Постанова від 26.09.2024 по справі 290/1390/24

290/1390/24

ПОСТАНОВА

Іменем України

селище Романів 26 вересня 2024 року

Суддя Романівського районного суду Житомирської області Кірічук М.М., розглянувши матеріали, які надійшли із Відділення поліції № 5 Житомирського районного управління поліції ГУНП в Житомирській області про притягнення до адміністративної відповідальності

ОСОБА_1 ІНФОРМАЦІЯ_1 , громадянина України, непрацюючого, який проживає за адресою: АДРЕСА_1 ,

за вчинення правопорушення, передбаченого частиною 1 статті 187 Кодексу України про адміністративні правопорушення ( далі КУпАП),

встановив:

5 вересня 2024 року ОСОБА_1 , відносно якого, ухвалою судді Богунського районного суду міста Житомира від 26 липня 2024 року було встановлено адміністративний нагляд, не з'явився для реєстрації до органу Національної поліції, чим вчинив адміністративне правопорушення, що передбачене частиною 1 статті 187 КУпАП.

Вина ОСОБА_1 підтверджується протоколом про адміністративне правопорушення, його поясненнями при розгляді справи, копією ухвали судді Богунського районного суду міста Житомира від 26 липня 2024 року про встановлення адміністративного нагляду.

Разом з тим, враховуючи, що ОСОБА_1 щиро розкаявся, до адміністративної відповідальності не притягувався, крім цього вчинене правопорушення не спричинило негативних наслідків для встановленого порядку управління, суддя приходить до переконання про можливість звільнити ОСОБА_1 від адміністративної відповідальності, обмежившись усним зауваженням.

Відповідно до статті 22 КУпАП при малозначності вчиненого адміністративного правопорушення орган (посадова особа), уповноважений вирішувати справу, може звільнити порушника від адміністративної відповідальності і обмежитись усним зауваженням.

Керуючись статями 22, 187, 283, 284, 287-289 КУпАП, суддя, -

постановив:

ОСОБА_1 ІНФОРМАЦІЯ_1 звільнити від адміністративної відповідальності, передбаченої частиною 1 статті 187 Кодексу України про адміністративні правопорушення, обмежившись усним зауваженням.

Провадження в справі закрити.

Постанова може бути оскаржена до Житомирського апеляційного суду через Романівський районний суд Житомирської області протягом десяти днів з дня винесення постанови.

Суддя М.М. Кірічук

Попередній документ
122383429
Наступний документ
122383431
Інформація про рішення:
№ рішення: 122383430
№ справи: 290/1390/24
Дата рішення: 26.09.2024
Дата публікації: 21.10.2024
Форма документу: Постанова
Форма судочинства: Адмінправопорушення
Суд: Романівський районний суд Житомирської області
Категорія справи: Справи про адмінправопорушення (з 01.01.2019); Адміністративні правопорушення, що посягають на встановлений порядок управління; Порушення правил адміністративного нагляду
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Розглянуто: рішення набрало законної сили (26.09.2024)
Дата надходження: 24.09.2024
Предмет позову: порушення правил адміністративного нагляду
Учасники справи:
головуючий суддя:
КІРІЧУК МИКОЛА МИКОЛАЙОВИЧ
суддя-доповідач:
КІРІЧУК МИКОЛА МИКОЛАЙОВИЧ
особа, яка притягається до адмін. відповідальності:
Єлісеєв Олександр Євгенійович