Ухвала від 07.10.2024 по справі 607/20228/24

ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД

Справа № 607/20228/24Головуючий у 1-й інстанції ОСОБА_1

Провадження № 11-сс/817/317/24 Доповідач - ОСОБА_2

Категорія - ухвала слідчого судді

УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

07 жовтня 2024 р. Колегія суддів Тернопільського апеляційного суду в складі:

головуючого судді - ОСОБА_2 ,

суддів - ОСОБА_3 , ОСОБА_4 ,

за участю

секретаря ОСОБА_5

прокурора ОСОБА_6

підозрюваного ОСОБА_7

захисника ОСОБА_8

розглянула у відкритому судовому засіданні в місті Тернополі матеріали кримінального провадження за апеляційною скаргою адвоката ОСОБА_8 в інтересах підозрюваного ОСОБА_7 на ухвалу слідчого судді Тернопільського міськрайонного суду Тернопільської області від 19 вересня 2024 року,

встановила:

Цією ухвалою задоволено клопотання старшого слідчого та відсторонено підозрюваного ОСОБА_7 від посади головного інспектора відділу запобігання надзвичайним ситуаціям Чортківського районного управління ГУ ДСНС України у Тернопільській області, строком до 23 год. 59 хв. 16.11.2024 року.

Слідчий суддя обґрунтував своє рішення тим, що ОСОБА_7 обґрунтовано підозрюється у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.1,3 ст.368 КК України, перебуваючи на посаді може мати доступ до документів, які мають важливе значення для встановлення істини у кримінальному провадженні, та які, на даний час, ще не вилучені органом досудового розслідування, можливість підробити документи з метою створення доказів непричетності до вчинення інкримінованого йому злочину, а також можливість впливати на свідків у кримінальному провадженні, які є працівниками Чортківського районного управління ГУ ДСНС України у Тернопільській області, тому вважав, що такий захід необхідний для запобігання протиправної поведінки останнього.

В апеляційній скарзі адвокат ОСОБА_8 в інтересах підозрюваного ОСОБА_7 просить ухвалу слідчого судді Тернопільського міськрайонного суду Тернопільської області від 19.09.24 скасувати та постановити нову ухвалу, якою відмовити в задоволенні клопотання про відсторонення від посади.

Апелянт зазначає, що стороною обвинувачення не доведено, що існують обставини, які стали підставою для відсторонення від посади.

Вказує, що будь-яка інформація про те, що підозрюваний якимось чином підшуковує можливість впливати на свідків та заявника відсутня, а документи, які мають значення в кримінальному провадженні, вже знаходяться в розпорядженні слідства.

Апелянт посилається на те, що у клопотанні та ухвалі не викладено конкретних обставин, що дають підстави вважати, що, враховуючи особу та можливості підозрюваного, він може незаконно впливати на будь-які факти у кримінальному провадженні.

Заслухавши суддю-доповідача, в судових дебатах адвоката ОСОБА_8 , ОСОБА_7 , які підтримали подану апеляційну скаргу, просять її задовольнити, прокурора, який заперечив апеляційну скаргу, вважає ухвалу слідчого судді законною та обґрунтованою, просить її залишити без змін, дослідивши матеріали та доводи апеляційної скарги, колегія суддів дійшла висновку, що апеляційну скаргу слід залишити без задоволення з наступних підстав.

Відповідно до матеріалів кримінального провадження, СУ Головного управління Національної поліції в Тернопільській області проводиться досудове розслідування у кримінальному провадженні № 42023210000000031 від 21.02.2023 року, за ознаками вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ч. 3 ст. 191, ч. 1, ч 3 ст. 368 КК України.

Відповідно до повідомлення про підозру, згідно з наказом Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Тернопільській області «Про кадрові питання» №53 від 21.05.2021 року ОСОБА_7 призначено на посаду головного інспектора відділу запобігання надзвичайним ситуаціям Чортківського районного управління ГУ ДСНС України у Тернопільській області.

У відповідності до посадової інструкції головного інспектора відділу запобігання надзвичайним ситуаціям Чортківського районного управління ГУ ДСНС України у Тернопільській області, затвердженої 05.07.2021 року начальником Чортківського районного управління ГУ ДСНС України у Тернопільській області ОСОБА_9 , головний інспектор у своїй діяльності керується Конституцією України і законами України, актами Президента України, Кабінету Міністрів України, наказами Міністерства внутрішніх справ та Державної служби України з надзвичайних ситуацій, Положенням про Головне Управління, Положеннями про управління, положеннями про відділ, цією інструкцією, а також іншими актами законодавства України.

Головний інспектор за посадою одночасно є державним інспектором з нагляду (контролю) у сфері пожежної та техногенної безпеки Чортківському району.

