Номер провадження 3/754/5846/24
Справа №754/14980/24
Іменем України
07 листопада 2024 року суддя Деснянського районного суду міста Києва Сенюта В.О., розглянувши матеріали про притягнення до адміністративної відповідальності:
ОСОБА_1 ,
ІНФОРМАЦІЯ_1 ,
проживаючого за адресою: АДРЕСА_1 ,
за ч. 1 ст. 187 Кодексу України про адміністративні правопорушення,-
Відносно ОСОБА_1 складено протокол про адміністративне правопорушення серії ВАВ №582445, згідно якого, протягом серпня місяця, не з'явився на реєстраційну відмітку до органів поліції, чим порушив встановлений йому адміністративний нагляд. Таким чином, своїми діями скоїв правопорушення передбачене ч. 1 ст. 187 КУпАП.
Постановою Деснянського районного суду міста Києва від 25. 10.2024 матеріали справи про адміністративне правопорушення відносно ОСОБА_1 за ч. 1 ст. 187 КУпАП повернуто до Деснянського управління поліції ГУНП в м. Києві для дооформлення. Оскільки, в протоколі про адміністративне правопорушення серії ВАВ №582445 від 22.10.2024 не вказано місце та дату вчинення адміністративного правопорушення.
Недоліки вказані у постанові Деснянського районного суду міста Києва від 25.10.2024 усунуті.
Відповідно до протоколу автоматизованого розподілу судової справи між суддями від 06.11.2024 адміністративні матеріали розподілено судді Сенюті В.О.
Дослідивши матеріали справи, суд приходить до висновку, що провадження в справі про адміністративне правопорушення підлягає закриттю, виходячи з наступного.
Відповідно до п. 7 ч. 1 ст. 247 КУпАП провадження по справі про адміністративне правопорушення не може бути розпочато, а розпочате підлягає закриттю в разі закінчення на момент розгляду справи про адміністративне правопорушення строків, передбачених ст. 38 КУпАП.
Як вбачається з рапорту начальника сектору превенції ВП №2 Деснянського УП ГУНП у місті Києві майора поліції Серомят О. від 01.11.2024, адміністративне правопорушення було вчинено 01.08.2024.
Враховуючи, що на час розгляду протоколу закінчився трьохмісячний строк, передбачений ч. 2 ст. 38 КУпАП, провадження по адміністративній справі підлягає закриттю.
На підставі викладеного, керуючись ст. ст. 38, 247 КУпАП,-
Закрити провадження по адміністративній справі відносно ОСОБА_1 за ч. 1 ст. 187 КУпАП в зв'язку із закінченням строків, передбачених ст. 38 КУпАП.
Постанова може бути оскаржена до Київського апеляційного суду через Деснянський районний суд м. Києва протягом десяти днів з дня її винесення.
Повний текст постанови виготовлено 07 листопада 2024 року.
Суддя В.О.Сенюта