46025, м.Тернопіль, вул.Кн.Острозького, 14а, тел.:0352520573, e-mail: inbox@te.arbitr.gov.ua
29 жовтня 2024 року м.ТернопільСправа № 921/397/24
Господарський суд Тернопільської області
у складі судді Андрусик Н.О.
розглянув заяву №14714/6/19-00-13-13-04 від 26.08.2024 (вх.№6892 від 03.09.2024) Головного управління Державної податкової служби у Тернопільській області, м.Тернопіль
про визнання грошових вимог
до боржника: фізичної особи (має статус фізичної особи-підприємця) Ковальчука Василя Григоровича, м.Тернопіль
у справі про неплатоспроможність,
за участю представників:
кредитора: не з'явився;
боржника: не з'явився;
керуючого реструктуризацією боргів: не з'явився.
Обставини справи.
Ухвалою Господарського суду Тернопільської області від 16 липня 2024 року відкрито провадження у справі про неплатоспроможність фізичної особи ОСОБА_1 , реєстраційний номер облікової картки платника податків НОМЕР_1 , м.Тернопіль, має статус фізичної особи-підприємця; введено процедуру реструктуризації боргів боржника; введено мораторій на задоволення вимог кредиторів боржника.
Керуючим реструктуризацією боргів ОСОБА_1 призначено арбітражного керуючого Шимечка Андрія Ярославовича (Свідоцтво про право на здійснення діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора) №738 від 08.04.2013).
Попереднє судове засідання у справі призначено на 10.09.2024, котре на підставі ухвали від 16.08.2024 перенесено на 08.10.2024 (ухвала від 16.08.2024), в якому оголошено перерву до 29.10.2024.
Відповідно до ч. 6 ст. 119 Кодексу України з процедур банкрутства, з метою виявлення всіх кредиторів здійснюється офіційне оприлюднення оголошення про відкриття провадження у справі про неплатоспроможність боржника у порядку, визначеному цим Кодексом.
16.07.2024 на офіційному вебпорталі судової влади України оприлюднено оголошення №73627 про відкриття провадження у справі про неплатоспроможність ОСОБА_1
30.08.2024 (згідно з відтиском календарного штемпеля 1-го відділення поштового зв'язку м.Тернополя оператора поштового зв'язку АТ "УКРПОШТА" на конверті поштового відправлення №4600119280500) кредитор - Головне управління ДПС у Тернопільській області звернувся до господарського суду із заявою №14714/6/19-00-13-13-04 ВІД 26.08.2024 (вх.№6892 від 03.09.2024) про визнання грошових вимог до боржника на суму 5262,59грн податкового боргу.
Ухвалою суду від 25.09.2024 дану заяву кредитора прийнято до розгляду з призначенням судового засідання на 08.10.2024, котре відкладено на 29.10.2024.
В судове засідання боржник, його представник, керуючий реструктуризацією боргів боржника та представник кредитора не з'явилися. Про розгляд заяви кредитора представник боржника, керуючий реструктуризацією та кредитор повідомлені шляхом доставлення електронних копій ухвал суду від 25.09.2024, 08.10.2024 в їхні електронні кабінети, зареєстровані в підсистемі "Електронний суд" ЄСІТС, про що свідчать долучені до справи довідки про доставку відповідних електронних листів. Боржник про розгляд заяви кредитора повідомлений шляхом направлення судової кореспонденції за адресою реєстрації його місця проживання, яку також зазначено у заяві про відкриття провадження у справі про неплатоспроможність. Рекомендоване поштове відправлення з повідомленнями про вручення №0600295805797 від 10.10.2024, яким боржнику направлено ухвалу від 08.10.2024 про повідомлення про судове засідання, згідно з інформацією про результати відстеження поштової кореспонденції, отримано ОСОБА_1 17.10.2024.
