Ухвала від 14.10.2024 по справі 463/9214/24

Справа №463/9214/24

Провадження №1-кс/463/7872/24

УХВАЛА

про накладення арешту

14 жовтня 2024 року місто Львів

Слідча суддя Личаківського районного суду м. Львова ОСОБА_1 , з участю секретаря судового засідання ОСОБА_2 , розглянувши клопотання слідчого слідчого відділу Львівського районного управління поліції № 1 ГУ НП у Львівській області ОСОБА_3 , погоджене з прокурором Галицької окружної прокуратури міста Львова ОСОБА_4 , про накладення арешту в кримінальному провадженні, внесеному до Єдиного реєстру досудових розслідувань за №12024141360002850 від 25.09.2024, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 364 КК України,

встановила:

слідчий слідчого відділу Львівського районного управління поліції № 1 ГУ НП у Львівській області ОСОБА_3 звернувся до слідчого судді з клопотанням у кримінальному провадженні, внесеному до Єдиного реєстру досудових розслідувань за №12024141360002850 від 25.09.2024, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 364 КК України, про накладення арешту.

В обґрунтування клопотання слідчий слідчого відділу Львівського районного управління поліції № 1 ГУ НП у Львівській області ОСОБА_3 покликалася на те, що слідчим відділенням Львівського районного управління поліції №1 ГУ НП у Львівській області проводиться досудове розслідування в кримінальному провадженні №12024141360002850 від 25.09.2024, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 364 КК України.

Досудовим розслідуванням встановлено, що підставою реєстрації кримінального провадження слугували матеріали старшого оперуповноваженого СРЗПВ ВКП Львівського РУП №1 ГУНП у Львівській області з приводу того, що службові особи управління безпеки Департаменту міської мобільності та вуличної інфраструктури Львівської міської ради, діючи в інтересах приватного виконавця виконавчого округу Львівської області ОСОБА_5 , який здійснює свою діяльність за адресою: АДРЕСА_1 , з метою одержання неправомірної вигоди для третіх осіб та зловживаючи своїм службовим становищем, уклали правочини всупереч інтересам юридичної особи, що спричинили тяжкі наслідки.

У зв'язку із вищенаведеним, органом досудового розслідування внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 364 КК України, тобто зловживання службовим становищем, умисне, з метою одержання будь-якої неправомірної вигоди для самої себе чи іншої фізичної або юридичної особи використання службовою особою влади чи службового становища всупереч інтересам служби, що спричинило тяжкі наслідки охоронюваним законом правам, свободам та інтересам окремих громадян або державним чи громадським інтересам, або інтересам юридичних осіб.

Санкція вказаної кримінально-правової норми передбачає покарання у виді позбавленням волі на строк від трьох до шести років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, зі штрафом від п'ятисот до однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, тобто відповідно до положень ст. 12 КК України є тяжким злочином.

03.10.2024 в ході проведення санкціонованого обшуку за місцем знаходження управління безпеки Департаменту міської мобільності та вуличної інфраструктури Львівської міської ради, який здійснює свою діяльність за адресою: м. Львів, вул. Донецька, буд. №7 було виявлено та вилучено: 1)USB-флеш-накопичувач інформації «Transced» об'ємом 32ГБ чорного кольору, який поміщено у спец пакет PSP1116414, який містить: папку з назвою «Компютер Красіцька» об'ємом 778 МБ у якій наявні 11 папок та 2 133 файли; папку з назвою «Компютер ГНАТИШИН» об'ємом 5,95 ГБ у якій наявні 42 папки та 849 файлів; папку з назвою «Компютер Хитра» об'ємом 8,86 ГБ у якій наявні 166 папок та 10 845 файлів; папку з назвою «Скановані постанови на відправку виконавцю» об'ємом 223 МБ у якій наявні 580 файлів скан-копій Постанов про накладення адміністративного стягнення за період 2024 року, які з пояснень працівників готуються до відправки державному/приватному виконавцю для відкриття виконавчого провадження; USB-флеш-накопичувач інформації об'ємом 64ГБ чорного кольору, який поміщено у спец пакет PSP1116414, який містить папку з назвою «Компютер Сарич» об'ємом 14,3 ГБ у якій наявні 428 папок та 11 745 файлів; 2)Постанови про накладення адміністративних стягнень за період 2024 року у кількості 557 шт. з доданими матеріалами, які повернені державними/приватними виконавцями у зв'язку з закриттям виконавчих проваджень, які поміщено у спец пакет QYH0143654; 3)Постанови про накладення адміністративних стягнень за період 2024 року у кількості 971 шт. з доданими матеріалами, які повернені державними/приватними виконавцями у зв'язку з закриттям виконавчих проваджень, які поміщено у спец пакет QYH0143653; 4)Звернення громадян у кількості 219 шт. про повернення коштів за оплачений штраф у зв'язку з зазначенням серій/номерів постанов про накладення адміністративних стягнень з помилкою, з доданими до них матеріалами, за період 2024 року, які поміщено у спец пакет QYH0143655; 5) Постанови про відкриття виконавчих проваджень приватним виконавцем ОСОБА_5 у кількості 329 шт., з супровідними листами, які поміщено у спец пакет QYH0143656.

