Ухвала від 07.10.2024 по справі 761/36969/24

Справа № 761/36969/24

Провадження № 1-кс/761/24586/2024

УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

07.10.2024 рік м. Київ

Слідчий суддя Шевченківського районного суду міста Києва ОСОБА_1 , за участю секретаря судового засідання ОСОБА_2 розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Києві клопотання старшого слідчого в ОВС 4 відділу 1 управління досудового розслідування Головного слідчого управління Служби безпеки України підполковника юстиції ОСОБА_3 про тимчасовий доступ до речей та документів, -

ВСТАНОВИВ:

До Шевченківського районного суду міста Києва надійшло клопотання слідчого погоджене прокурором про тимчасовий доступ до речей та документів, які зберігаються у володінні ПрАТ « ІНФОРМАЦІЯ_1 » в якому вказано, що ІНФОРМАЦІЯ_2 здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні № 22024000000000563 від 20.06.2024 за підозрою ОСОБА_4 , ОСОБА_5 у вчиненні злочинів, передбачених ч. 3 ст. 369, ч. 2 ст. 28, ч. 1 ст. 114-1 КК України, а також за підозрою ОСОБА_6 у вчиненні злочинів, передбачених ст. 368-5, ч. 3 ст. 369, ч. 2 ст. 28, ч. 1 ст. 114-1 КК України.

Процесуальне керівництво у вказаному кримінальному провадженні здійснюється прокурорами Офісу Генерального прокурора.

Досудовим розслідуванням встановлено, що у невстановлений досудовим розслідуванням час, але не пізніше травня 2024 року, громадянин України ОСОБА_4 , з метою власного збагачення, вирішив організувати схему ухилення громадян України від мобілізації до лав Збройних Сил України за грошову винагороду.

З метою реалізації свого плану ОСОБА_4 вступив у змову з начальником ІНФОРМАЦІЯ_3 ОСОБА_5 та начальником ІНФОРМАЦІЯ_3 ОСОБА_6 , з якими перебував у товариських відносинах.

Відповідно до розробленого ОСОБА_4 , ОСОБА_5 та ОСОБА_6 злочинного плану, основним напрямком їх протиправної діяльності мало стати одержання грошових коштів (неправомірної вигоди) від зацікавлених осіб (військовозобов'язаних, їх родичів, тощо) з метою ухилення від мобілізації; визнання непридатними військовозобов'язаних до військової служби, які в умовах діючих обмежень, пов'язаних з воєнним станом, підлягають мобілізації, шляхом виготовлення медичних документів, що містять недостовірні відомості про наявність певних захворювань, з використанням розгалуженої мережі зв'язків серед службових осіб органів державної влади та медичних закладів, з подальшим незаконним виключенням військовозобов'язаних з військового обліку, як спосіб ухилення від мобілізації.

Згідно з п. 1.2. наказу ІНФОРМАЦІЯ_4 № 402 від 14.08.2008 «Про затвердження Положення про військово-лікарську експертизу в Збройних Силах України» (далі - Наказ) військово-лікарська експертиза визначає придатність за станом здоров'я до військової служби призовників, військовослужбовців, військовозобов'язаних та резервістів, установлює причинний зв'язок захворювань, травм (поранень, контузій, каліцтв) з військовою службою та визначає необхідність і умови застосування медико-соціальної реабілітації та допомоги військовослужбовцям.

Відповідно до 2.1. Наказу для проведення військово-лікарської експертизи створюються військово-лікарські комісії (далі - ВЛК), штатні та позаштатні (постійно і тимчасово діючі). Штатні та позаштатні (постійно і тимчасово діючі) ВЛК приймають постанови. Постанови ВЛК оформлюються свідоцтвом про хворобу, довідкою військово-лікарської комісії, протоколом засідання штатної військово-лікарської комісії.

Згідно з п. 2.3.1 Наказу Центральна військово-лікарська комісія (далі - ЦВЛК) є органом військового управління, який здійснює керівництво ВЛК регіонів у Збройних Силах України та є керівним органом із військово-лікарської експертизи в Збройних Силах України.

