Справа № 580/9125/24
"23" жовтня 2024 р. м. Київ
Шостий апеляційний адміністративний суд у складі судді-доповідача Штульман І.В. та суддів: Вівдиченко Т.Р., Черпака Ю.К., вирішуючи питання про призначення до розгляду апеляційної скарги ОСОБА_1 на ухвалу судді Черкаського окружного адміністративного суду від 23 вересня 2024 року про відмову у відкритті провадження в адміністративній справі за позовом ОСОБА_1 до начальника Головного управління Державної казначейської служби України у Черкаській області Никопаненка Сергія Миколайовича, заступника начальника юридичного відділу Головного управління Державної казначейської служби України у Черкаській області Яроша Сергія Васильовича про визнання протиправними дій та рішення,
З доповіді судді-доповідача вбачається, що виконано всі необхідні дії, пов'язані з підготовкою справи до апеляційного розгляду, передбачені статтею 306 КАС України та є підстави, передбачені частиною першою статті 311 КАС України, для призначення справи до апеляційного розгляду в порядку письмового провадження.
Керуючись статтями 306, 307, 311 Кодексу адміністративного судочинства України, колегія суддів,
Призначити справу за адміністративним позовом ОСОБА_1 до начальника Головного управління Державної казначейської служби України у Черкаській області Никопаненка Сергія Миколайовича, заступника начальника юридичного відділу Головного управління Державної казначейської служби України у Черкаській області Яроша Сергія Васильовича про визнання протиправними дій та рішення, - до апеляційного розгляду в порядку письмового провадження з 14 листопада 2024 року.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддями та не може бути оскаржена в касаційному порядку.
Суддя-доповідач І.В. Штульман
Судді: Т.Р. Вівдиченко
Ю.К. Черпак