Справа №760/28840/24 1-кс/760/13528/24
13 листопада 2024 року слідчий суддя Солом'янського районного суду м. Києва ОСОБА_1 , за участю секретаря ОСОБА_2 , прокурора ОСОБА_3 , розглянувши клопотання прокурора Солом'янської окружної прокуратури ОСОБА_4 , про тимчасовий доступ до речей і документів, в рамках кримінального провадження, внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань №42024102090000024 від 30.01.2024 року за ч.2 ст.364 КК України,-
11.11.2024 до Солом'янського районного суду м. Києва надійшло клопотання прокурора Солом'янської окружної прокуратури ОСОБА_4 , про тимчасовий доступ до речей і документів, в рамках кримінального провадження, внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань №42024102090000024 від 30.01.2024 року за ч.2 ст.364 КК України.
Подане клопотання обґрунтовується тим, що у провадженні відділу розслідування злочинів у сфері господарської та службової діяльності слідчого управління Головного управління Національної поліції у м.Києві перебувають матеріали кримінального провадженні № 42024102090000024 від 30.01.2024 за ч. 2 ст. 364 КК України.
Так, Департаментом корпоративної безпеки АТ « ІНФОРМАЦІЯ_1 » проведено позапланову перевірку філії « ІНФОРМАЦІЯ_2 » та виробничого підрозділу ІНФОРМАЦІЯ_3 .
За результатом перевірки складено Акт від 13.08.2024, яким встановлено невідповідність місць введених в систему ІНФОРМАЦІЯ_15 (Автоматизована система керування пасажирськими перевезеннями) до фактичної кількості місць у пасажирських вагонах, та як наслідок, недоотримання АТ « ІНФОРМАЦІЯ_4 » коштів в розмірі 41 553 932,60 гривень.
Постановою прокурора Солом'янської окружної прокуратури міста Києва від 17.09.2024 у кримінальному провадженні призначено судово-економічну експертизу, проведення яких доручено експертам ІНФОРМАЦІЯ_5 .
З ІНФОРМАЦІЯ_5 (ІНФОРМАЦІЯ_5) надійшло клопотання експерта №9817/24-71 про надання на дослідження документів в повному обсязі для документального підтвердження висновку вищезазначеного Акту проведеної позапланової перевірки, а саме:
- докладного розрахунку (за номерами поїздів, періодами, кількістю місць купе та СВ, вартістю місць купе та СВ на дати невідповідності місць) загальної суми недоотриманих коштів;
- документів, на підставі яких проведено розрахунок загальної суми недоотриманих коштів та які підтверджують кількість та вартість місць купе та СВ, введених в систему ІНФОРМАЦІЯ_15 та фактичну кількість місць у пасажирських вагонах сформованих пасажирських поїздів;
- перехідних телеграми, натурних листів ф. ДУ-1 на вибірково визначені поїзда, даних системи ІНФОРМАЦІЯ_6 , даних системи АБД « ІНФОРМАЦІЯ_7 », даних системи ІНФОРМАЦІЯ_15 (довідка № СМ-1401);
- інших документів, на підставі яких складено Акт проведеної позапланової перевірки окремих питань фінансово-господарської діяльності філії « ІНФОРМАЦІЯ_2 » АТ « ІНФОРМАЦІЯ_4 » щодо невідповідності місць введених в систему ІНФОРМАЦІЯ_15 до фактичної кількості місць у вагонах від 13.08.2024, зокрема в частині недоотримання (матеріальної коди) АТ « ІНФОРМАЦІЯ_4 » коштів в розмірі 41 553 932,60 грн. за період з 2022 року по травень 2024 року.
Крім того, постановою прокурора Солом'янської окружної прокуратури міста Києва від 09.10.2024 у кримінальному провадженні з даних обставин призначено судово-економічну експертизу, проведення якої також доручено експертам ІНФОРМАЦІЯ_5 .
