Справа № 456/2145/24 Головуючий у 1 інстанції: ОСОБА_1
Провадження № 11-кп/811/804/24 Доповідач: ОСОБА_2
про закінчення підготовки та призначення апеляційного розгляду
21 жовтня 2024 року суддя Львівського апеляційного суду ОСОБА_2 за результатами підготовки до апеляційного розгляду апеляційної скарги першого заступника керівника Львівської обласної прокуратури ОСОБА_3 на вирок Стрийського міськрайонного суду Львівської області від 20 червня 2024 року у кримінальному провадженні щодо ОСОБА_4 за ч. 4 ст. 185 КК України,
Вироком Стрийського міськрайонного суду Львівської області ОСОБА_4 визнано винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 185 КК України, та йому призначено покарання у виді 5 років позбавлення волі.
На підставі ст. 75 КК України звільнено ОСОБА_4 від відбування покарання з випробування з іспитовим строком 1 рік з покладенням на нього обов'язків, передбачених ст. 76 КК України.
Вирішено питання щодо речових доказів та процесуальних витрат у справі.
На вирок суду перший заступник керівника Львівської обласної прокуратури ОСОБА_3 подав апеляційну скаргу.
Ухвалою судді Львівського апеляційного суду від 25 вересня 2024 року відкрито апеляційне провадження.
Головуючий суддя ОСОБА_2 з 07 жовтня 2024 року по 18 жовтня 2024 року перебував у відпустці, у зв'язку з чим призначити розгляд апеляційних скарг у визначений кримінальним процесуальним законом десятиденний строк не виявилося можливим.
Підготовка до апеляційного розгляду проведена у необхідному обсязі відповідно до вимог ст. 401 КПК України, й інших питань, які б потребували вирішення на даній стадії, немає.
У зв'язку з цим підготовку до апеляційного розгляду слід закінчити та призначити апеляційний розгляд.
Керуючись ст. ст. 401, 419 КПК України, суддя,
Закінчити підготовку до апеляційного розгляду та призначити апеляційний розгляд за апеляційною скаргою першого заступника керівника Львівської обласної прокуратури ОСОБА_3 на вирок Стрийського міськрайонного суду Львівської області від 20 червня 2024 року у кримінальному провадженні щодо ОСОБА_4 за ч. 4 ст. 185 КК України на 11 год. 30 хв. 30 жовтня 2024 року в приміщенні Львівського апеляційного суду.
Про дату апеляційного розгляду повідомити учасників судового провадження.
Суддя ОСОБА_5