Ухвала від 11.10.2024 по справі 511/556/23

Роздільнянський районний суд Одеської області

УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

Справа № 511/556/23

Номер провадження: 1-в/511/100/24

11 жовтня 2024 року Роздільнянський районний суд Одеської області в складі:

головуючого судді ОСОБА_1

секретаря судового засідання: ОСОБА_2

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду міста Роздільна Одеської області, подання начальника Роздільнянського РВ філії Державної установи «Центр пробації» в Одеській області ОСОБА_3 про звільнення від покарання у зв'язку із закінченням іспитового строку відносно:

ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , громадянина України, проживаючого за адресою: АДРЕСА_1 , який 4 квітня 2023 року засуджений Роздільнянським районним судом Одеської області за частиною 4 статті 185 КК України до 5 років позбавлення волі, із застосуванням статті 75, п. 1, п. 2 частини 1 статті 76 КК України, звільнений від відбування покарання з іспитовим строком на 1 рік 6 місяців, -

Учасники розгляду подання:

прокурор ОСОБА_5

ВСТАНОВИВ:

На адресу Роздільнянського районного суду Одеської області надійшло вищевказане подання, в обгрунтування якого начальник Роздільнянського РВ філії Державної установи «Центр пробації» в Одеській області (далі - центр пробації) ОСОБА_6 зазначила, що ОСОБА_4 перебуває на обліку в центрі пробації з 24 травня 2023 року.

За період відбування покарання ОСОБА_4 до адміністративної та кримінальної відповідальності не притягувався, встановлені судом обов'язки не порушував, за місцем проживання характеризується добре.

Позиція учасників розгляду подання.

Прокурор подання підтримав, просив задовольнити.

ОСОБА_4 надіслав на адресу суду заяву, згідно якої просив розгляд подання проводити без його участі.

Представник центру пробації ОСОБА_7 надіслала на адресу суду заяву, згідно якої просила розгляд подання проводити без її участі, подання підтримує.

Положення частини п'ятої статті 539 КПК України визначають, що неприбуття в судове засідання осіб, які були належним чином повідомлені про місце та час розгляду клопотання (подання), не перешкоджає проведенню судового розгляду, крім випадків, коли їх участь визнана судом обов'язковою або особа повідомила про поважні причини неприбуття.

Висновки суду за результатами розгляду подання.

Вироком Роздільнянського районного суду Одеської області від 4 квітня 2023 року було визнано ОСОБА_4 винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною 4 статті 185 КК України та призначено покарання у виді позбавлення волі на строк 5 (п'ять) років.

На підставі статті 75 КК України звільнено ОСОБА_4 від відбування покарання з випробуванням та встановлено іспитовий строк на 1 рік 6 місяців.

Відповідно до ст.76 ч.1 п.п.1.2 КК України на засудженого покладено такі обов'язки: періодично з'являтися для реєстрації до уповноваженого органу з питань пробації, повідомляти уповноважений орган з питань пробації про зміну місця проживання, роботи.

Засуджений ОСОБА_4 в період іспитового строку до адміністративної та кримінальної відповідальності не притягувався, встановлені судом обов'язки не порушував, за місцем проживання характеризується добре, що підтверджується матеріалами особової справи № 26/2023.

Відповідно до частини 1 статті 78 КК України та частини 2 статті 165 КВК України, після закінчення іспитового строку засуджений, який виконав покладені на нього обов'язки та не вчинив нового злочину, звільняється судом від призначеного йому покарання за поданням уповноваженого органу з питань пробації, нагляд припиняється і засуджений знімається з обліку в зазначеному органі.

На підставі статей 75, 78 КК України, керуючись частиною 2 статті 165 КВК України, статтями 537, 539 КПК України, суд, -

ПОСТАНОВИВ:

Подання начальника Роздільнянського РВ філії Державної установи «Центр пробації» в Одеській області ОСОБА_3 про звільнення від покарання у зв'язку із закінченням іспитового строку відносно ОСОБА_4 - задовольнити.

ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , громадянина України, проживаючого за адресою: АДРЕСА_1 , який 4 квітня 2023 року засуджений Роздільнянським районним судом Одеської області за частиною 4 статті 185 КК України до 5 років позбавлення волі, із застосуванням статті 75, п. 1, п. 2 частини 1 статті 76 КК України, звільнений від відбування покарання з іспитовим строком на 1 рік 6 місяців - звільнити від призначеного покарання у зв'язку із закінченням іспитового строку.

Ухвала може бути оскаржена до Одеського апеляційного суду протягом семи днів з дня її оголошення, шляхом подачі апеляційної скарги через Роздільнянський районний суд Одеської області.

Ухвала набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, якщо таку скаргу не було подано.

У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після ухвалення рішення судом апеляційної інстанції.

Суддя ОСОБА_1

Попередній документ
122231618
Наступний документ
122231620
Інформація про рішення:
№ рішення: 122231619
№ справи: 511/556/23
Дата рішення: 11.10.2024
Дата публікації: 14.10.2024
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Кримінальне
Суд: Роздільнянський районний суд Одеської області
Категорія справи: Кримінальні справи (з 01.01.2019); Справи в порядку виконання судових рішень у кримінальних провадженнях; про звільнення від призначеного покарання з випробовуванням після закінчення іспитового строку
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Виконання рішення (05.05.2023)
Дата надходження: 02.03.2023
Розклад засідань:
14.03.2023 14:00 Роздільнянський районний суд Одеської області
21.03.2023 12:30 Роздільнянський районний суд Одеської області
04.04.2023 14:00 Роздільнянський районний суд Одеської області
11.10.2024 10:30 Роздільнянський районний суд Одеської області
16.10.2024 16:00 Роздільнянський районний суд Одеської області
04.11.2024 11:00 Роздільнянський районний суд Одеської області
14.11.2024 16:00 Роздільнянський районний суд Одеської області