Розглянувши в судовому засіданні заяву про визнання кредиторських (грошових) вимог та додані до неї документи, суд вважає, що така підлягає до задоволення, виходячи з наступних мотивів.
Відповідно до статті 1 Кодексу України з процедур банкрутства (далі - КУзПБ), конкурсними кредиторами є кредитори за вимогами до боржника, що виникли до відкриття провадження у справі про банкрутство і виконання яких не забезпечено заставою майна боржника.
Відповідно до статті 45 КУзПБ конкурсні кредитори за вимогами, що виникли до дня відкриття провадження у справі про банкрутство, зобов'язані подати до господарського суду письмові заяви з вимогами до боржника, а також документи, що їх підтверджують, протягом 30 днів з дня офіційного оприлюднення оголошення про відкриття провадження у справі про банкрутство.
Кредитори, вимоги яких заявлені після завершення строку, визначеного частиною першою цієї статті, є конкурсними, однак не мають права вирішального голосу на зборах та комітеті кредиторів.
Відповідно до абзацу 10 частини 1 статті 1 КУзПБ кредитор - юридична або фізична особа, а також контролюючий орган, уповноважений відповідно до Податкового кодексу України здійснювати заходи щодо забезпечення погашення податкового боргу та недоїмки зі сплати єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування у межах своїх повноважень, та інші державні органи, які мають вимоги щодо грошових зобов'язань до боржника.
Грошове зобов'язання згідно абзацу 4 частини 1 статті 1 КУзПБ - це зобов'язання боржника сплатити кредитору певну грошову суму відповідно до цивільно-правового правочину (договору) та на інших підставах, передбачених законодавством України. До грошових зобов'язань належать, зокрема зобов'язання щодо сплати податків, зборів (обов'язкових платежів), страхових внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне та інше соціальне страхування; зобов'язання, що виникають внаслідок неможливості виконання зобов'язань за договорами зберігання, підряду, найму (оренди), ренти тощо та які мають бути виражені у грошових одиницях. До складу грошових зобов'язань боржника, у тому числі зобов'язань щодо сплати податків, зборів (обов'язкових платежів), страхових внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне та інше соціальне страхування, не включаються неустойка (штраф, пеня) та інші фінансові санкції, визначені на дату подання заяви до господарського суду, а також зобов'язання, що виникли внаслідок заподіяння шкоди життю і здоров'ю громадян, зобов'язання з виплати авторської винагороди, зобов'язання перед засновниками (учасниками) боржника - юридичної особи, що виникли з такої участі.
Згідно вимог статей 45, 47 Кодексу України з процедур банкрутства, у справі про банкрутство господарський суд не розглядає по суті спори стосовно заявлених до боржника грошових вимог, а лише встановлює наявність або відсутність відповідного грошового зобов'язання боржника шляхом дослідження первинних документів (договорів, накладних, актів тощо) та (або) рішення юрисдикційного органу, до компетенції якого віднесено вирішення відповідного спору. При цьому суд досліджує надані кредитором письмові докази, встановлює підстави виникнення грошових вимог кредиторів до боржника, їх характер та зміст та розмір.
Верховний Суд у складі палати для розгляду справ про банкрутство Касаційного господарського суду у постанові від 14.06.2023 у справі №904/5743/20 дійшов висновку про те, що з огляду на положення статей 45 - 47 Кодексу України з процедур банкрутства, податковий орган, так само як і інші конкурсні кредитори, повинен подати до господарського суду вимоги до боржника щодо його грошових зобов'язань по сплаті податків і зборів, що виникли до дня відкриття провадження (проваджень) у справі про банкрутство разом з документами, що ці зобов'язання підтверджують, а господарський суд зобов'язаний розглянути всі вимоги та заперечення проти них на підставі поданих кредитором і боржником документів, оцінити правомірність цих вимог незалежно від наявності в адміністративному суді спору щодо неузгодженого податкового зобов'язання, з якого сформована кредиторська вимога податкового органу.