Згідно з розділом II (Завдання та обов'язки) посадової інструкції провідний інспектор:

реалізовує державну політику у сферах цивільного захисту, захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій та запобігання їх виникненню, пожежної та техногенної безпеки;

здійснює державний нагляд (контроль) за додержанням і виконанням вимог законодавства у сферах пожежної і техногенної безпеки та цивільного захисту місцевими органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування та суб'єктами господарювання на території Хоростківської та Копиченецької територіальних громад;

здійснює безпосередньо державний нагляд (контроль) за додержанням і виконанням вимог законодавства у сферах пожежної і техногенної безпеки та цивільного захисту місцевими органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування та суб'єктами господарювання;

здійснює планування заходів державного нагляду (контролю) у сфері пожежної та техногенної безпеки, щодо суб'єктів господарювання та об'єктів органів влади;

перевіряє наявність і утримання в стані готовності автоматизованих систем раннього виявлення загрози виникнення надзвичайних ситуацій та оповіщення населення в разі їх виникнення та системи протипожежного захисту на об'єктах, які підлягають обладнанню такими системами;

перевіряє наявність і готовність до використання в разі виникнення надзвичайних ситуацій промислових засобів захисту органів дихання від небезпечних хімічних речових, засобів цивільного захисту, стан їх утримання та ведення обліку;

складає акти перевірок видає приписи про усунення порушень вимог законодавства у сфері техногенної та пожежної безпеки, а в разі встановлення порушень що створюють загрозу життю та здоров'ю людей, звертається в Головне управління з відповідним рапортом, для підготовки позовної заяви з метою звернення до адміністративного суду щодо застосування заходів реагування у вигляді повного чи часткового зупинення до повного усунення порушень вимог законодавства у сфері цивільного захисту, пожежної та техногенної безпеки роботи підприємств, окремих виробництв, виборчих дільниць, агрегатів, експлуатації будівель, об'єктів, споруд, цехів, дільниць, окремих приміщень, а також машин і механізмів, устаткування, транспортних засобів, зупинення проведення робіт, у тому числі будівельно-монтажних, випуску та реалізації пожежонебезпечної продукції, систем та засобів протипожежного захисту;

не вчиняє дій, що можуть бути розцінені як використання свого службового становища в корисних цілях, у власних інтересах, а також дій, які відповідно до чинного законодавства вважаються корупційними;

не допускає дій і вчинків, які можуть зашкодити інтересам служби, чи негативно вплинути на репутацію фахівця служби цивільного захисту.

Згідно з розділом IV посадової Інструкції головний інспектор несе відповідальність за:

порушення законодавства про службу цивільного захисту та антикорупційного законодавства;

недотримання законів, що стосуються діяльності Районного управління;

неналежне виконання своїх посадових обов'язків;

недотримання строків виконання завдань;

недотримання правил внутрішнього розпорядку.

за порушення, допущенні ним при виконанні функціональних обов'язків, несе цивільну, адміністративну або кримінальну відповідальність згідно із чинним законодавством.

Згідно п. VII Інструкції ОСОБА_7 взаємодіє за посадою з підприємствами, установами, організаціями.

Відповідно до п.п. «и» п. 1 ч. 1 ст. З Закону України «Про запобігання корупції» посадові та службові особи Державної служби України з надзвичайних ситуацій є суб'єктом відповідальним за корупційні правопорушення.

Відповідно до ст. 22 Закону України «Про запобігання корупції» посадовим та службовим особам Державної служби України з надзвичайних ситуацій забороняється використовувати свої службові повноваження або своє становище та пов'язані з цим можливості з метою одержання неправомірної вигоди для себе чи інших осіб, у тому числі використовувати будь-яке державне чи комунальне майно або кошти в приватних інтересах.

Згідно із ст. 23 Закону України «Про запобігання корупції» посадовим та службовим особам Державної служби України з надзвичайних ситуацій забороняється безпосередньо або через інших осіб вимагати, просити, одержувати подарунки для себе чи близьких їм осіб від юридичних або фізичних осіб у зв'язку із здійсненням такими особами діяльності, пов'язаної із виконанням функцій держави.

Відповідно до ст. 24 Закону України «Про запобігання корупції» особа, уповноважена на виконання функцій держави, у разі надходження пропозиції щодо неправомірної вигоди або подарунка, незважаючи на приватні інтереси, зобов'язана невідкладно вжити заходів щодо: відмови від пропозиції; за можливості ідентифікувати особу, яка зробила пропозицію; залучити свідків, якщо це можливо, у тому числі з числа співробітників; письмово повідомити про пропозицію безпосереднього керівника (за наявності) або керівника відповідного органу, підприємства, установи, організації, спеціально уповноважених суб'єктів у сфері протидії корупції.