Відповідно до п. 2.3.4. Наказу ЦВЛК має право розглядати, переглядати, скасовувати, відміняти, затверджувати, не затверджувати, контролювати згідно з цим Положенням постанови будь-якої ВЛК Збройних Сил України.

Враховуючи викладене, ОСОБА_4 діючи за попередньою змовою з ОСОБА_5 та ОСОБА_6 вирішили залучити до протиправної діяльності ОСОБА_7 , який проходить військову службу на посаді начальника комісії - голови військово-лікарської комісії Центральної військово-лікарської комісії Збройних Сил України і, на їх думку, може забезпечити безперешкодне затвердження свідоцтв про хворобу, довідок військово-лікарської комісії, протоколів засідання штатної військово-лікарської комісії, які містять відомості про непридатність військовозобов'язаних до військової служби для подальшого їх виключення з військового обліку.

На виконання спільного злочинного умислу, 21.05.2024 ОСОБА_4 зателефонував раніше знайомому ОСОБА_7 з проханням пришвидшити затвердження (розгляд) 10 постанов ВЛК ІНФОРМАЦІЯ_5 про непридатність військовозобов'язаних до військової служби з виключенням з військового обліку, а саме: щодо ОСОБА_8 , ОСОБА_9 , ОСОБА_10 , ОСОБА_11 , ОСОБА_12 , ОСОБА_13 , ОСОБА_14 , ОСОБА_15 , ОСОБА_16 , ОСОБА_17 .

У ході розмови ОСОБА_4 повідомив ОСОБА_7 , що вказані медичні документи ним передано в діловодство ІНФОРМАЦІЯ_6 за супровідним листом від ІНФОРМАЦІЯ_7 за № 2/1/3/3526 від 21.05.2024.

У подальшому, службовими особами ІНФОРМАЦІЯ_6 опрацьовано залишені ОСОБА_4 документи ВЛК ІНФОРМАЦІЯ_5 та встановлено, що вказані документи не відповідали вимогам нормативних актів ІНФОРМАЦІЯ_4 , Положенню про військово-лікарську експертизу в Збройних Сил України, містили неповні відомості щодо військовозобов'язаних осіб та наявні медичні документи не відповідають постановленому діагнозу.

У зв'язку з вказаними недоліками ЦВЛК ЗСУ документи щодо ОСОБА_8 , ОСОБА_9 , ОСОБА_10 , ОСОБА_11 , ОСОБА_12 , ОСОБА_13 , ОСОБА_14 , ОСОБА_15 , ОСОБА_16 , ОСОБА_17 повернуто супровідним листом до ІНФОРМАЦІЯ_8 .

Продовжуючи реалізацію спільного злочинного задуму, ОСОБА_4 , на початку червня 2024 року, більш точної дати не встановлено, але не раніше 04.06.2024 повторно звернувся до ОСОБА_7 з тим самим проханням пришвидшити затвердження (розгляд), на цей раз 13 (тринадцяти) постанов ВЛК ІНФОРМАЦІЯ_5 про непридатність військовозобов'язаних до військової служби з виключенням з військового обліку, для чого прибув особисто на зустріч.

Того ж дня, на вказаній вище зустрічі у службовому кабінеті ОСОБА_7 , за адресою: АДРЕСА_1 , ОСОБА_4 привіз особисто за супровідним листом з ІНФОРМАЦІЯ_7 документи ІНФОРМАЦІЯ_5 щодо визнання непридатними військовозобов'язаних до військової служби з виключенням з військового обліку на 13 осіб, зокрема: ОСОБА_8 , ОСОБА_9 , ОСОБА_10 , ОСОБА_11 , ОСОБА_12 , ОСОБА_13 , ОСОБА_14 , ОСОБА_15 , ОСОБА_16 , ОСОБА_17 , ОСОБА_18 , ОСОБА_19 , ОСОБА_20 .

Під час особистого спілкування та передачі документів ОСОБА_4 намагався вручити ОСОБА_7 полімерний непрозорий пакет з його слів «двома пачками вірменських цигарок», які він запропонував роздати підлеглим лікарям.

