Ухвала від 19.12.2007 по справі 26/358

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

83048, м.Донецьк, вул.Артема, 157, тел.381-88-46

УХВАЛА
ПРО ПОРУШЕННЯ ПРОВАДЖЕННЯ У СПРАВІ

19.12.07 р. Справа № 26/358

Суддя господарського суду Донецької області Наумова К.Г., розглянувшиматеріали справи

за позовом Відкритого акціонерного товариства “Донецькобленерго» інтереси якого представляє структурна одиниця Приазовські електричні мережі (м. Маріуполь)

до відповідача Приватного підприємства “Дарина-Азов» (м. Маріуполь)

про стягнення заборгованості за електроенергію у розмірі 8160грн. 81коп.

ВСТАНОВИВ:

Позов подано з додержанням вимог, викладених в статтях 54-57 ГПК України і додані до нього матеріали є достатніми для прийняття позовної заяви до розгляду.

Керуючись ст. ст. 61 64, 65 Господарського процесуального кодексу України, суд,

УХВАЛИВ:

1. Прийняти позовну заяву до розгляду та порушити провадження у справі

26/358.Судове засідання призначити на 16.01.08 року о 13:30 год., яке відбудеться у приміщенні суду, кімната № 220

1. Зобов'язати:

позивача представити суду документи та учинити зазначені дії: поточнити позовні вимоги, правове обґрунтування заявленого позову, розгорнутий розрахунок суми позову помісячно із зазначенням сплачених сум за спожиту електроенергію , докази виникнення боргу, довіреність на представників, оригінали документів, доданих до позовної заяви в копіях для огляду у судовому засіданні, докази по спірним правовідносинам, явка на засідання представників обов'язкова.

відповідача представити суду документи та учинити зазначені дії: відзив на позовну заяву, докази про направлення копії відзиву позивачу із зазначенням дати відсилки, належним чином завірені копії документів, які посвідчують правовий статус відповідача, оригінали документів на які посилається відповідач для огляду у судовому засіданні, належним чином засвідчені копії до матеріалів справи, довіреність на представників, явка на засідання представників обов'язкова.

Роз'яснити сторонам, що за ухилення від вчинення дій, покладених господарським судом на сторону, з винної сторони стягується штраф у розмірі до 1700,0 грн. (п.5 ст.83 Господарського процесуального кодексу України).

Суддя

Попередній документ
1227207
Наступний документ
1227209
Інформація про рішення:
№ рішення: 1227208
№ справи: 26/358
Дата рішення: 19.12.2007
Дата публікації: 25.12.2007
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Господарське
Суд: Господарський суд Донецької області
Категорія справи: Господарські справи (до 01.01.2019); Майнові спори; Розрахунки за продукцію, товари, послуги; За спожиті енергоносії