В подальшому, слідчим слідчого відділу Львівського РУП №1 ГУНП у Львівській області прийнято рішення про визнання вказаних матеріальних об'єктів речовими доказами, про що винесено відповідну постанову.

Речі, які було вилучено за результатами проведеного обшуку, є матеріальними об'єктами, які зберегли на собі сліди кримінального правопорушення, або містять інші відомості, які можуть бути використані як доказ факту чи обставин, що встановлюються під час кримінального провадження, матеріальними об'єктами, які містять відомості, які можуть бути використані як докази у даному кримінальному провадженні факту та обставин, що встановлюються під час кримінального провадження, тобто відповідає критеріям ст. 98 КПК України.

Крім цього, вказані речові докази ймовірно у подальшому будуть використані у даному кримінальному провадженні в якості об'єктів експертних досліджень. Враховуючи вищевикладене, оскільки потреби досудового розслідування виправдовують такий ступінь втручання у права і свободи особи, а також, з метою запобігання можливості приховування, пошкодження, знищення, відчуження згаданих речей виникла необхідність у накладені арешту.

Відповідно до ч. 1 ст. 172 КПК України клопотання про арешт майна розглядається слідчим суддею, судом не пізніше двох днів з дня його надходження до суду за участю слідчого та/або прокурора, цивільного позивача, якщо клопотання подано ним, підозрюваного, обвинуваченого, іншого власника майна, і за наявності - також захисника, законного представника, представника юридичної особи, щодо якої здійснюється провадження. Неприбуття цих осіб у судове засідання не перешкоджає розгляду клопотання.

В судове засідання слідчий слідчого відділу Львівського районного управління поліції № 1 ГУ НП у Львівській області ОСОБА_3 , та прокурор ОСОБА_4 не прибули, подали клопотання про розгляд клопотання про арешт майна за їх відсутності.

В.о. директора департаменту управління безпеки Департаменту міської мобільності та вуличної інфраструктури Львівської міської ради ОСОБА_6 подано письмові заперечення, згідно яких просив у задоволенні клопотання відмовити, оскільки у такому не зазначено мету та правову підставу арешту на вилучене майно.

Так неприбуття слідчого, прокурора та власника майна не перешкоджає розгляду клопотання відповідно до ст. 172 КПК України.

Згідно з ч. 4 ст. 107 КПК України фіксування за допомогою технічних засобів кримінального провадженняпід час розгляду питань слідчим суддею, крім вирішення питання про проведення негласних слідчих (розшукових) дій, та в суді під час судового провадження є обов'язковим. У разі неприбуття в судове засідання всіх осіб, які беруть участь у судовому провадженні, чи в разі, якщо відповідно до положень цього Кодексу судове провадження здійснюється судом за відсутності осіб, фіксування за допомогою технічних засобів кримінального провадження в суді не здійснюється.

Дослідивши матеріали клопотання, слідча суддя дійшла наступних висновків.

Згідно з п. 7 ч. 2 ст. 131 КПК України заходом забезпечення кримінального провадження є арешт майна.

В свою чергу, порядок застосування заходів забезпечення кримінального провадження і зокрема арешту майна визначений положеннями Глав 10 та 17 КПК України.