Так, з ІНФОРМАЦІЯ_5 (ІНФОРМАЦІЯ_5) надійшло клопотання експерта №10512/24-72/10513/24-71 про надання на дослідження додаткових матеріалів, а саме:
- місячні графіки AT « ІНФОРМАЦІЯ_1 » нарядів бригад на чолі з начальниками потягів за період з 01.01.2024 по 30.06.2024 по наступних потягах:
№19/20 «Київ-Хелм»: ОСОБА_5 , ОСОБА_6 , ОСОБА_7 , ОСОБА_8 , ОСОБА_9 , ОСОБА_10 , ОСОБА_11 , ОСОБА_12 , ОСОБА_13 , ОСОБА_14 , ОСОБА_15 ;
№23/24 «Київ-Хелм»: ОСОБА_5 , ОСОБА_6 , ОСОБА_7 , ОСОБА_8 , ОСОБА_9 , ОСОБА_10 , ОСОБА_11 , ОСОБА_12 , ОСОБА_13 , ОСОБА_14 , ОСОБА_15 ;
№119/120 «Дніпро-Київ-Хелм-Київ-Дніпро»: ОСОБА_5 , ОСОБА_6 , ОСОБА_7 , ОСОБА_8 , ОСОБА_9 , ОСОБА_10 , ОСОБА_11 , ОСОБА_12 , ОСОБА_13 , ОСОБА_14 , ОСОБА_15 ;
№67/68 «Київ-Варшава»: ОСОБА_16 , ОСОБА_17 , ОСОБА_18 , ОСОБА_19 ;
№89/90 «Київ-Перемишль»: ОСОБА_20 ;
№351/352 «Київ-Кишинів»: ОСОБА_21 , ОСОБА_22 .
- накази про прийняття на роботу наступних працівників AT « ІНФОРМАЦІЯ_1 »: ОСОБА_5 , ОСОБА_23 , ОСОБА_7 , ОСОБА_8 , ОСОБА_9 , ОСОБА_10 , ОСОБА_11 , ОСОБА_12 , ОСОБА_13 , ОСОБА_14 , ОСОБА_15 , ОСОБА_16 , ОСОБА_24 , ОСОБА_18 , ОСОБА_19 , ОСОБА_20 , ОСОБА_21 , ОСОБА_22 ;
- звіти, подані начальниками потягів після виконання рейсів, за період з 01.01.2024 по 30.06.2024, а саме:
№19/20 «Київ-Хелм»: ОСОБА_5 , ОСОБА_6 , ОСОБА_7 , ОСОБА_8 , ОСОБА_9 , ОСОБА_10 , ОСОБА_11 , ОСОБА_12 , ОСОБА_13 , ОСОБА_14 , ОСОБА_15 ;
№23/24 «Київ-Хелм»: ОСОБА_5 , ОСОБА_6 , ОСОБА_7 , ОСОБА_8 , ОСОБА_9 , ОСОБА_10 , ОСОБА_11 , ОСОБА_12 , ОСОБА_13 , ОСОБА_14 , ОСОБА_15 ;
№119/120 «Дніпро-Київ-Хелм-Київ-Дніпро»: ОСОБА_5 , ОСОБА_6 , ОСОБА_7 , ОСОБА_8 , ОСОБА_9 , ОСОБА_10 , ОСОБА_11 , ОСОБА_12 , ОСОБА_13 , ОСОБА_14 , ОСОБА_15 ;
№67/68 « ОСОБА_25 »: ОСОБА_16 , ОСОБА_17 , ОСОБА_18 , ОСОБА_19 ;
№89/90 «Київ-Перемишль»: ОСОБА_20 ;
№351/352 «Київ-Кишинів»: ОСОБА_21 , ОСОБА_22 ;
- інші документи AT « ІНФОРМАЦІЯ_1 », які містять інформацію про те, хто саме був начальником потягів №19/20 « Київ-Хелм », №23/24 « Київ- Хелм », 119/120 « Дніпро-Київ-Хелм-Київ-Дніпро », №67/68 « Київ-Варшава », №89/90 « Київ-Перемишль », №351/352 « Київ-Кишинів » під час ix слідування за своїми маршрутами та розкладом у період з 01.01.2024 по 30.06.2024;
- витяги з системи ІНФОРМАЦІЯ_15 щодо кількості реалізованих квитків за період з 01.01.2024 по 30.06.2024 в розрізі потягів та рейсів, а саме: №19/20 « Київ-Хелм », №23/24 « Київ-Хелм », 119/120 « Дніпро-Київ-Хелм-Київ-Дніпро », №67/68 « Київ-Варшава », №89/90 « Київ-Перемишль », №351/352 « Київ- Кишинів »;
