ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД міста КИЄВА 01054, м.Київ, вул.Б.Хмельницького,44-В, тел. (044) 334-68-95, E-mail: inbox@ki.arbitr.gov.ua
про відкладення вирішення питання
18.10.2024Справа № 910/7094/24
Суддя Господарського суду міста Києва Нечай О.В., розглянувши
заяву Акціонерного товариства “Київський науково-дослідний та проектно-конструкторський інститут “Енергопроект»
про ухвалення додаткового рішення
у справі № 910/7094/24
за позовом Акціонерного товариства “Київський науково-дослідний та проектно-конструкторський інститут “Енергопроект»
до Акціонерного товариства “Національна атомна енергогенеруюча компанія “Енергоатом» в особі Філії “Відокремлений підрозділ “Запорізька атомна електрична станція» Акціонерного товариства “Національна атомна енергогенеруюча компанія “Енергоатом»
про стягнення 714 666,25 грн
Акціонерне товариство “Київський науково-дослідний та проектно-конструкторський інститут “Енергопроект» (далі - позивач) звернулось до Господарського суду міста Києва з позовною заявою до Акціонерного товариства “Національна атомна енергогенеруюча компанія “Енергоатом» в особі Філії “Відокремлений підрозділ “Запорізька атомна електрична станція» Акціонерного товариства “Національна атомна енергогенеруюча компанія “Енергоатом» (далі - відповідач) про стягнення 714 666,25 грн.
Рішенням Господарського суду міста Києва від 23.09.2024 у справі № 910/7094/24 позов було задоволено частково, стягнуто з Акціонерного товариства “Національна атомна енергогенеруюча компанія “Енергоатом» в особі Філії “Відокремлений підрозділ “Запорізька атомна електрична станція» Акціонерного товариства “Національна атомна енергогенеруюча компанія “Енергоатом» на користь Акціонерного товариства “Київський науково-дослідний та проектно-конструкторський інститут “Енергопроект» заборгованість в розмірі 602 508,00 грн, інфляційні втрати в розмірі 81 263,51 грн., 3% річних в розмірі 19 696,56 грн та витрати по сплаті судового збору в розмірі 10 642,12 грн. В іншій частині позову відмовлено. Витрати по сплаті судового збору в розмірі 77,86 грн покладено на позивача.
26.09.2024 представником позивача сформовано в системі “Електронний суд» заяву про ухвалення додаткового рішення, яка 27.09.2024 зареєстрована в автоматизованій системі “Діловодство спеціалізованого суду», відповідно до якої позивач просить стягнути з відповідача на свою користь витрати на професійну правничу допомогу адвоката в розмірі 22 000,00 грн.
15.10.2024 до Господарського суду міста Києва від Північного апеляційного господарського суду надійшла ухвала від 15.10.2024 про витребування матеріалів справи № 910/7094/24, у зв'язку з надходженням апеляційної скарги Акціонерного товариства “Національна атомна енергогенеруюча компанія “Енергоатом».
З огляду на необхідність невідкладного направлення матеріалів справи № 910/7094/24 до суду апеляційної інстанції, суд вважає за необхідне відкласти вирішення питання розгляду заяви Акціонерного товариства “Київський науково-дослідний та проектно-конструкторський інститут “Енергопроект» про ухвалення додаткового рішення до повернення матеріалів справи з Північного апеляційного господарського суду.
Керуючись статтями 234, 235, 244 Господарського процесуального кодексу України, суд
1. Відкласти вирішення питання розгляду заяви Акціонерного товариства “Київський науково-дослідний та проектно-конструкторський інститут “Енергопроект» про ухвалення додаткового рішення до повернення матеріалів справи № 910/7094/23 з Північного апеляційного господарського суду.
2. Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та не підлягає оскарженню.
Суддя О.В. Нечай