Справа № 199/8923/24
(3/199/4210/24)
іменем України
05.11.2024 року м. Дніпро
Суддя Амур-Нижньодніпровського районного суду м.Дніпропетровська Воробйов В.Л., розглянувши справу про адміністративне правопорушення відносно ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , громадянина України, не працюючого, проживаючого за адресою: АДРЕСА_1 , у скоєнні адміністративного правопорушення, передбаченого ст.173 КУпАП,
До Амур-Нижньодніпровського районного суду міста Дніпропетровська надійшов протокол серії ВАВ №019540 з додатками про адміністративне правопорушення, передбачене ст.173 КУпАП, який було складено на ОСОБА_1 .
Згідно місця, часу вчиненні і суті адміністративного правопорушення, у протоколі про адміністративне правопорушення зазначено, що він «11.10.2024 року приблизно о 11-00 годин, за адресою: АДРЕСА_2 , ОСОБА_1 , виражався нецензурною лайкою у громадському місці, чим порушував громадський порядок і спокій громадян».
ОСОБА_1 у судове засідання не прибув.
При розгляді справи про адміністративне правопорушення, відносно ОСОБА_1 враховую те, що останній був належним чином повідомлений про дату, час та місце розгляду справи у судовому засіданні на 05.11.2024 року о 08-30 годин, на яке ОСОБА_1 у зазначений час та місце до суду не з'явився.
Під час розгляду справи про адміністративне правопорушення у відношенні ОСОБА_1 за ст.173 КУпАП встановлено, що в протоколі про адміністративне правопорушення встановлені наступні обставини правопорушення, а саме, що ОСОБА_1 «висловлювався нецензурною лайкою, чим порушував громадський порядок і спокій громадян».
В матеріалах справи знаходиться заява ОСОБА_2 до поліції, відповідно до якої в діях ОСОБА_1 вбачається наявність складу кримінального правопорушення.
Так, відповідно до заяви ОСОБА_2 - ОСОБА_1 «заважав відпочивати та погрожував фізичною розправою, висловлювався нецензурною лайкою».
З огляду на вище встановлені обставини, які з'ясувалися під час розгляду справи, суд керується приписом ст.253 КУпАП, а саме, якщо при розгляді справи орган (посадова особа) прийде до висновку, що в порушенні є ознаки кримінального правопорушення, він передає матеріали прокурору або органу досудового розслідування.
Тому, на підставі викладеного, враховуючи наявність заяви ОСОБА_2 , та обставини події, які вказані у вище зазначеному протоколі про адміністративне правопорушення щодо наявності ознак кримінального правопорушення в діях ОСОБА_1 , керуючись ст.253 КУпАП, суд передає органу досудового розслідування справу про адміністративне правопорушення у відношенні ОСОБА_1 для перевірки фактів щодо вчинення ним відносно ОСОБА_2 та інших осіб кримінального правопорушення, передбаченого Кримінальним кодексом України та внесення відомостей про скоєне кримінальне правопорушення до Єдиного реєстру досудових розслідувань.
Керуючись ст.253 КУпАП КПК України,
Передати органу досудового розслідування ВП №1 ДРУП №2 Головного управління Національної поліції в Дніпропетровській області справу про адміністративне правопорушення за ст.173 КУпАП у відношенні ОСОБА_1 , для перевірки фактів щодо вчинення ним відносно ОСОБА_2 та інших осіб кримінального правопорушення, передбаченого Кримінальним кодексом України та внесення відомостей про скоєне кримінальне правопорушення до Єдиного реєстру досудових розслідувань.
Постанова суду апеляційному оскарженню не підлягає.
Суддя: Воробйов В.Л.
05.11.2024