- довідки AT « ІНФОРМАЦІЯ_4 » щодо загальної кількості місць для перевезення пасажирів, в тому числі за видами: СВ та КУП, у наступних потягах: №19/20 « Київ-Хелм », №23/24 « Київ-Хелм », 119/120 « Дніпро-Київ-Хелм-Київ- Дніпро », №67/68 «Київ-Варшава», №89/90 «Київ-Перемишль», №351/352 « Київ- Кишинів »
Також, на даному етапі проведення досудового розслідування, з метою встановлення істини у кримінальному провадженні, виникла необхідність в отриманні копій особових справ працівників та посадових осіб АТ « ІНФОРМАЦІЯ_4 », зокрема наказів про призначення, робочі та посадові інструкції, трудові договори, контракти, договори про матеріальну відповідальність, характеристики, тощо:
- начальника вагонної дільниці ОСОБА_26 ;
- заступників начальника вагонної дільниці ст. Київ-Пасажирський ОСОБА_27 та ОСОБА_28 ;
- начальника ІНФОРМАЦІЯ_12 » ОСОБА_29 ;
- заступника директора філії « ІНФОРМАЦІЯ_2 » АТ « ІНФОРМАЦІЯ_4 » ОСОБА_30 ;
- начальника виробничого підрозділу ІНФОРМАЦІЯ_2 » АТ « ІНФОРМАЦІЯ_4 » ОСОБА_31 ;
- заступника начальника виробничого підрозділу Вагонне депо ст. Київ-Пасажирський філії « ІНФОРМАЦІЯ_2 » АТ « ІНФОРМАЦІЯ_4 » ОСОБА_32 ;
- інструкторів поїзних бригад резерву провідників виробничого підрозділу ІНФОРМАЦІЯ_2 » АТ « ІНФОРМАЦІЯ_4 » ОСОБА_33 , ОСОБА_34 , ОСОБА_35 та ОСОБА_36 ;
- начальників пасажирських поїздів ОСОБА_5 , ОСОБА_37 , ОСОБА_7 , ОСОБА_8 , ОСОБА_9 , ОСОБА_10 , ОСОБА_11 , ОСОБА_12 , ОСОБА_13 , ОСОБА_14 , ОСОБА_15 , ОСОБА_16 , ОСОБА_24 , ОСОБА_18 , ОСОБА_19 , ОСОБА_20 , ОСОБА_21 , ОСОБА_22 , ОСОБА_38 ;
- інших працівників причетних до фактів, відображених в Акті від 13.08.2024 проведеної позапланової перевірки окремих питань фінансово-господарської діяльності філії « ІНФОРМАЦІЯ_2 » АТ « ІНФОРМАЦІЯ_4 » щодо невідповідності місць введених в систему ІНФОРМАЦІЯ_15 до фактичної кількості місць у вагонах;
- протоколи конференцій первинної профспілки будівельників та залізничників про обрання головою Первинної профспілкової організації ІНФОРМАЦІЯ_13 ОСОБА_39 , та Статут, на підставі якого діє дана профспілкова організація.
Відомості, що містяться в речах та документах використовуватимуться як докази, на підставі яких можливо встановити наявність чи відсутність фактів та обставин, що підлягають доказуванню, встановлення причетних до кримінального правопорушення осіб, а також з метою надання документам належної правової оцінки, всебічного повного та неупередженого дослідження обставин кримінального провадження, забезпечення прийняття законних і неупереджених процесуальних рішень.