У свою чергу ОСОБА_7 пакунок брати відмовився. Однак ОСОБА_4 , продовжуючи реалізацію спільного злочинного умислу щодо визнання непридатними військовозобов'язаних до військової служби з виключенням з військового обліку шляхом надання пропозиції неправомірної вигоди, запропонував ОСОБА_7 зустрітись в іншому місці, а саме у ресторані « ІНФОРМАЦІЯ_9 », який розташований за адресою: АДРЕСА_2 , на що ОСОБА_7 також відповів відмовою.

Після повторного опрацювання медичних документів, які надав ОСОБА_4 , у зв'язку з вказаними недоліками ЦВЛК ЗСУ знову повернуто супровідним листом № 598/4/13748 від 19.06.2024 до ІНФОРМАЦІЯ_8 .

У подальшому, 05.07.2024 в ході особистої зустрічі на 5 поверсі ТРЦ « ІНФОРМАЦІЯ_10 » за адресою: АДРЕСА_3 , ОСОБА_4 повідомив ОСОБА_7 про необхідність затвердження постанов щодо осіб, які надходили супровідним листом від ІНФОРМАЦІЯ_7 за № 2/1/3/3526 від 21.05.2024 та № 2/1/3/3845 від 04.06.2024. У відповідь ОСОБА_7 розповів ОСОБА_4 , що вказані медичні документи незатверджені у зв'язку з недоліками та направлені до ІНФОРМАЦІЯ_7 за встановленим порядком. У відповідь ОСОБА_4 , повідомив ОСОБА_7 що йому зателефонує ОСОБА_5 щоб більш детально обговорити причини незатвердження по вказаних раніше особах.

Після цього, 23.07.2024, близько о 18 год. 00 хв., ОСОБА_7 зателефонував ОСОБА_4 та в телефонній розмові повідомив, що 24.07.2024 ОСОБА_7 має зустрітись з його близьким товаришем та повідомив, що з ним можна «говорити без проблем».

Виконуючи свою роль у раніше узгодженому злочинному плані, 24.07.2024 об 11 год. 20 хв. на обумовлену ОСОБА_4 зустріч, до адміністративної будівлі ІНФОРМАЦІЯ_6 , яка знаходиться за адресою: АДРЕСА_1 , прибув начальник ІНФОРМАЦІЯ_11 ОСОБА_6 .

У розмові ОСОБА_6 , діючи за попередньою змовою, усвідомлюючи злочинність своїх намірів та дій, одразу повідомив, що він від ОСОБА_4 та хоче поговорити з ОСОБА_7 на одинці не у службовому кабінеті, на що ОСОБА_7 відмовився.

Після цього, ОСОБА_6 повідомив, що йому телефонував ОСОБА_4 та сказав передати з ІНФОРМАЦІЯ_12 медичні документи. Після цього ОСОБА_6 передав ОСОБА_7 супровідний лист від начальника ІНФОРМАЦІЯ_12 за вих. № 1/4218 від 28.06.2024 з документами на ОСОБА_21 та наполягав на тому, що ця особа лікувалась в ІНФОРМАЦІЯ_13 та має стійкі психічні розлади.

Крім цього, ОСОБА_6 надав документи стосовно двох осіб - ОСОБА_22 та ОСОБА_23 (за супровідним листом від начальника ІНФОРМАЦІЯ_14 ОСОБА_24 за вих. № 9/4878 від 19.07.2024), та зазначив, що це також важливе питання.

ОСОБА_7 повідомив ОСОБА_6 , що в робочому порядку працівника ЦВЛК ЗСУ перевірять вказані документи та відповідно до наказу ІНФОРМАЦІЯ_15 документація повинна пройти від районного ІНФОРМАЦІЯ_7 до ІНФОРМАЦІЯ_7 з метою перевірки, а надалі повинна направлятись до ЦВЛК за затвердження. На це ОСОБА_6 повідомив, що це дуже довга процедура та це не обов'язково робити.

