Постанова від 04.11.2024 по справі 126/1919/24

ПОСТАНОВА

Справа № 126/1919/24

Провадження № 3/126/1050/2024

"04" листопада 2024 р. м. Бершадь

Суддя Бершадського районного суду Вінницької області Рудь О. Г.

розглянувши без участі сторін в приміщенні суду в місті Бершадь клопотання ОСОБА_1 про проведення в режимі відеоконференції судового засідання,-

встановив:

В провадженні Бершадського районного суду Вінницької області розглядається справа про притягнення до адміністративної відповідальності неповнолітнього ОСОБА_2 за ч.1 ст.178 КУпАП.

Від законного представника неповнолітнього ОСОБА_2 - Кучерявого Юрія Миколайовича надійшло клопотання про проведення судового засідання в режимі відеоконференції з Кам'янець-Подільським міськрайонним судом Хмельницької області.

Частина 7 статті 11 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» передбачає, учасникам судового процесу на підставі судового рішення забезпечується можливість брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції у порядку, встановленому законом. Обов'язок забезпечити проведення відеоконференції покладається на суд, який отримав судове рішення про проведення відеоконференції, незалежно від спеціалізації та інстанції суду, який прийняв таке рішення.

За таких обставин з метою забезпечення прав неповнолітнього ОСОБА_2 , передбачених ст. 268 КУпАП, розгляд справи необхідно провести в режимі відеоконференції.

Керуючись ч. 7 ст. 11 Закону України «Про судоустрій та статус суддів», ч. 2 ст. 268, КУпАП,-

постановив:

Клопотання ОСОБА_1 про проведення судового засідання в режимі відеоконференції задовольнити.

Судове засідання призначене на 06.11.2024 року о 09 год. 00 хв., провести в режимі відеоконференції з Кам'янець-Подільським міськрайонним судом Хмельницької області (вул. Шевченка, 29, м. Кам'янець-Подільський, Хмельницька область, 32300).

Доручити відповідальним посадовим особам Кам'янець-Подільського міськрайонного суду Хмельницької області забезпечити проведення судового засідання в режимі відеоконференції з Бершадським районним судом Вінницької області за участю неповнолітнього ОСОБА_2 та його представника - ОСОБА_1 .

Копію постанови про участь особи в судовому засіданні в режимі відеоконференції негайно направити до Кам'янець-Подільського міськрайонного суду Хмельницької області для виконання, та особам, які братимуть участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції.

Постанова оскарженню не підлягає.

Суддя О. Г. Рудь

Попередній документ
122765110
Наступний документ
122765112
Інформація про рішення:
№ рішення: 122765111
№ справи: 126/1919/24
Дата рішення: 04.11.2024
Дата публікації: 06.11.2024
Форма документу: Постанова
Форма судочинства: Адмінправопорушення
Суд: Бершадський районний суд Вінницької області
Категорія справи: Справи про адмінправопорушення (з 01.01.2019); Адміністративні правопорушення, що посягають на громадський порядок і громадську безпеку; Розпивання пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв у заборонених законом місцях або поява у громадських місцях у п'яному вигляді
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Розглянуто: рішення набрало законної сили (06.11.2024)
Дата надходження: 30.07.2024
Предмет позову: Розпивання пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв у заборонених законом місцях або поява у громадських місцях у п'яному вигляді
Розклад засідань:
21.08.2024 09:00 Бершадський районний суд Вінницької області
11.09.2024 09:00 Бершадський районний суд Вінницької області
26.09.2024 09:00 Бершадський районний суд Вінницької області
17.10.2024 09:00 Бершадський районний суд Вінницької області
06.11.2024 09:00 Бершадський районний суд Вінницької області
Учасники справи:
головуючий суддя:
РУДЬ ОЛЕКСАНДР ГРИГОРОВИЧ
суддя-доповідач:
РУДЬ ОЛЕКСАНДР ГРИГОРОВИЧ
особа, яка притягається до адмін. відповідальності:
Кучерявий Олексій Юрійович