В судовому засіданні прокурор підтримав доводи, викладені в клопотанні.
Крім того, прокурор просив розглянути подане клопотання про надання тимчасового доступу до зазначених речей та документів без виклику представників особи, у володінні якої вони знаходяться.
Дослідивши матеріали клопотання, слідчий суддя вважає, що клопотання підлягає задоволенню з наступних підстав.
Відповідно до ч.3 ст.132 КПК України застосування заходів забезпечення кримінального провадження не допускається, якщо слідчий, дізнавач, прокурор не доведе, що:
1) існує обґрунтована підозра щодо вчинення кримінального правопорушення такого ступеня тяжкості, що може бути підставою для застосування заходів забезпечення кримінального провадження;
2) потреби досудового розслідування виправдовують такий ступінь втручання у права і свободи особи, про який ідеться в клопотанні слідчого, дізнавача, прокурора;
3) може бути виконане завдання, для виконання якого слідчий, дізнавач, прокурор звертається із клопотанням.
Відповідно до ч. 4 ст. 132 КПК України для оцінки потреб досудового розслідування слідчий суддя або суд зобов'язаний врахувати можливість без застосованого заходу забезпечення кримінального провадження отримати речі і документи, які можуть бути використані під час судового розгляду для встановлення обставин у кримінальному провадженні.
Вимогами ч. 5 ст.132 КПК України під час розгляду питання про застосування заходів забезпечення кримінального провадження сторони кримінального провадження повинні подати слідчому судді або суду докази обставин, на які вони посилаються.
Відповідно до ст. 159 КПК України тимчасовий доступ до речей і документів полягає у наданні стороні кримінального провадження особою, у володінні якої знаходяться такі речі і документи, можливості ознайомитися з ними, зробити їх копії та вилучити їх (здійснити їх виїмку). Тимчасовий доступ до електронних інформаційних систем або їх частин, мобільних терміналів систем зв'язку здійснюється шляхом зняття копії інформації, що міститься в таких електронних інформаційних системах або їх частинах, мобільних терміналах систем зв'язку, без їх вилучення. Тимчасовий доступ до речей і документів здійснюється на підставі ухвали слідчого судді, суду.
Відповідно до ст. 1 Закону України «Про судову експертизу» від 25 лютого 1994 року, судова експертиза - це дослідження експертом на основі спеціальних знань матеріальних об'єктів, явищ і процесів, які містять інформацію про обставини справи, що перебуває у провадженні органів досудового розслідування чи суду, враховуючи дану норму провести судово-економічну експертизу без об'єкту дослідження не є можливим.
Крім цього відповідно до п 3.5. «Інструкції про призначення та проведення судових експертиз та експертних досліджень», а також п. 1.1. «Науково-методичних рекомендацій з питань підготовки та призначення та проведення судових експертиз та експертних досліджень (затверджених наказом ІНФОРМАЦІЯ_14 від 08.10.1998 № 53/5 та зареєстрованих в ІНФОРМАЦІЯ_14 від 03.11.1998 за № 705/3145, зі змінами та доповненнями) для проведення судово-економічної експертизи (дослідження), надаються оригінали документів.
Частиною 4 ст. 132 КПК України передбачено, що для оцінки потреб досудового розслідування слідчий суддя або суд зобов'язаний врахувати можливість без застосованого заходу забезпечення кримінального провадження отримати речі і документи, які можуть бути використані під час судового розгляду для встановлення обставин у кримінальному провадженні.
Відповідно до ч. 2 ст. 163 КПК України якщо сторона кримінального провадження, яка звернулася з клопотанням, доведе наявність достатніх підстав вважати, що існує реальна загроза зміни або знищення речей чи документів, клопотання може бути розглянуто слідчим суддею, судом без виклику особи, у володінні якої вони знаходяться.
Клопотання обґрунтовується неможливістю отримання доступу до речей та документів іншим шляхом у зв'язку з ймовірністю вчинення дій щодо знищення або спотворення речей, які можуть бути речовими доказами у кримінальному провадженні та підтверджувати неправомірні дії, наявність складу кримінального правопорушення та прямого умислу осіб, причетних до вчинення кримінального правопорушення.