Згідно з ч. 1 ст. 122 Кодексу України з процедур банкрутства подання кредиторами грошових вимог до боржника та їх розгляд керуючим реструктуризацією здійснюються в порядку, визначеному цим Кодексом для юридичних осіб.
Із поданої заяви кредитора та доданих до неї доказів слідує, що за боржником рахується заборгованість в розмірі 2205грн 00коп. по податку на доходи фізичних осіб, що сплачується фізичними особами за результатами річного декларування, 183грн 75коп. військового збору, що сплачується фізичними особами за результатами річного декларування та 2873грн 84коп. штрафу, нарахованого за порушення строків внесення (сплати) єдиного податку.
Дані грошові зобов'язання виникли в 2017-2018 та 2020рр., тобто до відкриття провадження про неплатоспроможність боржника, а тому є конкурсними, хоча й заявлені після закінчення строку, визначеного ст.45 КУзПБ.
Податковий кодекс України дає визначення грошового зобов'язання, яке є спеціальним для цілей податкового законодавства, а саме - грошове зобов'язання платника податків - це сума коштів, яку платник податків повинен сплатити до відповідного бюджету або на єдиний рахунок як податкове зобов'язання та/або інше зобов'язання, контроль за сплатою якого покладено на контролюючі органи, та/або штрафну (фінансову) санкцію, що справляється з платника податків у зв'язку з порушенням ним вимог податкового законодавства та іншого законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на контролюючі органи, а також санкції за порушення законодавства у сфері зовнішньоекономічної діяльності та пеня (п. 14.1.39. ПКУ).
Відповідно до підпунктів 16.1.3, 16.1.4 пункту 16.1 статті 16 ПК України, платник податків зобов'язаний подавати до контролюючих органів у порядку, встановленому податковим та митним законодавством, декларації, звітність та інші документи, пов'язані з обчисленням і сплатою податків та зборів; сплачувати податки та збори в строки та у розмірах, встановлених цим Кодексом та законами з питань митної справи.
Виконанням податкового обов'язку згідно з пунктом 38.1 статті 38 Податкового кодексу України є сплата в повному обсязі платником відповідних сум податкових зобов'язань у встановлений податковим законодавством строк.
Відповідно до п. 291.3 ст. 291 ПК України юридична особа чи фізична особа - підприємець може самостійно обрати спрощену систему оподаткування, якщо така особа відповідає вимогам, встановленим цією главою, та реєструється платником єдиного податку в порядку, визначеному цією главою.
Пунктом 295.2 ст. 295 ПК України передбачено, що нарахування авансових внесків для платників єдиного податку першої і другої груп здійснюється контролюючими органами на підставі заяви такого платника єдиного податку щодо розміру обраної ставки єдиного податку, заяви щодо періоду щорічної відпустки та/або заяви щодо терміну тимчасової втрати працездатності.
Сплата єдиного податку платниками першої - третьої груп здійснюється за місцем податкової адреси (п.295.4 ст.295 ПК України).
У силу п.300.1 ст.300 ПК України платники єдиного податку несуть відповідальність відповідно до цього Кодексу за правильність обчислення, своєчасність та повноту сплати сум єдиного податку, а також за своєчасність подання податкових декларацій.
З матеріалів заяви Головного управління Державної податкової служби у Тернопільській області про визнання грошових вимог до боржника вбачається, що ФОП Ковальчук В.Г. у березні 2017 року подано заяву про видачу свідоцтва платника єдиного податку №12196 від 13.03.2017 та у 2018 році - заяву №1-4012/6 від 15.03.2018.
Пунктом 295.1 ст. 295 ПК України встановлено, що платники єдиного податку першої і другої груп сплачують єдиний податок шляхом здійснення авансового внеску не пізніше 20 числа (включно) поточного місяця.
Оскільки ФОП Ковальчук В.Г. перебуває на спрощеній системі оподаткування, у нього виник обов'язок щодо сплати єдиного податку щомісяця.
