про повернення позовної заяви
22 жовтня 2024 р. м. Чернівці Справа № 600/4785/24-а
Суддя Чернівецького окружного адміністративного суду Сіжук О.В., розглянувши позовну заяву Товариства з обмеженою відповідальністю «Євро нафта К С» до Головного управління ДПС у Чернівецькій області, про визнання протиправними та скасування податкових повідомлень-рішень,
Товариство з обмеженою відповідальністю «Євро нафта К С» звернулось в суд з позовом до Головного управління ДПС у Чернівецькій області про визнання протиправними та скасування податкових повідомлень-рішень №00000/9238/Ж10/24-13-07-09 від 08.08.2024 та №00000/9241/Ж10/24-13-07-09 від 08.08.2024.
Від позивача до відкриття провадження у справі надійшло клопотання про відкликання позовної заяви.
Розглянувши вказане клопотання, суддя зазначає наступне.
Пунктом 2 частини четвертої статті 169 КАС України визначено, що позовна заява повертається позивачеві, якщо позивач до відкриття провадження в адміністративній справі подав заяву про її відкликання.
За таких обставин позовна заява та додані до неї документи підлягають поверненню позивачу.
Суддя роз'яснює, що відповідно до частини восьмої статті 169 КАС України повернення позовної заяви не позбавляє права повторного звернення до адміністративного суду в порядку, встановленому законом.
Керуючись статтями 169, 241 - 243, КАС України, суддя, -
Позовну заяву Товариства з обмеженою відповідальністю «Євро нафта К С» до Головного управління ДПС у Чернівецькій області, про визнання протиправними та скасування податкових повідомлень-рішень, - повернути позивачеві.
Роз'яснити позивачу, що повернення позовної заяви не позбавляє права повторного звернення до адміністративного суду в порядку, встановленому законом.
Згідно статті 256 Кодексу адміністративного судочинства України ухвала набирає законної сили негайно після її проголошення. Ухвала, постановлена судом поза межами судового засідання або в судовому засіданні у разі неявки всіх учасників справи, під час розгляду справи в письмовому провадженні, набирає законної сили з моменту її підписання суддею (суддями).
У відповідності до статей 293, 295 Кодексу адміністративного судочинства України ухвали суду першої інстанції можуть бути оскаржені в апеляційному порядку окремо від рішення суду повністю або частково. Апеляційна скарга на ухвалу подається протягом п'ятнадцяти днів з дня її проголошення (складання).
Суддя Сіжук Ольга Володимирівна