На підставі викладеного, з метою отримання повної інформації, що має значення для встановлення обставин у кримінальному провадженні, а також тяжкість злочину і неможливість отримати відомості в інший спосіб, керуючись ст.ст. 40-1, 131, 132, 159-160, 162 ч.1 п.7 КПК України,
Клопотання прокурора Солом'янської окружної прокуратури ОСОБА_4 , про тимчасовий доступ до речей і документів, в рамках кримінального провадження, внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань №42024102090000024 від 30.01.2024 року за ч.2 ст.364 КК України.
Надати тимчасовий доступ до речей та документів, а саме завірених копій особових справ працівників та посадових осіб АТ « ІНФОРМАЦІЯ_4 », зокрема наказів про призначення, робочі та посадові інструкції, трудові договори, контракти, договори про матеріальну відповідальність, характеристики тощо:
- начальника вагонної дільниці ОСОБА_26 ;
- заступників начальника вагонної дільниці ст. Київ-Пасажирський ОСОБА_27 та ОСОБА_28 ;
- начальника ІНФОРМАЦІЯ_12 » ОСОБА_29 ;
- заступника директора філії « ІНФОРМАЦІЯ_2 » АТ « ІНФОРМАЦІЯ_4 » ОСОБА_30 ;
- начальника виробничого підрозділу ІНФОРМАЦІЯ_2 » АТ « ІНФОРМАЦІЯ_4 » ОСОБА_31 ;
- заступника начальника виробничого підрозділу Вагонне депо ст. Київ-Пасажирський філії « ІНФОРМАЦІЯ_2 » АТ « ІНФОРМАЦІЯ_4 » ОСОБА_32 ;
- інструкторів поїзних бригад резерву провідників виробничого підрозділу ІНФОРМАЦІЯ_2 » АТ « ІНФОРМАЦІЯ_4 » ОСОБА_33 , ОСОБА_34 , ОСОБА_35 та ОСОБА_36 ;
- начальників пасажирських поїздів ОСОБА_5 , ОСОБА_37 , ОСОБА_7 , ОСОБА_8 , ОСОБА_9 , ОСОБА_10 , ОСОБА_11 , ОСОБА_12 , ОСОБА_13 , ОСОБА_14 , ОСОБА_15 , ОСОБА_16 , ОСОБА_24 , ОСОБА_18 , ОСОБА_19 , ОСОБА_20 , ОСОБА_21 , ОСОБА_22 , ОСОБА_38 ;
- інших працівників причетних до фактів, відображених в Акті від 13.08.2024 проведеної позапланової перевірки окремих питань фінансово-господарської діяльності філії « ІНФОРМАЦІЯ_2 » АТ « ІНФОРМАЦІЯ_4 » щодо невідповідності місць введених в систему ІНФОРМАЦІЯ_15 до фактичної кількості місць у вагонах;
- протоколи конференцій первинної профспілки будівельників та залізничників про обрання головою Первинної профспілкової організації ІНФОРМАЦІЯ_13 ОСОБА_39 , та Статут, на підставі якого діє дана профспілкова організація;
- докладного розрахунку (за номерами поїздів, періодами, кількістю місць купе та СВ, вартістю місць купе та СВ на дати невідповідності місць) загальної суми недоотриманих коштів;
- документів, на підставі яких проведено розрахунок загальної суми недоотриманих коштів та які підтверджують кількість та вартість місць купе та СВ, введених в систему ІНФОРМАЦІЯ_15 та фактичну кількість місць у пасажирських вагонах сформованих пасажирських поїздів;