Відповідно до пп. 20.1.4 пункту 20.1 статті 20 та пункту 75.1 статті 75 Податкового кодексу України Головним управлінням Державної податкової служби у Тернопільській області проведено камеральну перевірку Фізичної особи-підприємця Ковальчука Василя Григоровича з питань порушення ним терміну сплати узгодженого податкового зобов'язання по єдиному податку з фізичних осіб за жовтень та листопад 2017 року, за квітень, травень, червень, липень, серпень, вересень, жовтень, листопад 2018 року, за результатами якої складено Акт №2858/19-00-54-04/18639118378 від 28 липня 2020 року, із змісту якого вбачається, що за період перевірки підприємцем не дотримано вимоги пункту 295.1 статті 295 Податкового кодексу України, а саме не своєчасно перераховано (сплачено) єдиний податок в загальному розмірі 5747 грн 68 коп. за жовтень та листопад 2017 року та за період з квітня по листопад 2018 року.
За результатами розгляду Акту перевірки ДПС здійснено розрахунок штрафних (фінансових) санкцій за порушення ОСОБА_1 строків з перерахування (сплати) єдиного податку та визначено їх розмір у сумі 2873 грн 84 коп.
На підставі Акту №2858/19-00-54-04/18639118378 від 28 липня 2020 року Головним управлінням ДПС у Тернопільській області винесено податкове повідомлення-рішення від 17 серпня 2020 року №0040825404, яким до підприємця застосовано штрафні санкції у розмірі 2873 грн 84 коп., що становить 50% від суми внесених із затримкою авансових внесків єдиного податку.
Дане податкове повідомлення-рішення органу ДПС підприємцем отримано 28.08.2020, про що свідчить рекомендоване повідомлення №4600806823947 про отримання поштового відправлення №4602001853564; податкове-повідомлення підприємцем не оскаржувалося, протилежного матеріали справи не містять, отже податковий борг є узгодженим, відтак зазначений у повідомленні-рішенні штраф підлягав сплаті.
Стаття 179 ПК України визначає порядок подання річної декларації про майновий стан і доходи (податкової декларації).
Податкова декларація, розрахунок, звіт (далі - податкова декларація) - документ, що подається платником податків (у тому числі відокремленим підрозділом у випадках, визначених цим Кодексом) контролюючим органам у строки, встановлені законом, на підставі якого здійснюється нарахування та/або сплата грошового зобов'язання, у тому числі податкового зобов'язання або відображаються обсяги операції (операцій), доходів (прибутків), щодо яких податковим та митним законодавством передбачено звільнення платника податку від обов'язку нарахування і сплати податку і збору, чи документ, що свідчить про суми доходу, нарахованого (виплаченого) на користь платників податків - фізичних осіб, суми утриманого та/або сплаченого податку, а також суми нарахованого єдиного внеску (п. 46.1. ст. 46 ПК України).
Платник податку зобов'язаний подавати річну декларацію про майновий стан і доходи (податкову декларацію) відповідно до цього Кодексу (п.179.1 ст.179 ПК України).
Податкова декларація заповнюється платником податку самостійно або іншою особою, нотаріально уповноваженою платником податку здійснювати таке заповнення, у порядку, передбаченому главою 2 розділу II цього Кодексу(п.179.5 ст.179 ПК України).
Фізична особа зобов'язана самостійно до 1 серпня року, що настає за звітним, сплатити суму податкового зобов'язання, зазначену в поданій нею податковій декларації (п.179.7 ст.179 ПК України).
Відповідно до п.16-1 підрозділу 10 «Інші перехідні положення» ПК України визначено, що тимчасово, до набрання чинності рішенням Верховної Ради України про завершення реформи Збройних Сил України, встановлюється військовий збір. Платниками збору є особи, визначені пунктом 162.1 статті 162 цього Кодексу. Об'єктом оподаткування збором є доходи, визначені статтею 163 цього Кодексу. Ставка збору становить 1,5 відсотка від об'єкта оподаткування.
