Ухвала від 24.10.2024 по справі 545/499/24

УХВАЛА

24 жовтня 2024 р.Справа № 545/499/24

Другий апеляційний адміністративний суд у складі колегії:

Головуючого судді: Перцової Т.С.,

Суддів: Жигилія С.П. , Чалого І.С. ,

розглянувши заяву Департамента патрульної поліції про повернення судового збору по справі за апеляційною скаргою Департамента патрульної поліції на рішення Полтавського районного суду Полтавської області від 04.04.2024 по справі № 545/499/24

за позовом ОСОБА_1

до Управління патрульної поліції в Полтавській області Департаменту патрульної поліції Національної поліції України Головного управління Державної казначейської служби України у Полтавській області

про визнання дій працівника поліції неправомірними та скасування постанови про накладення адміністративного стягнення,

ВСТАНОВИВ

Ухвалою Другого апеляційного адміністративного суду від 02.09.24 року відмовлено у відкритті апеляційного провадження за апеляційною скаргою Департаменту патрульної поліції на рішення Полтавського районного суду Полтавської області від 04.04.2024 по справі № 545/499/24 за позовом ОСОБА_1 до Управління патрульної поліції в Полтавській області Департаменту патрульної поліції Національної поліції України третя особа Головне управління Державної казначейської служби України у Полтавській області про визнання дій працівника поліції неправомірними та скасування постанови про накладення адміністративного стягнення.

До Другого апеляційного адміністративного суду від Департаменту патрульної поліції надійшла заява про повернення судового збору у розмірі 908,40 грн. за платіжною інструкцією № 20601 від 22.04.2024 року.

Згідно з ч. 2 ст. 132 КАС України розмір судового збору, порядок його сплати, повернення і звільнення від сплати встановлюється законом.

Відповідно до п. 3 ч. 1 ст. 7 Закону України "Про судовий збір" сплачена сума судового збору повертається за клопотанням особи, яка його сплатила за ухвалою суду в разі відмови у відкритті провадження у справі в суді першої інстанції, апеляційного та касаційного провадження у справі.

З урахуванням наведеного, суд вважає за необхідне призначити до розгляду заяву Департаменту патрульної поліції про повернення судового збору.

Керуючись ч. 2 ст. 132 Кодексу адміністративного судочинства, п. 3 ч. 1 ст. 7 Закону України "Про судовий збір", суд, -

УХВАЛИВ

Заяву Департаменту патрульної поліції про повернення судового збору по справі за апеляційною скаргою Департаменту патрульної поліції на рішення Полтавського районного суду Полтавської області від 04.04.2024 по справі № 545/499/24 за позовом ОСОБА_1 до Управління патрульної поліції в Полтавській області Департаменту патрульної поліції Національної поліції України третя особа Головне управління Державної казначейської служби України у Полтавській області про визнання дій працівника поліції неправомірними та скасування постанови про накладення адміністративного стягнення призначити до апеляційного розгляду в порядку письмового провадження в приміщенні Другого апеляційного адміністративного суду.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Головуючий суддя Т.С. Перцова

Судді С.П. Жигилій І.С. Чалий

Попередній документ
122553105
Наступний документ
122553107
Інформація про рішення:
№ рішення: 122553106
№ справи: 545/499/24
Дата рішення: 24.10.2024
Дата публікації: 28.10.2024
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Адміністративне
Суд: Другий апеляційний адміністративний суд
Категорія справи: Адміністративні справи (з 01.01.2019); Справи щодо забезпечення громадського порядку та безпеки, національної безпеки та оборони України, зокрема щодо; дорожнього руху, транспорту та перевезення пасажирів, з них; дорожнього руху
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Розглянуто у апеляційній інстанції (02.09.2024)
Результат розгляду: відмовлено у відкритті провадження
Дата надходження: 07.02.2024
Предмет позову: про визнання дій неправомірними та скасування постанови
Розклад засідань:
15.02.2024 09:10 Полтавський районний суд Полтавської області
14.03.2024 09:10 Полтавський районний суд Полтавської області
04.04.2024 08:30 Полтавський районний суд Полтавської області
Учасники справи:
головуючий суддя:
МАКАРЕНКО Я М
П'ЯНОВА Я В
ПЕРЦОВА Т С
ПОТЕТІЙ АНАТОЛІЙ ГРИГОРОВИЧ
суддя-доповідач:
МАКАРЕНКО Я М
П'ЯНОВА Я В
ПЕРЦОВА Т С
ПОТЕТІЙ АНАТОЛІЙ ГРИГОРОВИЧ
відповідач:
Управління патрульної поліції в Полтавській області Департаменту патрульної поліції України
позивач:
Нижник Олег Вікторович
3-я особа:
Головне управління Державної казначейської служби України в Полтавській області
Головне управління Державної казначейської служби України у Полтавській області
Полтавське обласне відділення Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю
відповідач (боржник):
Інспектор 1 взводу 3 роти 3 батальйону полк-2 Управління патрульної поліції в місті Києві Каневський Дмитро Володимирович
Управління патрульної поліції в Полтавській області Департаменту патрульної поліції Національної поліції України
Управління патрульної поліції в Полтавській області Департаменту патрульної поліції України
заявник:
Департамент патрульної поліції
заявник апеляційної інстанції:
Департамент патрульної поліції
Управління патрульної поліції в Полтавській області Департаменту патрульної поліції України
заявник про винесення додаткового судового рішення:
Департамент патрульної поліції
представник заявника:
Дужик Вероніка Олегівна
представник позивача:
Кіндяк Олександр Ігорович
суддя-учасник колегії:
ЖИГИЛІЙ С П
ЛЮБЧИЧ Л В
ПРИСЯЖНЮК О В
РУСАНОВА В Б
ЧАЛИЙ І С
третя особа:
Головне управління Державної казначейської служби України у Полтавській області