- перехідних телеграми, натурних листів ф. ДУ-1 на вибірково визначені поїзда, даних системи ІНФОРМАЦІЯ_6 , даних системи АБД « ІНФОРМАЦІЯ_7 », даних системи ІНФОРМАЦІЯ_15 (довідка № СМ-1401);
- інших документів, на підставі яких складено Акт проведеної позапланової перевірки окремих питань фінансово-господарської діяльності філії « ІНФОРМАЦІЯ_2 » АТ « ІНФОРМАЦІЯ_4 » щодо невідповідності місць введених в систему ІНФОРМАЦІЯ_15 до фактичної кількості місць у вагонах від 13.08.2024, зокрема в частині недоотримання (матеріальної коди) АТ « ІНФОРМАЦІЯ_4 » коштів в розмірі 41 553 932,60 грн. за період з 2022 року по травень 2024 року;
- місячні графіки AT « ІНФОРМАЦІЯ_1 » нарядів бригад на чолі з начальниками потягів за період з 01.01.2024 по 30.06.2024 по наступних потягах:
№19/20 «Київ-Хелм»: ОСОБА_5 , ОСОБА_6 , ОСОБА_7 , ОСОБА_8 , ОСОБА_9 , ОСОБА_10 , ОСОБА_11 , ОСОБА_12 , ОСОБА_13 , ОСОБА_14 , ОСОБА_15 ;
№23/24 «Київ-Хелм»: ОСОБА_5 , ОСОБА_6 , ОСОБА_7 , ОСОБА_8 , ОСОБА_9 , ОСОБА_10 , ОСОБА_11 , ОСОБА_12 , ОСОБА_13 , ОСОБА_14 , ОСОБА_15 ;
№119/120 «Дніпро-Київ-Хелм-Київ-Дніпро»: ОСОБА_5 , ОСОБА_6 , ОСОБА_7 , ОСОБА_8 , ОСОБА_9 , ОСОБА_10 , ОСОБА_11 , ОСОБА_12 , ОСОБА_13 , ОСОБА_14 , ОСОБА_15 ;
№67/68 «Київ-Варшава»: ОСОБА_16 , ОСОБА_17 , ОСОБА_18 , ОСОБА_19 ;
№89/90 «Київ-Перемишль»: ОСОБА_20 ;
№351/352 «Київ-Кишинів»: ОСОБА_21 , ОСОБА_22 .
- накази про прийняття на роботу наступних працівників AT « ІНФОРМАЦІЯ_1 »: ОСОБА_5 , ОСОБА_23 , ОСОБА_7 , ОСОБА_8 , ОСОБА_9 , ОСОБА_10 , ОСОБА_11 , ОСОБА_12 , ОСОБА_13 , ОСОБА_14 , ОСОБА_15 , ОСОБА_16 , ОСОБА_24 , ОСОБА_18 , ОСОБА_19 , ОСОБА_20 , ОСОБА_21 , ОСОБА_22 ;
- звіти, подані начальниками потягів після виконання рейсів, за період з 01.01.2024 по 30.06.2024, а саме:
№19/20 «Київ-Хелм»: ОСОБА_5 , ОСОБА_6 , ОСОБА_7 , ОСОБА_8 , ОСОБА_9 , ОСОБА_10 , ОСОБА_11 , ОСОБА_12 , ОСОБА_13 , ОСОБА_14 , ОСОБА_15 ;
№23/24 «Київ-Хелм»: ОСОБА_5 , ОСОБА_6 , ОСОБА_7 , ОСОБА_8 , ОСОБА_9 , ОСОБА_10 , ОСОБА_11 , ОСОБА_12 , ОСОБА_13 , ОСОБА_14 , ОСОБА_15 ;
№119/120 «Дніпро-Київ-Хелм-Київ-Дніпро»: ОСОБА_5 , ОСОБА_6 , ОСОБА_7 , ОСОБА_8 , ОСОБА_9 , ОСОБА_10 , ОСОБА_11 , ОСОБА_12 , ОСОБА_13 , ОСОБА_14 , ОСОБА_15 ;
№67/68 « ОСОБА_25 »: ОСОБА_16 , ОСОБА_17 , ОСОБА_18 , ОСОБА_19 ;
№89/90 «Київ-Перемишль»: ОСОБА_20 ;
№351/352 «Київ-Кишинів»: ОСОБА_21 , ОСОБА_22 ;
- інші документи AT « ІНФОРМАЦІЯ_1 », які містять інформацію про те, хто саме був начальником потягів №19/20 « Київ-Хелм », №23/24 « Київ- Хелм », 119/120 « Дніпро-Київ-Хелм-Київ-Дніпро », №67/68 « Київ-Варшава », №89/90 « Київ-Перемишль », №351/352 « Київ-Кишинів » під час ix слідування за своїми маршрутами та розкладом у період з 01.01.2024 по 30.06.2024;