Нарахування, утримання та сплата (перерахування) збору до бюджету здійснюються у порядку, встановленому статтею 168 цього Кодексу, за ставкою, визначеною підпунктом 1.3 цього пункту. Платники збору зобов'язані забезпечувати виконання податкових зобов'язань у формі та спосіб, визначені статтею 176 цього Кодексу.
З матеріалів справи вбачається, що відповідачем подано податкову декларацію про майновий стан і доходи за 2020 рік, де визначено податкові зобов'язання зі сплати податку на доходи фізичних осіб в сумі 2205 грн та військового збору в загальній сумі 183,75грн.
Отже, суми податкових зобов'язань самостійно визначені боржником, є узгодженими, однак не сплаченими підприємцем у порядку та строки, встановлені законодавством, що також підтверджується даними інтегрованої картки платника податків, довідкою про наявність податкового боргу станом на 17.07.2024.
Згідно з п.54.1 ст.54 ПК України, крім випадків, передбачених податковим законодавством, платник податків самостійно обчислює суму податкового та/або грошового зобов'язання та/або пені, яку зазначає у податковій (митній) декларації або уточнюючому розрахунку, що подається контролюючому органу у строки, встановлені цим Кодексом. Така сума грошового зобов'язання та/або пені вважається узгодженою.
Не підлягає оскарженню грошове зобов'язання, самостійно визначене платником податків (п.56.11. ст.56 ПК України).
Підпунктом14.1.175 пункту 14.1 статті 14 ПК України визначено, що податковий борг - сума узгодженого грошового зобов'язання, не сплаченого платником податків у встановлений цим Кодексом строк, та непогашеної пені, нарахованої у порядку, визначеному цим Кодексом.
Належних та допустимих доказів сплати податкового боргу на загальну суму 5262грн 59коп. боржником не надано як і жодних спростувань щодо його нарахувань та розміру не наведено.
Відповідно до пунктів 59.1, 59.3 статті 59 ПК України, у разі, коли у платника податків виник податковий борг, контролюючий орган надсилає (вручає) йому податкову вимогу в порядку, визначеному для надсилання (вручення) податкового повідомлення-рішення. Податкова вимога разом з детальним розрахунком суми податкового боргу надсилається не раніше першого робочого дня після закінчення граничного строку сплати суми грошового зобов'язання.
З наявних матеріалів вбачається, що 22.01.2019 податковим органом направлялась боржнику податкова вимога форми "Ф" №1255-54 від 16.01.2019 щодо сплати заборгованості єдиному податку з фізичних осіб на суму 2223,81грн, яка не відкликалась та є чинною; вимогу отримано боржником 25.01.2019, що підтверджується рекомендованим повідомленням №4600806178421 про вручення поштового відправлення №4602102495840.
Відповідно до пункту 59.5 статті 59 ПК України, у разі якщо у платника податків, якому надіслано (вручено) податкову вимогу, сума податкового боргу збільшується (зменшується), погашенню підлягає вся сума податкового боргу такого платника податку, що існує на день погашення. У разі, якщо після направлення (вручення) податкової вимоги сума податкового боргу змінилася, але податковий борг не був погашений в повному обсязі, податкова вимога додатково не надсилається (не вручається).
Підпунктом 20.1.34 пункту 20.1 статті 20 ПК України передбачено, що контролюючі органи, визначені підпунктом 41.1.1 пункту 41.1 статті 41 цього Кодексу, мають право звертатися до суду щодо стягнення коштів платника податків, який має податковий борг, з рахунків у банках, що обслуговують такого платника податків, на суму податкового боргу або його частини.
Враховуючи вищевикладене, суд зазначає, що сума узгодженого податкового зобов'язання у розмірі 5262грн 59коп. з єдиного податку (штрафу за невчасну сплату), податку на доходи фізичних осіб та військового збору є податковим боргом боржника, який ним не погашено.