У подальшому ОСОБА_6 , попросив у свого водія ОСОБА_25 ключі від автомобіля Volkswagen Tuareg, д.н.з. НОМЕР_1 та запропонував ОСОБА_7 сісти в авто, на що останній відмовився.

Надалі ОСОБА_6 , усвідомлюючи що діє на шкоду Збройним Силам України, повідомив, що особи, чиї документи він приніс на затвердження, готові «допомогти», це «його люди» тому можна говорити чим потрібно допомогти для вирішення питання зняття їх з військового обліку.

У подальшому, 02.08.2024 у ході телефонної бесіди ОСОБА_4 запропонував ОСОБА_7 о 19.00 годині цього ж дня зустрітися у кафе « ІНФОРМАЦІЯ_16 », яке розташоване за адресою: АДРЕСА_4 .

У ході вказаної зустрічі, на які був присутні ОСОБА_4 , ОСОБА_6 та ОСОБА_7 , ОСОБА_4 повідомив, що начальник ІНФОРМАЦІЯ_5 ОСОБА_5 переймається стосовно затвердження постанов відносно 10 осіб, документи щодо яких ОСОБА_4 приносив раніше до ІНФОРМАЦІЯ_6 та запропонував ОСОБА_7 вирішити це питання. У свою чергу ОСОБА_7 наголосив, що документи повинні скерувати з ІНФОРМАЦІЯ_7 .

Після вказаної зустрічі, на вулиці, біля кафе « ІНФОРМАЦІЯ_16 », яке розташоване за адресою: АДРЕСА_4 , ОСОБА_6 запропонував ОСОБА_7 сісти до автомобіля Volkswagen Tuareg, д.н.з. НОМЕР_1 .

Сівши до автомобіля, ОСОБА_6 , діючи за попередньою змовою з ОСОБА_4 , ОСОБА_5 , з метою забезпечити безперешкодне затвердження постанови ВЛК при ІНФОРМАЦІЯ_17 щодо ОСОБА_21 , постанов ВЛК при ІНФОРМАЦІЯ_18 щодо ОСОБА_22 та ОСОБА_23 , надав начальнику ІНФОРМАЦІЯ_19 ОСОБА_7 , який є службовою особою, що відповідно до примітки 2 до ст. 368 КК України, займає відповідальне становище, неправомірну вигоду у розмірі 1 500 доларів США, а саме: 15 купюр, кожна номіналом 100 доларів США, поміщені до білого паперового конверту, зазначивши, що після затвердження надасть іншу частину.

У подальшому, 07.08.2024 ОСОБА_7 перебуваючи за адресою: АДРЕСА_5 , у автомобілі Volkswagen Tuareg, д.н.з. НОМЕР_1 , передав ОСОБА_6 затверджені ЦВЛК ЗСУ документи щодо військовозобов'язаних ОСОБА_21 , ОСОБА_22 , ОСОБА_23 та супровідний лист ЦВЛК ЗСУ за вих. № 598/4/17547 від 06.08.2024.

Після цього ОСОБА_6 , діючи за попередньою змовою з ОСОБА_4 , ОСОБА_5 , вважаючи, що ОСОБА_7 забезпечено затвердження постанови ВЛК при ІНФОРМАЦІЯ_17 щодо ОСОБА_21 , постанов ВЛК при ІНФОРМАЦІЯ_18 щодо ОСОБА_22 та ОСОБА_23 , перебуваючи в автомобілі Volkswagen Tuareg, д.н.з. НОМЕР_1 , за адресою: АДРЕСА_5 , надав начальнику ІНФОРМАЦІЯ_19 ОСОБА_7 , який є службовою особою, що відповідно до примітки 2 до ст. 368 КК України, займає відповідальне становище, неправомірну вигоду у розмірі 1 500 доларів США, які поміщені у білий паперовий конверт.