- витяги з системи ІНФОРМАЦІЯ_15 щодо кількості реалізованих квитків за період з 01.01.2024 по 30.06.2024 в розрізі потягів та рейсів, а саме: №19/20 « Київ-Хелм », №23/24 « Київ-Хелм », 119/120 « Дніпро-Київ-Хелм-Київ-Дніпро », №67/68 «Київ-Варшава», №89/90 « Київ-Перемишль », №351/352 « Київ- Кишинів »;
- довідки AT « ІНФОРМАЦІЯ_4 » щодо загальної кількості місць для перевезення пасажирів, в тому числі за видами: СВ та КУП, у наступних потягах: №19/20 «Київ-Хелм», №23/24 «Київ-Хелм», 119/120 «Дніпро-Київ-Хелм-Київ- Дніпро», №67/68 «Київ-Варшава», №89/90 «Київ-Перемишль», №351/352 «Київ- Кишинів»;
- які перебувають у володінні АТ « ІНФОРМАЦІЯ_4 », що знаходиться за адресою:
АДРЕСА_1 , прокурорам Солом'янської окружної прокуратури міста Києва ОСОБА_4 , ОСОБА_40 , ОСОБА_41 , ОСОБА_42 , ОСОБА_43 , ОСОБА_44 , ОСОБА_45 , старшому слідчому слідчого відділу управління поліції в метрополітені Головного управління Національної поліції у м. Києві ОСОБА_46 , старшому слідчому слідчого відділу Солом'янського управління поліції Головного управління Національної поліції у м. Києві ОСОБА_47 , слідчому слідчого відділу Солом'янського управління поліції Головного управління Національної поліції у м. Києві ОСОБА_48 , слідчому слідчого відділу Солом'янського управління поліції Головного управління Національної поліції у м. Києві ОСОБА_49 , старшому слідчому слідчого відділу Солом'янського управління поліції Головного управління Національної поліції у м. Києві ОСОБА_50 , старшому слідчому слідчого відділу Солом'янського управління поліції Головного управління Національної поліції у м. Києві ОСОБА_51 , старшому слідчому в ОВС СУ ГУ Національної поліції
у м. Києві ОСОБА_52 , старшому слідчому СУ ГУ Національної поліції у м. Києві ОСОБА_53 , слідчому СУ ГУ Національної поліції у м. Києві ОСОБА_54 , слідчому СУ ГУ Національної поліції у м. Києві ОСОБА_55 , старшому слідчому СУ ГУ Національної поліції у м. Києві ОСОБА_56 , старшому слідчому СУ ГУ Національної поліції у м. Києві ОСОБА_57 , старшому слідчому в ОВС СУ ГУ Національної поліції у м. Києві ОСОБА_58 , заступнику начальника відділу СУ ГУ Національної поліції у м. Києві ОСОБА_59 , які входять до групи прокурорів та групи слідчих у кримінальному провадженні №42023102090000232 від 02.11.2023, із можливістю їх огляду та вилучення.
Ухвала діє протягом двох місяців з дня її постановлення.
У разі невиконання ухвали про тимчасовий доступ до речей і документів слідчий суддя, суд за клопотанням сторони кримінального провадження, якій надано право на доступ до речей і документів на підставі ухвали, має право постановити ухвалу про дозвіл на проведення обшуку згідно з положеннями КПК України з метою відшукання та вилучення зазначених речей і документів.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Слідчий суддя ОСОБА_1