Справа № 352/2803/24
Провадження № 2-а/352/30/24
25 жовтня 2024 року м. Івано-Франківськ
Суддя Тисменицького районного суду Івано-Франківської області Кузьменко С.В., розглянувши матеріали за адміністративним позовом:
ОСОБА_1 , який проживає: АДРЕСА_1
до ІНФОРМАЦІЯ_1 , місцезнаходження: АДРЕСА_2
про скасування постанови про накладення адміністративного стягнення, -
25 жовтня 2024 року до Тисменицького районного суду Івано-Франківської області надійшла позовна заява ОСОБА_1 (далі- Позивач) до ІНФОРМАЦІЯ_1 про скасування постанови про накладення адміністративного стягнення від 08 лютого 2024 року за частиною другою статті 210-1 кодексу України про адміністративне судочинство.
Позовну заяву, яку подано з дотриманням правил підсудності, належить розглядати місцевим загальним судом за правилами адміністративного судочинства.
Згідно з частини першої статті 286 Кодексу адміністративного судочинства України, адміністративна справа з приводу рішень, дій чи бездіяльності суб'єктів владних повноважень у справах про притягнення до адміністративної відповідальності вирішується місцевими загальними судами як адміністративними судами протягом десяти днів з дня відкриття провадження у справі.
Щодо розгляду справи в порядку спрощеного провадження
Згідно частини першої статті 260 Кодексу адміністративного судочинства України визначено, що питання про розгляд справи за правилами спрощеного позовного провадження суд вирішує в ухвалі про відкриття провадження у справі.
Відповідно до частини п'ятої статті 262 Кодексу адміністративного судочинства України суд розглядає справу в порядку спрощеного позовного провадження без повідомлення сторін за наявними у справі матеріалами, за відсутності клопотання будь-якої зі сторін про інше. За клопотанням однієї із сторін або з власної ініціативи суду розгляд справи проводиться в судовому засіданні з повідомленням (викликом) сторін.
Таким чином, враховуючи обраний позивачем спосіб захисту, категорію та складність справи, обсяг і характер доказів у ній, суддя вважає за необхідне розглянути справу в порядку спрощеного позовного провадження з викликом сторін.
Зазначена позовна заява відповідає вимогам Кодексу адміністративного судочинства України, підстави для залишення позовної заяви без руху, повернення заяви або відмови у відкритті провадження відсутні, в зв'язку із чим слід відкрити провадження справі.
В зв'язку із викладеним, керуючись статтями 171, 174, 248, 260, 269, 286 Кодексу адміністративного судочинства України, -
Відкрити провадження в адміністративній справі за позовом ОСОБА_1 до ІНФОРМАЦІЯ_1 про скасування постанови про накладення адміністративного стягнення від 08 лютого 2024 року за частиною другою статті 210-1 кодексу України про адміністративне судочинство.
Справа розглядатиметься судом в порядку спрощеного позовного провадження з повідомленням (викликом) сторін.
Судове засідання для розгляду справи по суті відбудеться у Тисменицькому районному суді Івано-Франківської області, за адресою: вул. Незалежності, 150, м. Івано-Франківськ, Івано-Франківської області, 76018, о 09 годині 00 хвилин 04 листопада 2024 року.
Учасникам справи надіслати копії ухвали про відкриття провадження у справі, а відповідачам додатково копію позовної заяви та доданих до неї документів.
У відповідності до вимог статей 269-270 кодексу адміністративного судочинства України Відповідач вправі подати в строк до 09 годині 00 хвилин 04 листопада 2024 року письмовий відзив з викладом заперечення проти позову, який має відповідати вимогам, встановленим ч.2 ст.162 КАС України. У відзиві відповідач викладає заперечення проти позову. До відзиву додаються докази, що підтверджують обставини, на яких ґрунтуються заперечення відповідача, якщо такі докази не надані позивачем, та документи, що підтверджують надсилання (надання) відзиву і доданих до нього доказів іншим учасникам справи.
Роз'яснити учасникам справи, що відповідно до частини третьої статті 286 Кодексу адміністративного судочинства України неприбуття у даній категорії адміністративних справ в судове засідання учасника справи, повідомленого відповідно до положень цієї статті, не перешкоджає розгляду справи у суді першої інстанції.
Учасники справи мають можливість отримати інформацію щодо справи, що розглядається, на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет. Веб-адреса сторінки: http//ts.if.court.gov.ua
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя Сергій КУЗЬМЕНКО