Відповідно до ч. 1 ст. 170 КПК України арештом майна є тимчасове, до скасування у встановленому цим Кодексом порядку, позбавлення за ухвалою слідчого судді або суду права на відчуження, розпорядження та/або користування майном, щодо якого існує сукупність підстав чи розумних підозр вважати, що воно є доказом кримінального правопорушення, підлягає спеціальній конфіскації у підозрюваного, обвинуваченого, засудженого, третіх осіб, конфіскації у юридичної особи, для забезпечення цивільного позову, стягнення з юридичної особи отриманої неправомірної вигоди, можливої конфіскації майна. Арешт майна скасовується у встановленому цим Кодексом порядку.

Згідно з ч. 2, 3 ст. 170 КПК України арешт майна допускається з метою забезпечення: збереження речових доказів, спеціальної конфіскації, конфіскації майна як виду покарання або заходу кримінально-правового характеру щодо юридичної особи, відшкодування шкоди, завданої внаслідок кримінального правопорушення (цивільний позов), чи стягнення з юридичної особи отриманої неправомірної вигоди.

Як вбачається з витягу з ЄРДР, 25.09.2024 до ЄРДР за №12024141360002850 внесено відомості про вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 364 КК України /а.с. 6/.

Слідчою суддею встановлено, що підставою для внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань стало те, що службові особи управління безпеки Департаменту міської мобільності та вуличної інфраструктури Львівської міської ради, діючи в інтересах приватного виконавця виконавчого округу Львівської області ОСОБА_5 , який здійснює свою діяльність за адресою: АДРЕСА_1 , з метою одержання неправомірної вигоди для третіх осіб та зловживаючи своїм службовим становищем, уклали правочини всупереч інтересам юридичної особи, що спричинили тяжкі наслідки.

Також слідчою суддею встановлено, що слідчим слідчого відділу Львівського районного управління поліції № 1 ГУ НП у Львівській області ОСОБА_3 , на підставі ухвали слідчого судді Личаківського районного суду м. Львова ОСОБА_1 від 01.10.2024, 03.10.2024 проведено санкціонований обшук за місцем знаходження управління безпеки Департаменту міської мобільності та вуличної інфраструктури Львівської міської ради, яке здійснює свою діяльність за адресою: м. Львів, вул. Донецька, буд. №7, за результатами якого було виявлено та вилучено речі: : 1)USB-флеш-накопичувач інформації «Transced» об'ємом 32ГБ чорного кольору, який поміщено у спец пакет PSP1116414, який містить: папку з назвою «Компютер Красіцька» об'ємом 778 МБ у якій наявні 11 папок та 2 133 файли; папку з назвою «Компютер ГНАТИШИН» об'ємом 5,95 ГБ у якій наявні 42 папки та 849 файлів; папку з назвою «Компютер Хитра» об'ємом 8,86 ГБ у якій наявні 166 папок та 10 845 файлів; папку з назвою «Скановані постанови на відправку виконавцю» об'ємом 223 МБ у якій наявні 580 файлів скан-копій Постанов про накладення адміністративного стягнення за період 2024 року, які з пояснень працівників готуються до відправки державному/приватному виконавцю для відкриття виконавчого провадження; USB-флеш-накопичувач інформації об'ємом 64ГБ чорного кольору, який поміщено у спец пакет PSP1116414, який містить папку з назвою «Компютер Сарич» об'ємом 14,3 ГБ у якій наявні 428 папок та 11 745 файлів; 2)Постанови про накладення адміністративних стягнень за період 2024 року у кількості 557 шт. з доданими матеріалами, які повернені державними/приватними виконавцями у зв'язку з закриттям виконавчих проваджень, які поміщено у спец пакет QYH0143654; 3)Постанови про накладення адміністративних стягнень за період 2024 року у кількості 971 шт. з доданими матеріалами, які повернені державними/приватними виконавцями у зв'язку з закриттям виконавчих проваджень, які поміщено у спец пакет QYH0143653; 4)Звернення громадян у кількості 219 шт. про повернення коштів за оплачений штраф у зв'язку з зазначенням серій/номерів постанов про накладення адміністративних стягнень з помилкою, з доданими до них матеріалами, за період 2024 року, які поміщено у спец пакет QYH0143655; 5) Постанови про відкриття виконавчих проваджень приватним виконавцем ОСОБА_5 у кількості 329 шт., з супровідними листами, які поміщено у спец пакет QYH0143656 /а.с. 12-20/.

