Комінтернівський районний суд м.Харкова
Провадження № 2/641/3260/2024 Справа № 645/6134/24
18 листопада 2024 року
Суддя Комінтернівського районного суду м. Харкова Боговський Д.Є., розглянувши цивільну справу за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «ЮНІТ КАПІТАЛ» (м. Київ, вул. Рогнідинська, буд. 4А, оф. 10) до ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 ) про стягнення заборгованості, -
ТОВ «ЮНІТ КАПІТАЛ» звернулось до суду з позовом, в якому просить стягнути з ОСОБА_1 на його користь заборгованість за кредитним договором №372805379 від 24.12.2021 року в розмірі 35671,04 грн., відшкодувати судові витрати та відшкодувати витрати на правничу допомогу.
Ухвалою Фрунзенського районного суду м. Харкова від 17.10.2024 року цивільну справу передано до Комінтернівського районного суду м. Харкова за підсудністю, оскільки відповідач ОСОБА_1 зареєстрований за адресою: АДРЕСА_1 .
Відповідно до положень ст. 32 ЦПК України спори між судами про підсудність не допускаються. Справа, передана з одного суду до іншого в порядку, встановленому ст. 31 цього Кодексу, повинна бути прийнята до провадження судом, якому вона надіслана.
Позовна заява подана з додержанням вимог статей 175-177 ЦПК України.
Згідно положень ч.ч. 4, 6 ст. 19, ч. 1 ст. 274 ЦПК України дана справа є малозначною та підлягає розгляду в порядку спрощеного позовного провадження.
Підстави, визначені ст.ст. 185, 186 ЦПК України для залишення позовної заяви без руху, повернення позовної заяви чи відмови у відкритті провадження у справі, відсутні.
Керуючись ст.ст. 19, 32, 175, 177, 184, 187, 274, 276, 277, 279 ЦПК України, -
Прийняти позовну заяву до розгляду та відкрити провадження у справі за позовною заявою Товариства з обмеженою відповідальністю «ЮНІТ КАПІТАЛ» (м. Київ, вул. Рогнідинська, буд. 4А, оф. 10) до ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 ) про стягнення заборгованості.
Розгляд справи проводити за правилами спрощеного позовного провадження з викликом сторін, визначеними главою 10 ЦПК України.
Судове засідання у справі призначити на 24 грудня 2024 року о 09-30 годині в залі судових засідань у приміщенні Комінтернівського районного суду м. Харкова за адресою: м. Харків, вул. Холодноярська, 5, к. 12.
Направити відповідачеві копію ухвали про відкриття провадження у справі та запропонувати надати суду в п'ятнадцятиденний строк з дня її вручення відзив на позов, вимоги до якого та порядок подачі встановлений ст. 178 ЦПК України. В разі ненадання відповідачем відзиву у встановлений судом строк без поважних причин суд вирішує справу за наявними матеріалами.
Роз'яснити, що позивач вправі до початку розгляду справи по суті подати відповідь на відзив, вимоги до якої та порядок подачі встановлений ст. 179 ЦПК України, в якій має викласти свої пояснення, міркування і аргументи щодо наведених відповідачем у відзиві заперечень і мотивів їх визнання або відхилення, а відповідач вправі подати свої заперечення, вимоги до яких та порядок подачі встановлений ст. 180 ЦПК України, у яких має викласти свої пояснення, міркування і аргументи щодо наведених позивачем у відповіді на відзив пояснень, міркувань і аргументів і мотиви їх визнання або відхилення.
Учасники справи можуть отримати інформацію щодо справи, яка розглядається, на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет за веб-адресою: http://km.hr.court.gov.ua.
Копію ухвали направити учасникам справи.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя -Д. Є. Боговський