Крім цього, того ж дня, 07.08.2024, ОСОБА_4 перебуваючи за адресою: АДРЕСА_1 , передав ОСОБА_7 дві теки з документами для опрацювання ЦВЛК ЗСУ, в якій знаходились документи щодо військовозобов'язаних ОСОБА_26 , ОСОБА_16 , ОСОБА_27 , ОСОБА_9 , ОСОБА_28 , ОСОБА_14 , ОСОБА_17 , ОСОБА_15 , ОСОБА_12 , ОСОБА_10 , ОСОБА_11 , ОСОБА_29 ; ОСОБА_30 , ОСОБА_31 , ОСОБА_32 , ОСОБА_33 , ОСОБА_34 , ОСОБА_35 , ОСОБА_36 , та повідомивши, що це люди начальника ІНФОРМАЦІЯ_20 ОСОБА_5 .

Після цього, 12.08.2024 о 11.50 годині ОСОБА_7 в телефонній розмові з ОСОБА_4 повідомив останньому, що частину документів погоджена та того ж дня, о 17.00 годині, перебуваючи за адресою: АДРЕСА_1 , ОСОБА_7 передав ОСОБА_4 затверджені документи, які надійшли до ЦВЛК ЗСУ супровідним листом від начальника ІНФОРМАЦІЯ_21 за вих. № 2/1/3-4121 від 17.06.2024 щодо ОСОБА_30 , ОСОБА_31 , ОСОБА_32 , ОСОБА_37 , ОСОБА_38 , ОСОБА_35 , ОСОБА_39 .

У подальшому, близько 20.00 години під час зустрічі ОСОБА_4 , ОСОБА_5 та ОСОБА_7 у ресторані « ІНФОРМАЦІЯ_22 », за адресою: АДРЕСА_4 , ОСОБА_5 попросив у ОСОБА_7 його сумку щоб подивитись, і у цей же час ОСОБА_4 під столом передав ОСОБА_5 паперовий конверт білого кольору, у якому перебували грошові кошти у сумі 10 000 доларів США, який ОСОБА_5 взявши до рук та поклав у сумку ОСОБА_7 .

Враховуючи, викладене ОСОБА_4 , діючи за попередньою змовою з ОСОБА_5 , ОСОБА_6 , 13.08.2024, перебуваючи за адресою: АДРЕСА_4 , з метою забезпечити безперешкодне затвердження постанов ВЛК при ІНФОРМАЦІЯ_23 щодо ОСОБА_26 , ОСОБА_16 , ОСОБА_27 , ОСОБА_9 , ОСОБА_28 , ОСОБА_14 , ОСОБА_17 , ОСОБА_15 , ОСОБА_12 , ОСОБА_10 , ОСОБА_11 , ОСОБА_29 надали начальнику ІНФОРМАЦІЯ_19 ОСОБА_7 , який є службовою особою та займає відповідальне становище, неправомірну вигоду у розмірі 10 000 доларів США.

15.08.2024 ОСОБА_5 , ОСОБА_4 та ОСОБА_6 затримано в порядку пункту 2 частини 1 статті 208 та пункт 6 частини 1 статті 615 КПК України, та 16.08.2024 повідомлено про підозру у вчиненні ними кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 28, ч. 1 ст. 114-1, ч. 3 ст. 369 КК України.

В подальшому, з урахуванням здобутих доказів, 05.09.2024 ОСОБА_6 повідомлено про зміну раніше повідомленої підозри та про нову підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 28, ч. 1 ст. 114-1, ст. 368-5, ч. 3 ст. 369 КК України.

Стосовно підозрюваних ОСОБА_5 , ОСОБА_4 та ОСОБА_6 судом застосовано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

З матеріалів кримінального провадження та інформації ІНФОРМАЦІЯ_24 встановлено, що до вказаної протиправної діяльності може бути причетний громадяни України ОСОБА_6 , ІНФОРМАЦІЯ_25 , який використовує мобільний номер телефону НОМЕР_2 .

Наявність такої інформації зобов'язує спрямувати досудове розслідування на збирання фактичних даних (про осіб, які вчинили злочин, наявність або відсутність у них умислу), котрі самостійно або в сукупності з іншими доказами можуть мати суттєве значення для з'ясування обставин злочину, мотиву його вчинення, що входить до предмету доказування у кримінальному провадженні відповідно до ст. 91 КПК України.

