Справа № 146/1207/24
"28" жовтня 2024 р. Томашпільський районний суд Вінницької області
в складі: головуючого судді Скаковської І.В.,
за участю секретаря судового засідання Ремізової Т.А.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в смт. Томашпіль цивільну справу за заявою ОСОБА_1 , зацікавлена особа Томашпільська селищна рада Тульчинського району Вінницької області про встановлення факту родинних відносин, -
В провадженні Томашпільського районного суду Вінницької області перебуває вищезазначена цивільна справа.
В судове засідання не з'явився заявник ОСОБА_1 та у суду відсутні відомості щодо належного повідомлення її про дату, час, та місце судового засідання.
Від представника зацікавленої особи Томашпільської селищної ради Щербатого А.І. до суду надійшла заява в якій він просить справу розглядати у відсутності їхнього представника та проти задоволення заяви не заперечує.
Фіксування судового засідання за допомогою звукозаписувального технічного засобу відповідно до ч.2 ст.247 ЦПК України не здійснювалося.
Крім того, відповідно до п. 2 ч. 2 ст. 223 ЦПК України, суд відкладає розгляд справи в судовому засіданні в межах встановленого цим Кодексом строку.
Враховуючи, що у судове засідання не з'явився заявник ОСОБА_1 та у суду відсутні відомості щодо належного повідомлення її про дату, час, та місце судового засідання, суд вважає за необхідне відкласти розгляд справи.
Керуючись п. 2 ч. 2 ст. 223 ЦПК України, суд, -
Відкласти розгляд справи за заявою ОСОБА_1 , зацікавлена особа Томашпільська селищна рада Тульчинського району Вінницької області про встановлення факту родинних відносин, на 08:50 годину 18 листопада 2024 року, про що повідомити сторони.
З інформацією щодо тексту судового рішення учасники справи можуть ознайомитися за веб-адресою Єдиного державного реєстру судових рішень: http://www.reyestr.court.gov.ua.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя: І.В.Скаковська