Як вже зазначалося, ухвалою Господарського суду Тернопільської області від 16.07.2024 відкрито провадження у справі про неплатоспроможність ОСОБА_1
16.07.2024 на офіційному вебпорталі судової влади України оприлюднене оголошення №73627 про відкриття провадження у справі про неплатоспроможність ОСОБА_1 .
Частиною 1 статті 45 Кодексу України з процедур банкрутства встановлено, що конкурсні кредитори за вимогами, що виникли до дня відкриття провадження у справі про банкрутство, зобов'язані подати до господарського суду письмові заяви з вимогами до боржника, а також документи, що їх підтверджують, протягом 30 днів з дня офіційного оприлюднення оголошення про відкриття провадження у справі про банкрутство. Відлік строку на заявлення грошових вимог кредиторів до боржника починається з дня офіційного оприлюднення оголошення про відкриття провадження у справі про банкрутство.
Отже, останнім днем для подання заяв конкурсних кредиторів з грошовими вимогами до боржника у даній справі є 15.08.2024.
Із заявою про визнання грошових вимог до боржника Головне управління ДПС у Тернопільській області звернулося лише 30.08.2024, тобто поза межами встановлених строків для пред'явлення конкурсних та поточних вимог.
Відповідно до частини 4 статті 45 КУзПБ для кредиторів, вимоги яких заявлені після закінчення строку, встановленого для їх подання, усі дії, вчинені у судовому процесі, є обов'язковими так само, як вони є обов'язковими для кредиторів, вимоги яких були заявлені протягом встановленого строку; вимоги кредиторів, заявлені після закінчення строку, встановленого для їх подання, задовольняються в порядку черговості, встановленої цим Кодексом. Заявлені у даній справі вимоги ДПС є конкурсними, однак такі не мають права вирішального голосу на зборах комітету кредиторів.
Згідно ст. 133 Кодексу України з процедур банкрутства, вимоги кредиторів, включені до реєстру вимог кредиторів, задовольняються у такій черговості:
1) у першу чергу задовольняються вимоги до боржника щодо сплати аліментів, відшкодування шкоди, завданої каліцтвом, іншим ушкодженням здоров'я або смертю фізичної особи, сплати страхових внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне та інше соціальне страхування;
2) у другу чергу задовольняються вимоги щодо сплати податків і зборів (обов'язкових платежів) та проводяться розрахунки з іншими кредиторами;
3) у третю чергу сплачуються неустойки (штраф, пеня), внесені до реєстру вимог кредиторів.
Вимоги кожної наступної черги задовольняються за рахунок коштів від продажу майна боржника після повного задоволення вимог попередньої черги, крім випадків, встановлених цим Кодексом.
Відповідно до вимог статті 45 Кодексу України з процедур банкрутства, за результатами розгляду зазначених заяв господарський суд постановляє ухвалу про визнання чи відхилення (повністю або частково) вимог таких кредиторів.
Ухвала господарського суду є підставою для внесення відомостей про таких кредиторів до реєстру вимог кредиторів.
Враховуючи викладене, грошові вимоги кредитора - Головного управління ДПС у Тернопільській області відносно боржника є обґрунтованими, а тому, як підтверджені документально, не спростовані боржником та керуючим реструктуризацією боргів, підлягають визнанню в сумі 5262,59грн без права вирішального голосу на зборах комітету кредиторів та внесенню до Реєстру вимог кредиторів відповідно до частини 4 статті 133 Кодексу України з процедур банкрутства в наступній черговості: в сумі 2205,00грн податку на доходи фізичних осіб, що сплачується фізичними особами за результатами річного декларування - вимоги другої черги; в сумі 183,75грн військового збору, що сплачується фізичними особами за результатами річного декларування - вимоги другої черги; в сумі 2873,84грн штрафних санкцій по сплаті єдиного податку з фізичних осіб - вимоги третьої черги.