Відповідно до ч. 7 ст. 236 КПК України при обшуку слідчий, прокурор має право, зокрема, оглядати і вилучати документи, тимчасово вилучати речі, які мають значення для кримінального провадження. Вилучені речі та документи, які не входять до переліку, щодо якого прямо надано дозвіл на відшукання в ухвалі про дозвіл на проведення обшуку, та не відносяться до предметів, які вилучені законом з обігу, вважаються тимчасово вилученим майном.

В силу вимог ч. 1 ст. 167 КПК України тимчасовим вилученням майна є фактичне позбавлення підозрюваного або осіб, у володінні яких перебуває зазначене у частині другій цієї статті майно, можливості володіти, користуватися та розпоряджатися певним майном до вирішення питання про арешт майна або його повернення, або його спеціальну конфіскацію в порядку, встановленому законом.

Відповідно до ч. 2 ст. 168 КПК України, тимчасове вилучення майна може здійснюватися також під час обшуку, огляду. Тимчасове вилучення електронних інформаційних систем, комп'ютерних систем або їх частин, мобільних терміналів систем зв'язку для вивчення фізичних властивостей, які мають значення для кримінального провадження, здійснюється лише у разі, якщо вони безпосередньо зазначені в ухвалі суду.

Забороняється тимчасове вилучення електронних інформаційних систем, комп'ютерних систем або їх частин, мобільних терміналів систем зв'язку, крім випадків, коли їх надання разом з інформацією, що на них міститься, є необхідною умовою проведення експертного дослідження, або якщо такі об'єкти отримані в результаті вчинення кримінального правопорушення чи є засобом або знаряддям його вчинення, а також якщо доступ до них обмежується їх власником, володільцем або утримувачем чи пов'язаний з подоланням системи логічного захисту.

У разі тимчасового вилучення майна під час обшуку, огляду, здійснюваних на підставі ухвали слідчого судді, передбаченої статтею 235 цього Кодексу, клопотання про арешт такого майна повинно бути подано слідчим, прокурором протягом 48 годин після вилучення майна, інакше майно має бути негайно повернуто особі, в якої його було вилучено (абз. 2 ч. 5 ст. 171 КПК України).

Сукупний аналіз вищезазначених норм кримінального процесуального законодавства вказує на те, що статус тимчасово вилученого майна набуває усе майно, вилучене під час обшуку, незалежно від того чи надавався слідчим суддею дозвіл на його відшукання, оскільки фактично відбувається обмеження права особи щодо можливості володіти, користуватися та розпоряджатися усім майном, яке вилучається. Крім того, задля запобігання непомірного втручання у право власності особи законодавцем передбачено строк, протягом якого слідчий чи прокурор має звернутися із клопотанням про застосування заходу забезпечення у вигляді арешту майна відносно тимчасово вилученого під час обшуку майна, інакше таке майно негайно повертається особі, в якої воно вилучалося.

Дозвіл на відшукання певних речей, який надається слідчим суддею, не створює умов для їх автоматичного арешту. Натомість, вилучення речей, щодо яких надано дозвіл на відшукання, та як наслідок набуття такими речами статусу тимчасово вилученого майна, відбувається виключно за наявності достатніх підстав вважати, що вони: 1) підшукані, виготовлені, пристосовані чи використані як засоби чи знаряддя вчинення кримінального правопорушення та (або) зберегли на собі його сліди; 2) призначалися (використовувалися) для схиляння особи до вчинення кримінального правопорушення, фінансування та/або матеріального забезпечення кримінального правопорушення або винагороди за його вчинення; 3) є предметом кримінального правопорушення, у тому числі пов'язаного з їх незаконним обігом; 4) одержані внаслідок вчинення кримінального правопорушення та/або є доходами від них, а також майно, в яке їх було повністю або частково перетворено (ч. 2 ст. 167 КПК України).

Дотримання умов, за яких майно набуває статусу тимчасово вилученого, відповідає вимогам ст. 1 Першого протоколу Конвенції про захист прав та основоположних свобод, відповідно до яких будь-яке обмеження власності повинно здійснюватися відповідно до закону, а отже суб'єкт, який створює таке обмеження, повинен мати належні правові підстави для його здійснення.

