з питання внесення виправлення в судове рішення
09 жовтня 2024 рокуЛьвівСправа № 260/4559/24 пров. № А/857/22958/24
Восьмий апеляційний адміністративний суд в складі:
головуючого судді: Гудима Л.Я.
суддів: Курильця А.Р., Кузьмича С.М.,
розглянувши в порядку письмового провадження питання про виправлення описки в ухвалі Восьмого апеляційного адміністративного суду від 07 жовтня 2024 року про призначення справи до апеляційного розгляду апеляційної скарги Головного управління Пенсійного фонду України в Закарпатській області на рішення Закарпатського окружного адміністративного суду від 09 серпня 2024 року у справі № 260/4559/24 за адміністративним позовом ОСОБА_1 до Головного управління Пенсійного фонду України в Закарпатській області про визнання протиправними дій, зобов'язання вчинити певні дії,-
Ухвалою Восьмого апеляційного адміністративного суду від 07 жовтня 2024 року призначено справу до апеляційного розгляду апеляційної скарги Головного управління Пенсійного фонду України в Закарпатській області на рішення Закарпатського окружного адміністративного суду від 09 серпня 2024 року.
Як встановлено судом та підтверджується матеріалами справи у вступній та резолютивній частинах тексту вказаної ухвали допущено описки, які полягають у невірному зазначенні одного з суддів, який є учасником складу колегії суддів.
Відповідно до ч. 2 ст. 253 КАС України розгляд питання про виправлення описки здійснюється в порядку письмового провадження.
Заслухавши суддю-доповідача, дослідивши наявні в справі матеріали в сукупності, колегія суддів дійшла переконання про необхідність виправлення допущених описок, з наступних підстав.
Відповідно до частини 1 статті 253 Кодексу адміністративного судочинства України суд, який постановив судове рішення, може з власної ініціативи або за заявою учасника справи чи іншої заінтересованої особи виправити допущені в судовому рішенні цього суду описки, очевидні арифметичні помилки незалежно від того, набрало судове рішення законної сили чи ні.
Як видно з матеріалів справи, у вступній та резолютивній частинах тексту ухвали Восьмого апеляційного адміністративного суду від 07 жовтня 2024 року допущено описки, а саме - невірно зазначено суддю, який є учасником складу колегії суддів «Качмар В.Я.» замість « ОСОБА_2 ».
За таких обставин, колегія суддів дійшла висновку про необхідність виправлення описок у вступній та резолютивній частинах тексту вказаної ухвали.
Керуючись статтями 243, 248, 253, 311, 321, 325 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -
У вступній та резолютивній частинах тексту ухвали Восьмого апеляційного адміністративного суду від 07 жовтня 2024 року про призначення справи до апеляційного розгляду у справі №260/4559/24 суддю, який вказаний учасником складу колегії суддів «Качмар В.Я.» виправити на «Курилець А.Р.».
Ухвала суду апеляційної інстанції набирає законної сили з моменту її підписання суддею (суддями) та може бути оскаржена в касаційному порядку шляхом подання касаційної скарги безпосередньо до Верховного Суду протягом тридцяти днів з дня складення судового рішення.
Головуючий суддя Л. Я. Гудим
судді А. Р. Курилець
С. М. Кузьмич