Враховуючи викладене, у кримінальному провадженні, з метою повного, всебічного та неупередженого проведення досудового розслідування, об'єктивного дослідження всіх обставин вчинених кримінальних правопорушень, виникла необхідність в отриманні, за період з 01.01.2024 по 01.10.2024 включно, тимчасового доступу до речей і документів, які містять відомості про обставини вчинення кримінального правопорушення та мають значення для досудового розслідування як докази, а саме: адреси розташування та номери базових станцій, які забезпечували зв'язок в зоні покриття базових станцій операторів; типи з'єднань (вхідні, вихідні дзвінки, SMS, MMS, GPRS, переадресація); дата, час та тривалість з'єднання, з'єднання нульової тривалості; ідентифікаційні ознаки кінцевого обладнання (абонента А) (абонентський номер, серійний, IMSI номери сім-картки, ІМЕІ); ідентифікаційні ознаки терміналу, з яким відбувався сеанс зв'язку (абонент Б), з'єднання нульової тривалості; за наявності контрактної угоди або відповідної реєстрації відомості про абонента, за номером наступного абонента: ОСОБА_6 , ІНФОРМАЦІЯ_25 , який використовує мобільний номер телефону НОМЕР_2 .

Поряд із цим, документи, до яких необхідно отримати тимчасовий доступ та які містять охоронювану законом таємницю, зберігаються у ПрАТ « ІНФОРМАЦІЯ_1 » (ЄДРПОУ НОМЕР_3 ), за адресою: АДРЕСА_6 , оскільки вказаним оператором стільникового зв'язку, обслуговуються номери мобільних телефонів зазначених абонентів.

Слідчий ОСОБА_3 у судове засідання не прибув, але до суду надійшло клопотання стосовно розгляду клопотання за його відсутності, вказавши що клопотання підтримує та просить задовольнити.

Розгляд клопотання проводиться за відсутності володільця документів на підставі ч.2 ст.163 КПК України.

Вивчивши клопотання та додані до нього копії матеріалів кримінального провадження, вважаю, що клопотання підлягає задоволенню з наступних підстав.

Відповідно до ч. 1 ст. 131 КПК України заходи забезпечення кримінального провадження застосовуються з метою досягнення дієвості цього провадження.

Положеннями ст. 132 КПК України передбачено, що заходи забезпечення кримінального провадження застосовуються на підставі ухвали слідчого судді або суду, за винятком випадків, передбачених цим Кодексом. Застосування заходів забезпечення кримінального провадження не допускається, якщо слідчий, прокурор не доведе, що потреби досудового розслідування виправдовують такий ступінь втручання у права і свободи особи, про який ідеться в клопотанні слідчого, прокурора.

Для оцінки потреб досудового розслідування слідчий суддя або суд зобов'язаний врахувати можливість без застосованого заходу забезпечення кримінального провадження отримати речі і документи, які можуть бути використані під час судового розгляду для встановлення обставин у кримінальному провадженні.

Під час розгляду питання про застосування заходів забезпечення кримінального провадження сторони кримінального провадження повинні подати слідчому судді або суду докази обставин, на які вони посилаються.

Згідно вимог ч.1 та 2 ст.159 КПК України тимчасовий доступ до речей і документів полягає у наданні стороні кримінального провадження особою, у володінні якої знаходяться такі речі і документи, можливості ознайомитися з ними, зробити їх копії та, у разі прийняття відповідного рішення слідчим суддею, судом, вилучити їх (здійснити їх виїмку). Тимчасовий доступ до речей і документів здійснюється на підставі ухвали слідчого судді, суду.

За змістом п. 2 ч. 5 ст. 163 КПК України, слідчий суддя, суд постановляє ухвалу про надання тимчасового доступу до речей і документів, якщо сторона кримінального провадження у своєму клопотанні доведе наявність достатніх підстав вважати, що ці речі або документи самі по собі або в сукупності з іншими речами і документами кримінального провадження, у зв'язку з яким подається клопотання, мають суттєве значення для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні.