Набуття вилученими речами статусу тимчасово вилученого майна створює правові підстави задля перевірки наявності відповідних фактичних обставин для його вилучення та утримання у сторони обвинувачення.

Крім того, вимогами ч. 1 ст. 100 КПК України закріплено, що речовий доказ, який був наданий стороні кримінального провадження або нею вилучений, повинен бути якнайшвидше повернутий володільцю, крім випадків, передбачених статтями 160-166, 170-174 цього Кодексу.

Таким чином, все майно, вилучене під час обшуку, має статус тимчасово вилученого майна безвідносно того чи надавався слідчим суддею дозвіл на його відшукання. З метою ж недопущення необґрунтованого обмеження права власності особи під час кримінального провадження законодавцем визначений строк, у межах якого слідчий/прокурор зобов'язані звернутись із клопотанням про його арешт. Або ж у іншому випадку якнайшвидше повернути таке майно власнику.

В свою чергу, внаслідок арешту майна на підставі судового рішення правовий режим вилученого майна із режиму «тимчасово вилучене майно» трансформується у «арештоване майно» із відповідною правовою підставою, визначеною ч. 2 ст. 170 КПК України (як речовий доказ, предмет спеціальної конфіскації, конфіскації або майно, що може бути предметом відшкодування шкоди, завданої внаслідок кримінального правопорушення).

Постановою слідчого слідчого відділу Львівського районного управління поліції № 1 ГУ НП у Львівській області ОСОБА_3 , про визнання предметів речовими доказами та прилучення їх до матеріалів кримінального провадження від 03.10.2024 вказані речі визнано речовими доказами в кримінальному провадженні №12024141360002850 від 25.09.2024/а.с. 21-24/.

Таким чином, арешт майна, що ініціюється слідчим, необхідний з метою забезпечення збереження речових доказів, а завданням арешту майна у даному випадку є запобігання можливості його приховування, пошкодження, знищення, відчуження. У разі повернення майна власникові (користувачеві) речові докази та сліди на них можуть бути втрачені, що може перешкодити проведенню всебічного та повного досудового розслідування в даному кримінальному провадженні.

Накладення арешту на вилучене майно має важливе значення, зокрема, надасть можливість використати вказане майно як доказ у кримінальному провадженні, вилучене майно саме по собі або в сукупності з іншими речами та документами має суттєве значення для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні, забезпечить проведення необхідних експертиз (в тому числі почеркознавчої). Є достатні підстави вважати, що вилучене майно відповідає критеріям, зазначеним у ст. 98 КПК України.

Варто зазначити, що із положень ст.1 Протоколу 1 до Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод вбачається, що кожна фізична або юридична особа має право мирно володіти своїм майном. Ніхто не може бути позбавлений своєї власності інакше як в інтересах суспільства і на умовах, передбачених законом і загальними принципами міжнародного права.

Будь-яке втручання державного органу в права осіб повинне забезпечити справедливий баланс між загальним інтересом суспільства та вимогами захисту основоположних прав конкретної особи. Необхідного балансу не вдасться досягти, якщо на відповідну особу буде покладено індивідуальний та надмірний тягар (п.69, 73 рішення Європейського суду з прав людини від 23.09.1982 у справі "Спорронґ і Льоннрот проти Швеції"). Тобто повинне існувати обґрунтоване співвідношення між засобами, що застосовуються, та метою, якої прагнуть досягти.

Оскільки досудове розслідування здійснюється за фактом зловживання владою або службовим становищем, тобто умисне, з метою одержання будь-якої неправомірної вигоди для самої себе чи іншої фізичної або юридичної особи використання службовою особою влади чи службового становища всупереч інтересам служби, якщо воно завдало істотної шкоди охоронюваним законом правам, свободам та інтересам окремих громадян або державним чи громадським інтересам, або інтересам юридичних осіб, слід визнати, що арешт флеш-накопичувачів забезпечує справедливий баланс між загальним інтересом суспільства та вимогами захисту основоположних прав особи, відповідає принципу розумності, є співрозмірним, виходячи із завдань кримінального провадження, і не покладає індивідуальний та надмірний тягар на власника.

