ЄУН №193/1896/24
Провадження № 2-о/193/73/24
про відкриття провадження у справі
25 жовтня 2024 року сел. Софіївка
Суддя Софіївського районного суду Дніпропетровської області Томинець О.В., розглянувши матеріали заяви ОСОБА_1 (АДРЕСА_1 ), заінтересовані особи: ІНФОРМАЦІЯ_1 (АДРЕСА_2 ), про встановлення факту проживання однією сім'єю чоловіка та жінки без шлюбу, встановлення факту перебування на утриманні,
22.10.2024 до Софіївського районного суду Дніпропетровської області надійшла заява ОСОБА_1 про встановлення факту її проживання із ОСОБА_2 , який зник безвісти під час виконання бойових завдань, пов'язаних із захистом Батьківщини, однією сім'єю як чоловіка та жінки без шлюбу, а також встановлення факту перебування на його утриманні, обґрунтована необхідністю отримання виплат, пільг та компенсацій як дружині зниклого безвісті військовослужбовця.
Заява подана і оформлена з додержанням вимог ст. 175, 177, 318 ЦПК України та підсудна Софіївському районному суду Дніпропетровської області, а тому провадження по вказаній справі підлягає відкриттю.
Керуючись ст. 187, 190, 210, 274-279 ЦПК України, суддя,
Відкрити провадження у цивільній справі за заявою ОСОБА_1 , заінтересовані особи: ІНФОРМАЦІЯ_1 , Міністерство оброни України, про встановлення факту проживання однією сім'єю чоловіка та жінки без шлюбу, встановлення факту перебування на утриманні.
Призначити справу до розгляду у відкритому судовому засіданні на 10 грудня 2024 року о 09:00 год. в приміщенні Софіївського районного суду (вул. Спортивна (Карпенка), буд. 3, сел. Софіївка Криворізького району Дніпропетровської області, Зал судових засідань №3).
Справа розглядатиметься в порядку окремого провадження Софіївським районним судом одноособово у складі головуючого судді Томинця О.В.
Відповідно до ч. 3 ст. 294 ЦПК України справи окремого провадження розглядаються судом з додержанням загальних правил, встановлених цим Кодексом, за винятком положень щодо змагальності та меж судового розгляду.
Направити заінтересованій особі копію даної ухвали разом з копією заяви та доданими до неї документами, запропонувавши подати до 09.12.2024 заперечення на заяву, якщо такі маються, або заяву про відсутність таких заперечень.
Повідомити учасникам справи, що вони можуть отримати інформацію по справі, що розглядається на офіційному веб-порталі судової влади України за посиланням: http://sf.dp.court.gov.ua.
Ухвала суду оскарженню не підлягає, але заперечення на неї можуть включатися до апеляційної скарги на рішення суду.
Суддя О.В. Томинець