Справа № 948/204/24
Номер провадження 1-в/948/125/24
(вступна та резолютивна частини)
18.10.2024 Машівський районний суд Полтавської області в складі:
головуючого-судді ОСОБА_1 ,
за участю: секретаря ОСОБА_2 ,
прокурора ОСОБА_3 ,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в селищі Машівка подання Полтавського районного сектору № 5 філії Державної установи «Центр пробації» в Полтавській області стосовно ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , уродженця та жителя АДРЕСА_1 про приведення судового рішення у відповідність до вимог закону,
подання Полтавського районного сектору № 5 філії Державної установи «Центр пробації» в Полтавській області стосовно засудженого ОСОБА_4 про приведення судового рішення у відповідність до вимог закону - задовольнити.
На підставі ч.2 ст. 74 КК України звільнити ОСОБА_4 від покарання за ч.4 ст. 185 КК України призначеного вироком Машівського районного суду Полтавської області від 16.04.2024р.
ОСОБА_4 вважати засудженим за вироком Машівського районного суду Полтавської області від 16.04.2024р. до покарання у виді 2 років обмеження волі за ч.1 ст. 309 КК України.
В іншій частині вирок залишити без змін.
Ухвала може бути оскаржена до Полтавського апеляційного суду протягом 7 діб з дня її оголошення, шляхом подачі апеляційної скарги через Машівський районний суд.
Ухвала набирає законної сили після закінчення строку на її оскарження, а у випадку її оскарження, після ухвалення рішення судом апеляційної інстанції.
Повний текст ухвали буде оголошено о 15 год. 56 хв. 18 жовтня 2024 року
Суддя ОСОБА_1