У відповідності з вимогами ч. 7 ст.163 КПК України слідчий суддя, суд в ухвалі про надання тимчасового доступу до речей і документів може дати розпорядження про надання можливості вилучення речей і документів, якщо сторона кримінального провадження доведе наявність достатніх підстав вважати, що без такого вилучення існує реальна загроза зміни або знищення речей чи документів, або таке вилучення необхідне для досягнення мети отримання доступу до речей і документів.

Враховуючи зміст клопотання та додані до нього матеріали, слідчий суддя вважає, що отримані документи та інформація, може бути використана під час досудового розслідування кримінального провадження № 22024000000000563 від 20.06.2024 за підозрою ОСОБА_4 , ОСОБА_5 у вчиненні злочинів, передбачених ч. 3 ст. 369, ч. 2 ст. 28, ч. 1 ст. 114-1 КК України, а також за підозрою ОСОБА_6 у вчиненні злочинів, передбачених ст. 368-5, ч. 3 ст. 369, ч. 2 ст. 28, ч. 1 ст. 114-1 КК України, як докази у вказаному кримінальному провадженні.

Отже, слідчий суддя приходить до висновку, що клопотання підлягає задоволенню.

Керуючись вимогами ст. ст.132, 159 - 164 КПК України, слідчий суддя, -

УХВАЛИВ:

Клопотання старшого слідчого в ОВС 4 відділу 1 управління досудового розслідування Головного слідчого управління Служби безпеки України підполковника юстиції ОСОБА_3 про тимчасовий доступ до речей та документів - задовольнити.

Надати дозвіл слідчим, які входять до складу слідчої групи у кримінальному провадженні № 22024000000000563 від 20.06.2024, зокрема: старшим слідчим в особливо важливих справах Головного слідчого управління Служби безпеки України ОСОБА_40 , ОСОБА_3 , ОСОБА_41 , ОСОБА_42 , ОСОБА_43 , ОСОБА_44 , ОСОБА_45 , ОСОБА_46 , слідчим в особливо важливих справах Головного слідчого управління Служби безпеки України ОСОБА_47 , ОСОБА_48 , старшому слідчому Головного слідчого управління Служби безпеки України ОСОБА_49 , а також слідчим Головного слідчого управління Служби безпеки України ОСОБА_50 , ОСОБА_51 , ОСОБА_52 , ОСОБА_53 , ОСОБА_54 , дозвіл на тимчасовий доступ до речей і документів, а саме на тимчасовий доступ, з можливістю вилучення за період з 01.01.2024 по 01.10.2024 включно, інформації, яка перебуває у володінні ПрАТ « ІНФОРМАЦІЯ_1 » (ЄДРПОУ НОМЕР_3 ), за адресою: АДРЕСА_6 , та яка містить охоронювану законом таємницю, а саме: розташування та номери базових станцій, які забезпечували зв'язок в зоні покриття базових станцій операторів; типи з'єднань (вхідні, вихідні дзвінки, SMS, MMS, GPRS, переадресація); дата, час та тривалість з'єднання, з'єднання нульової тривалості; ідентифікаційні ознаки кінцевого обладнання (абонента А) (абонентський номер, серійний, IMSI номери сім-картки, ІМЕІ); ідентифікаційні ознаки терміналу, з яким відбувався сеанс зв'язку (абонент Б), з'єднання нульової тривалості; за наявності контрактної угоди або відповідної реєстрації відомості про абонента, за номером наступного абонента: ОСОБА_6 , ІНФОРМАЦІЯ_25 , який використовує мобільний номер телефону НОМЕР_2 .

Строк дії ухвали не може перевищувати 2 (двох) місяців з дня її постановлення.

У разі невиконання ухвали про тимчасовий доступ до речей і документів слідчий суддя, суд за клопотанням сторони кримінального провадження, якій надано право на доступ до речей і документів на підставі ухвали, має право постановити ухвалу про дозвіл на проведення обшуку згідно з положеннями цього Кодексу з метою відшукання та вилучення зазначених речей і документів.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Слідчий суддя ОСОБА_1

07 жовтня 2024 року