Ухвала від 30.09.2024 по справі 914/1587/24

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
УХВАЛА

30.09.2024 р. справа № 914/1587/24

Господарський суд Львівської області у складі судді Зоряни Горецької, за участю секретаря судового засідання Марти Пришляк, розглянувши матеріали справи

за позовом:SPOLKA Z JRGANICZONA ODPOWIEDZIALNOSCIA (Елмакс Товариство з обмеженою відповідальністю), Республіка Польща, місто Перемишль,

до відповідача: Фізична особа - підприємець ОСОБА_1 , м. Червоноград,

про стягнення заборгованості за фрахт,

ВСТАНОВИВ:

В провадженні Господарського суду Львівської області перебуває справа за позовом LMAX SPOLKA Z JRGANICZONA ODPOWIEDZIALNOSCIA (Елмакс Товариство з обмеженою відповідальністю) до Фізична особа - підприємець ОСОБА_1 стягнення заборгованості за фрахт.

Ухвалою від 24.06.2024 відкрито провадження по справі за правилами загального позовного провадження. Рух справи викладено у відповідних ухвалах суду.

Відповідач у відзиві на позовну заяву зазначив про залишення позовної заяви без руху, оскільки позивач не дотримався вимог ст.ст. 162, 164, 172 ГПК України при поданні позовної заяви..

За змістом частини 11 статті 176 ГПК України суддя, встановивши, після відкриття провадження у справі, що позовну заяву подано без додержання вимог, викладених у статтях 162, 164, 172 цього Кодексу, постановляє ухвалу, в якій зазначаються підстави залишення заяви без руху, про що повідомляє позивача і надає йому строк для усунення недоліків, який не може перевищувати п'яти днів з дня вручення позивачу ухвали.

За приписами ч. 1 ст. 164 Господарського процесуального кодексу України до позовної заяви додаються документи, які підтверджують відправлення іншим учасникам справи копії позовної заяви і доданих до неї документів.

Частиною 1 статті 172 ГПК України передбачено, що позивач, особа, яка звертається з позовом в інтересах іншої особи, зобов'язані до подання позовної заяви надіслати учасникам справи її копії та копії доданих до неї документів листом з описом вкладення.

Позивач всупереч приписам ч. 2 ст. 164 ГПК України не долучив до позовної заяви договір на підставі якого заявлено до стягнення заборгованість за фрахт.

Крім того, позивач не зазначив повної адреси місцезнаходження юридичної особи позивача.

В матеріалах позовної заяви відсутній додаток №7 копія листа від 21.12.2021.

Існує необхідність надати обґрунтований розрахунок сум, які підлягають стягненню.

Позивачу зазначити про докази, які не можуть бути подані разом з позовною заявою.

Враховуючи викладене, наявні підстави для залишення позовної заяви без руху.

Керуючись ст.ст. 46, 163, 170, 174, 176, 234 Господарського процесуального кодексу України, Господарський суд Львівської області, -

УХВАЛИВ:

1. Позовну заяву №914/1587/242 залишити без руху.

2. Надати позивачу строк 5 днів з дня вручення ухвали для усунення недоліків зазначених в описовій частині ухвали.

Ухвала набирає законної сили в строк і порядок передбачений ст.235 ГПК України.

Інформацію по справі, яка розглядається можна отримати за наступною веб-адресою http://lv.arbitr.gov.ua/sud5015.

Суддя Горецька З.В.

Попередній документ
122187358
Наступний документ
122187360
Інформація про рішення:
№ рішення: 122187359
№ справи: 914/1587/24
Дата рішення: 30.09.2024
Дата публікації: 11.10.2024
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Господарське
Суд: Господарський суд Львівської області
Категорія справи: Господарські справи (з 01.01.2019); Справи позовного провадження; Справи у спорах, що виникають із правочинів, зокрема, договорів; Невиконання або неналежне виконання зобов’язань; перевезення, транспортного експедирування
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Повернуто (04.11.2024)
Дата надходження: 19.06.2024
Предмет позову: про стягнення заборгованості
Розклад засідань:
22.07.2024 10:15 Господарський суд Львівської області
02.09.2024 10:15 Господарський суд Львівської області