Справа № 158/3396/24
Провадження № 2/0158/899/24
08 листопада 2024 року м. Ківерці
Ківерцівський районний суд Волинської області у складі:
головуючого судді - Сіліч Ю.Л.,
з участю секретаря судового засідання Оніщук Н.Є.,
розглянувши клопотання представника позивача ОСОБА_1 - адвоката Крупінської Наталії Леонідівни про розгляд справи з повідомленням (викликом) учасників справи у цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до Луцького відділу державної виконавчої служби у Луцькому районі Волинської області про визнання виконавчого документу про конфіскацію всього належного майна на праві приватної власності таким, що не підлягає виконанню,
Представник позивача ОСОБА_1 - адвокат Крупінська Н.Л. подала до Ківерцівського районного суду клопотання про розгляд справи у судовому засіданні з повідомленням (викликом) учасників справи.
Ківерцівський районний суд дійшов висновку, що у задоволенні клопотання про розгляд справи у судовому засіданні з повідомленням (викликом) учасників справи слід відмовити з наступних підстав.
Відповідно до пункту 1 частини 1 статті 274 ЦПК України у порядку спрощеного позовного провадження розглядаються малозначні справи.
Відповідно до пунктів 1, 2, 4 частини 4 та пунктів 1, 2 частини 6 статті 19 ЦПК України спрощене позовне провадження призначене для розгляду, зокрема малозначних справ; справ, що виникають з трудових відносин; справ незначної складності та інших справ, для яких пріоритетним є швидке вирішення справи. Для цілей цього Кодексу малозначними справами є, зокрема справи, у яких ціна позову не перевищує тридцяти розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб; справи незначної складності, визнані судом малозначними, крім справ, які підлягають розгляду лише за правилами загального позовного провадження, та справ, ціна позову в яких перевищує вісімдесят розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб.
Як передбачено частинами 5, 6 статті 279 ЦПК України, суд розглядає справу в порядку спрощеного позовного провадження без повідомлення сторін за наявними у справі матеріалами, за відсутності клопотання будь-якої зі сторін про інше. За клопотанням однієї із сторін або з власної ініціативи суду розгляд справи проводиться в судовому засіданні з повідомленням (викликом) сторін. Суд може відмовити в задоволенні клопотання сторони про розгляд справи в судовому засіданні з повідомленням сторін за одночасного існування таких умов: предметом позову є стягнення грошової суми, розмір якої не перевищує тридцяти розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб; характер спірних правовідносин та предмет доказування у справі не вимагають проведення судового засідання з повідомленням сторін для повного та всебічного встановлення обставин справи.
За матеріалами справи судом встановлено, що ОСОБА_1 звернувся до суду з позовом про визнання виконавчого документу про конфіскацію всього належного майна на праві приватної власності таким, що не підлягає виконанню. Характер спірних правовідносин та предмет доказування у справі не вимагають проведення судового засідання з повідомленням сторін для повного та всебічного встановлення обставин справи.
За таких обставин суд приходить до висновку про розгляд цієї справи у порядку спрощеного позовного провадження без повідомлення сторін, а тому у задоволенні клопотання адвоката Крупінської Н.Л. про розгляд справи у судовому засіданні з повідомленням (викликом) учасників справи слід відмовити.
Керуючись статями 274, 279 ЦПК України, суд,
У задоволенні клопотання представника позивача ОСОБА_1 - адвоката Крупінської Наталії Леонідівни про розгляд справи з повідомленням (викликом) учасників справи у цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до Луцького відділу державної виконавчої служби у Луцькому районі Волинської області про визнання виконавчого документу про конфіскацію всього належного майна на праві приватної власності таким, що не підлягає виконанню - відмовити.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя Ківерцівського районного суду Сіліч Ю.Л.