Номер провадження 22-ц/821/1890/24 Справа № 697/2313/24
11 листопада 2024 р. м. Черкаси
Суддя судової палати у цивільних справах Черкаського апеляційного суду Василенко Л. І., вирішуючи питання про відкриття апеляційного провадження за апеляційною скаргою товариства з обмеженою відповідальністю «ХОЛД ЛІМІТЕД» на ухвалу Канівського міськрайонного суду Черкаської області від 24 жовтня 2024 року у цивільній справі за заявою товариства з обмеженою відповідальністю «ХОЛД ЛІМІТЕД» про видачу судового наказу про стягнення із ОСОБА_1 заборгованості за надання житлово-комунальних послуг,
08.11.2024 до Черкаського апеляційного суду через підсистему «Електронний суд» надійшли матеріали апеляційної скарги товариства з обмеженою відповідальністю «ХОЛД ЛІМІТЕД» на ухвалу Канівського міськрайонного суду Черкаської області від 24 жовтня 2024 року у цивільній справі за заявою товариства з обмеженою відповідальністю «ХОЛД ЛІМІТЕД» про видачу судового наказу про стягнення із ОСОБА_1 заборгованості за надання житлово-комунальних послуг.
Відповідно до статті 355 ЦПК України, апеляційна скарга подається безпосередньо до суду апеляційної інстанції.
Згідно вимог частини 3 статті 359 ЦПК України в ухвалі про відкриття апеляційного провадження зазначається строк для подання учасниками справи відзиву на апеляційну скаргу та вирішується питання про витребування матеріалів справи.
Вивчивши апеляційну скаргу, суд вважає, що вирішення питання про відкриття провадження у справі можливе після перевірки форми і змісту апеляційної скарги та строків її подання за фактом надходження справи та вивчення відомостей, що в ній містяться.
З урахуванням викладеного, суд вважає за необхідне витребувати з Канівського міськрайонного суду Черкаської області вказану цивільну справу.
Керуючись ст. ст. 354-359 ЦПК України,
Витребувати з Канівського міськрайонного суду Черкаської областісправу № 697/2313/24 за заявою товариства з обмеженою відповідальністю «ХОЛД ЛІМІТЕД» про видачу судового наказу про стягнення із ОСОБА_1 заборгованості за надання послуг ЖКГ.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя Людмила ВАСИЛЕНКО