Ухвала від 22.10.2024 по справі 183/8598/23

Справа № 183/8598/23

№ 6/183/524/24

УХВАЛА

22 жовтня 2024 року м. Самар Дніпропетровської області

Новомосковський міськрайонний суд Дніпропетровської області в складі головуючого судді Дубовенко І.Г., за участі секретаря Болкарьової А.В., розглянувши у письмовому провадженні заяву Акціонерного товариства «УНІВЕРСАЛ БАНК» про виправлення описки в рішенні суду та у виконавчому документі, -

ВСТАНОВИВ:

Рішенням Новомосковського міськрайонного суду Дніпропетровської області від 30 листопада 2023 року позовну заяву Акціонерного товариства «УНІВЕРСАЛ БАНК» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за кредитним договором задоволено позовні вимоги позивача.

05 березня 2024 року були видані виконавчі листи.

Представник АТ «УНІВЕРСАЛ БАНК» подав до суду заяву про виправлення описки в рішенні суду від 30 листопада 2023 року та у виконавчих листах, виданих на підставі рішення, оскільки судом в абзаці другому резолютивної частини рішення та в графі «Суд ухвалив»: помилково зазначили відповідача як ОСОБА_2 , замість ОСОБА_1 .

Відповідно до ч. 1 ст. 269 ЦПК України суд може з власної ініціативи або за заявою учасників справи виправити допущені в рішенні чи ухвалі описки чи арифметичні помилки.

Відповідно до ч. 1 ст. 432 ЦПК України суд, який видав виконавчий документ, може за заявою стягувача або боржника виправити помилку, допущену при його оформленні або видачі.

Судом установлено, що рішенням Новомосковського міськрайонного суду Дніпропетровської області від 30 листопада 2023 року позовну заяву Акціонерного товариства «УНІВЕРСАЛ БАНК» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за кредитним договором задоволено.

Як вбачається з рішення суду від 30 листопада 2023 року, а також у виконавчому листі, виданому 05 березня 2024 року ПІБ відповідача помилково вказане як « ОСОБА_2 » замість ОСОБА_1 , а тому суд приходить до висновку про необхідність виправлення допущеної описки в рішенні суду та у виконавчому листі, виданому на підставі цього рішення.

Зазначені описки є технічними та не впливають на суть прийнятого судом рішення, проте мають бути виправлені.

На підставі викладеного та керуючись ст.ст. 260,269,432 ЦПК України, суд -

ПОСТАНОВИВ:

Заяву Акціонерного товариства «УНІВЕРСАЛ БАНК» про виправлення описки в рішенні суду від 23 січня 2024 року та у виконавчому листі, виданому 11 квітня 2024 року - задовольнити.

Виправити описку в рішенні Новомосковського міськрайонного суду від 30 листопада 2023 року у цивільній справі №183/8598/23 за позовом Акціонерного товариства «УНІВЕРСАЛ БАНК» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за кредитним договором, вказавши в 2 абзаці резолютивної частини рішення вірне ПІБ відповідача ОСОБА_1 , замість невірно зазначеного - ОСОБА_2 .

Виправити описку в графі «Суд ухвалив:» виконавчого листа, виданого 05 березня 2024 року на підставі рішення Новомосковського міськрайонного суду від 30 листопада 2023 року у цивільній справі №183/8598/23 за позовом Акціонерного товариства «УНІВЕРСАЛ БАНК» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за кредитним договором, вказавши ПІБ відповідача ОСОБА_1 , замість невірно зазначеного - ОСОБА_2 .

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею. Ухвала може бути оскаржена до Дніпровського апеляційного суду протягом 15 днів, починаючи з наступного за днем складення ухвали суду.

Ухвала суду складена і підписана 22 жовтня 2024 року.

Суддя І.Г.Дубовенко

Попередній документ
122569851
Наступний документ
122569853
Інформація про рішення:
№ рішення: 122569852
№ справи: 183/8598/23
Дата рішення: 22.10.2024
Дата публікації: 28.10.2024
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Самарівський міськрайонний суд Дніпропетровської області
Категорія справи: Окремі процесуальні питання; Інші скарги та заяви в процесі виконання судових рішень та рішень інших органів (посадових осіб)
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Розглянуто (22.10.2024)
Результат розгляду: подання (заяву, клопотання) задоволено
Дата надходження: 21.10.2024
Розклад засідань:
28.08.2023 10:10 Новомосковський міськрайонний суд Дніпропетровської області