Згідно ч.2 ст.133 Кодексу України з процедур банкрутства витрати, пов'язані з провадженням у справі про неплатоспроможність (витрати на оплату судового збору, сплату винагороди і відшкодування витрат арбітражного керуючого, пов'язаних з виконанням ним своїх повноважень, оплату послуг спеціалістів для проведення оцінки майнових об'єктів, що підлягають продажу, а також витрати на проведення аукціону), відшкодовуються у повному обсязі до задоволення вимог кредиторів.
Головним управлінням ДПС у Тернопільській області за подання заяви про визнання кредиторських (грошових) вимог до боржника сплачено судовий збір в сумі 6056,00грн на підставі платіжної інструкції №1078 від 26.08.2024, які підлягають відшкодуванню до задоволення вимог кредиторів.
Керуючись ст.234-235 Господарського процесуального кодексу України, ст.9, 45, 47, 113, 122, 133 Кодексу України з процедур банкрутства, господарський суд,-
1. Заяву №14714/6/19-00-13-13-04 від 26.08.2024 (вх.№6892 від 03.09.2024) Головного управління Державної податкової служби у Тернопільській області, м.Тернопіль, про визнання грошових вимог до боржника: фізичної особи (має статус фізичної особи-підприємця) ОСОБА_1 , м.Тернопіль, у справі про неплатоспроможність, - задовольнити.
2. Визнати грошові вимоги кредитора - Головного управління ДПС у Тернопільській області (вул. Білецька, 1, м.Тернопіль, ідентифікаційний код 44143637) до боржника - фізичної особи фізичної особи ОСОБА_1 ( ІНФОРМАЦІЯ_1 , реєстраційний номер облікової картки платника податків НОМЕР_1 , паспорт серії НОМЕР_2 від 16.04.1996, виданий Тернопільським МУ УМВС України в Тернопільській області, адреса зареєстрованого місця проживання: АДРЕСА_1 , має статус фізичної особи-підприємця) на суму 5 262грн 59коп. Черговість задоволення грошових вимог кредитора:
· в сумі 2205грн 00коп податку на доходи фізичних осіб, що сплачується фізичними особами за результатами річного декларування - вимоги другої черги;
· в сумі 183грн 75коп. військового збору, що сплачується фізичними особами за результатами річного декларування - вимоги другої черги;
· в сумі 2873грн 84грн штрафних санкцій по сплаті Єдиного податку з фізичних осіб - вимоги третьої черги.
3. Витрати на оплату судового бору в розмірі 6056грн 00коп. покласти на боржника, які підлягають відшкодуванню у повному обсязі до задоволення вимог кредиторів.
4. Арбітражному керуючому (керуючому реструктуризацією) Шимечку А.Я. внести до реєстру вимог кредиторів грошові вимоги конкурсного кредитора - Головного управління ДПС у Тернопільській області (вул. Білецька, 1, м.Тернопіль, ідентифікаційний код 44143637) без права вирішального голосу на зборах та комітеті кредиторів відносно боржника фізичної особи ОСОБА_1 ( ІНФОРМАЦІЯ_1 , реєстраційний номер облікової картки платника податків НОМЕР_1 , паспорт серії НОМЕР_2 від 16.04.1996, виданий Тернопільським МУ УМВС України в Тернопільській області, адреса зареєстрованого місця проживання: АДРЕСА_1 , має статус фізичної особи-підприємця) на суму 5 262,59грн. податкового боргу та 6056,00грн судового збору.
Ухвала набирає законної сили відповідно до приписів ст.235 Господарського процесуального кодексу України та може бути оскаржена в строк та порядок, передбачені статтями 256, 257 Господарського процесуального кодексу України з урахуванням особливостей, передбачених Кодексом України з процедур банкрутства.
Ухвалу складено та підписано 04.11.2024.
Суддя Н.О. Андрусик