Варто також зазначити, що слідчим зазначена мета та підстави арешту на вилучене майно, а тому доводи представника власника майна не відповідають дійсності.

На підставі вищенаведеного слідча суддя, дослідивши наявні в матеріалах справи дані та врахувавши правові підстави для накладення арешту на майно, а також те, що вищевказане майно визнано речовим доказом, з метою запобігання можливості його приховування, пошкодження, знищення, відчуження, з урахуванням зазначених положень діючого КПК України дійшла обґрунтованого висновку про можливість задоволення клопотання та накладення арешту на майно, яке вилучено 03.10.2024 під час санкціонованого обшуку.

Таким чином, на виконання вимог ч. 1 ст. 173 КПК України слідчий довів необхідність накладення арешту на вищевказане майно.

Відтак слідча суддя дійшла висновку, що клопотання слідчого про накладення арешту підлягає до задоволення.

Одночасно слід роз'яснити власнику чи володільцю майна, що ч. 2 ст. 174 КПК України передбачено, що арешт майна може бути скасовано повністю чи частково ухвалою слідчого судді під час досудового розслідування чи суду під час судового провадження за клопотанням підозрюваного, обвинуваченого, їх захисника чи законного представника, іншого власника або володільця майна, представника юридичної особи, щодо якої здійснюється провадження, якщо вони доведуть, що в подальшому застосуванні цього заходу відпала потреба або арешт накладено необґрунтовано.

Керуючись ст. 40, 131, 132, 167, 168, 170-173, 309 КПК України, слідча суддя

постановила:

Клопотання слідчого слідчого відділу Львівського районного управління поліції № 1 ГУ НП у Львівській області ОСОБА_3 , погоджене з прокурором Галицької окружної прокуратури міста Львова ОСОБА_4 , про накладення арешту в кримінальному провадженні, внесеному до Єдиного реєстру досудових розслідувань за №12024141360002850 від 25.09.2024, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 364 КК України, задовольнити.

Накласти арешт на майно належне управлінню безпеки Департаменту міської мобільності та вуличної інфраструктури Львівської міської ради:

1)USB-флеш-накопичувач інформації «Transced» об'ємом 32ГБ чорного кольору, USB-флеш-накопичувач інформації об'ємом 64ГБ чорного кольору, які поміщено у спец пакет PSP1116414; (з інформацією належною управлінню безпеки Департаменту міської мобільності та вуличної інфраструктури Львівської міської ради);

2)Постанови про накладення адміністративних стягнень за період 2024 року у кількості 557 шт. з доданими матеріалами, які повернені державними/приватними виконавцями у зв'язку з закриттям виконавчих проваджень, які поміщено у спец пакет QYH0143654;

3)Постанови про накладення адміністративних стягнень за період 2024 року у кількості 971 шт. з доданими матеріалами, які повернені державними/приватними виконавцями у зв'язку з закриттям виконавчих проваджень, які поміщено у спец пакет QYH0143653;

4)Звернення громадян у кількості 219 шт. про повернення коштів за оплачений штраф у зв'язку з зазначенням серій/номерів постанов про накладення адміністративних стягнень з помилкою, з доданими до них матеріалами, за період 2024 року, які поміщено у спец пакет QYH0143655;

1)Постанови про відкриття виконавчих проваджень приватним виконавцем ОСОБА_5 у кількості 329 шт., з супровідними листами, які поміщено у спец пакет QYH0143656, яке вилучено 03.10.2024 в ході обшуку за місцем знаходження управління безпеки Департаменту міської мобільності та вуличної інфраструктури Львівської міської ради, який здійснює свою діяльність за адресою: АДРЕСА_2 , що полягає у позбавленні права на відчуження, розпорядження та користування зазначеним майном.

Ухвала підлягає негайному виконанню.

Виконання ухвали доручити слідчому слідчого відділу Львівського районного управління поліції № 1 ГУ НП у Львівській області ОСОБА_3 .

Ухвала може бути оскаржена до Львівського апеляційного суду протягом п'яти днів з дня її оголошення шляхом подачі апеляційної скарги безпосередньо до суду апеляційної інстанції.

Слідча суддя ОСОБА_1