Ухвала від 18.10.2024 по справі 400/9763/24

МИКОЛАЇВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
УХВАЛА

про відкриття провадження в адміністративній справі

18 жовтня 2024 р. № 400/9763/24

м. Миколаїв

Суддя Миколаївського окружного адміністративного суду Брагар В. С., ознайомившись з

адміністративним позовомОСОБА_1 , АДРЕСА_1 ,

до відповідачаВійськової частини НОМЕР_1 , АДРЕСА_2 , Факультету перепідготовки та підвищення кваліфікації авіаційного персоналу Харківського національного університету Повітряних Сил, вул. Леваневців, 25,м. Миколаїв,54038,

провизнання бездіяльності протиправною та зобов'язання вчинити певні дії; стягнення індексації в розмірі 4 004,53 грн щомісячно,

ВСТАНОВИВ:

Зазначений спір, згідно зі статтею 19 Кодексу адміністративного судочинства України, належить до юрисдикції адміністративних судів та має розглядатися в порядку адміністративного судочинства.

Адміністративний позов подано з додержанням вимог статей 160-161 Кодексу адміністративного судочинства України.

Підстави для повернення позовної заяви, залишення її без розгляду або відмови у відкритті провадження в адміністративній справі відсутні.

Враховуючи викладене, керуючись статтями 162, 171, 243, 248 Кодексу адміністративного судочинства України, суд -

УХВАЛИВ:

1. Поновити позивачу строк звернення до суду.

2. Відкрити провадження в адміністративній справі.

3. Розгляд справи призначити за правилами спрощеного позовного провадження.

4. Суд зобов'язує Військову частину НОМЕР_1 надати документи, які підтверджують нарахування та виплату індексації грошового забезпечення позивача за період з 01.12.2015 по 01.03.2018, а також інформацію про базовий місяць застосований для розрахунку та виплати індексації грошового забезпечення позивачу; довідку про розміри основних та щомісячних додаткових видів грошового забезпечення позивача з 01.03.2018 по 02.05.2023, яка має містити відомості про розмір і складові грошового забезпечення позивача за лютий 2018 року і березень 2018 року.

5. Встановити відповідачам строк для подання до суду відзиву з одночасним направленням його копії іншим учасникам справи у п'ятнадцятиденний строк з дня одержання ухвали про відкриття провадження.

6. Запропонувати позивачу подати відповідь на відзив з одночасним направленням його копії іншим учасникам справи у 10-денний строк з дня отримання відзиву на позов.

7. Запропонувати відповідачам подати заперечення на відповідь позивача на відзив з одночасним направленням його копії іншим учасникам справи у 10-денний строк з дня отримання відповіді на відзив.

8. Суд розглядатиме справу в порядку спрощеного позовного провадження без проведення судового засідання за наявними у справі матеріалами.

9. За клопотанням однієї із сторін або з власної ініціативи суд може розглянути справу в судовому засіданні з повідомленням (викликом) сторін.

10. Інформацію по справі можна отримати на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет за веб-адресою: www.adm.mk.court.gov.ua.

11. Справа розглядатиметься суддею одноособово.

12. Оскарження ухвали окремо від рішення суду не допускається.

Суддя В. С. Брагар

Попередній документ
122444567
Наступний документ
122444569
Інформація про рішення:
№ рішення: 122444568
№ справи: 400/9763/24
Дата рішення: 18.10.2024
Дата публікації: 23.10.2024
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Адміністративне
Суд: Миколаївський окружний адміністративний суд
Категорія справи: Адміністративні справи (з 01.01.2019); Справи, що виникають з відносин публічної служби, зокрема справи щодо; проходження служби, з них
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Виконання рішення (06.10.2025)
Дата надходження: 16.10.2024
Учасники справи:
головуючий суддя:
ДЖАБУРІЯ О В
суддя-доповідач:
БРАГАР В С
ДЖАБУРІЯ О В
суддя-учасник колегії:
ВЕРБИЦЬКА Н В
КРАВЧЕНКО К В