Водночас, досудовим розслідування встановлено, що в невстановлений досудовим розслідування час та у невстановленому місці у ОСОБА_7 , який з 21.05.2021 року, перебуваючи посаді головного інспектора відділу запобігання надзвичайним ситуаціям Чортківського районного управління ГУ ДСНС України у Тернопільській області, був працівником правоохоронного органу та відповідно до п. 1 примітки до ст. 364 КК України - службовою особою, обізнаним з вимогами вищевказаних нормативно-правових актів та попередженим про обмеження, передбачені Законом України «Про запобігання корупції», які спрямовані на запобігання корупційним правопорушенням, якому було відомо про надання послуг в сфері пожежної та техногенної безпеки ТОВ «Вогнезахист сервіс плюс», ТОВ «Білдінг протект», до діяльності яких, серед іншого, належить: діяльність у сфері охорони громадського порядку та безпеки, виробництво електромонтажних пристроїв, електромонтажні роботи, монтаж водопровідних мереж, систем опалення та кондиціонування, інші будівельно- монтажні роботи, інші спеціалізовані будівельні роботи, н.в.і.у., діяльність посередників, що спеціалізуються в торгівлі іншими товарами, оптова торгівля електронним і телекомунікаційним устаткуванням, деталями до нього, механічне оброблення металевих виробів, виробництво інших готових металевих виробів, обслуговування систем безпеки, оброблення металів та нанесення покриття на метали, ремонт і технічне обслуговування машин і устатковання промислового призначення, технічні випробування та дослідження, директором яких є ОСОБА_10 , а особами, які координують діяльність вказаних суб'єктів господарювання - ОСОБА_11 та ОСОБА_12 , виник злочинний умисел, направлений на одержання неправомірної вигоди за вчинення ним в інтересах вказаних суб'єктів господарювання дій з використанням наданого йому службового становища.

Реалізуючи свій злочинний умисел, усвідомлюючи суспільно - небезпечні наслідки своїх діянь та бажаючи їх настання, усвідомлюючи свої повноваження та функції представника влади в частині здійснення державного нагляду (контролю) за додержанням і виконанням вимог законодавства у сфері пожежної та техногенної безпеки, ОСОБА_7 з метою протиправного особистого збагачення вчинив злочин за наступних обставин.

Так, ОСОБА_7 , використовуючи свої службові повноваження, здійснюючи заходи державного нагляду (контролю) за додержанням і виконанням вимог законодавства у сферах пожежної і техногенної безпеки та цивільного захисту суб'єктами господарювання на території Гримайлівської селищної громади, перебуваючи за місцем здійснення господарської діяльності Приватного агропромислового підприємства «Аркадія» за адресою: АДРЕСА_1 (місцезнаходження виробничих потужностей), спонукав та схилив вказаного суб'єкта користуватися послугами пожежної та техногенної безпеки саме у ТОВ «Вогнезахист сервіс плюс».

Після цього працівники ПАП «Аркадія», розуміючи, що ОСОБА_7 здійснює стосовно підприємства контрольно-наглядові повноваження та систематично проводить відповідні заходи державного нагляду (контролю), в 2021 році змінило суб'єкта, який надавав послуги пожежної та техногенної безпеки, та для отримання послуг пожежної та техногенної безпеки почали звертатися саме до вказаного ОСОБА_7 ТОВ «Вогнезахист сервіс плюс».

Надалі, 26.04.2022 року згідно з Актом надання послуг № 224 від 26.04.2022 року ТОВ «Вогнезахист сервіс плюс» на підставі договору №Т/22-04/14 від 25.04.2022 року надано ПАП «Аркадія», яке було поставлено у відповідні вимушені умови, послуги з технічного обслуговування вогнегасників на загальну суму (з ПДВ) 25680, 00 грн., оплата за які на суму 25680, 00 грн. на рахунок ТОВ «Вогнезахист сервіс плюс» згідно рахунку №224 від 26.05.2022 року здійснена ПАП «Аркадія» 15.06.2022 року.

Також, ОСОБА_7 , використовуючи свої службові повноваження, здійснюючи заходи державного нагляду (контролю) за додержанням і виконанням вимог законодавства у сферах пожежної і техногенної безпеки та цивільного захисту суб'єктами господарювання па території Хоростківської міської громади, перебуваючи за місцем здійснення господарської діяльності Товариства з обмеженою відповідальністю «Інтерфом-Захід» за адресою: Тернопільська область, Чортківський район, м. Хоростків, вул. Незалежності, ЗА. спонукав та схилив вказаного суб'єкта користуватися послугами пожежної та техногенної безпеки саме у ТОВ «Білдінг протект».

Після цього працівники ТОВ «Інтерфом-Захід», розуміючи, що ОСОБА_7 здійснює стосовно підприємства контрольно-наглядові повноваження та систематично проводить відповідні заходи державного нагляду (контролю), в 2022 році змінило суб'єкта, який надавав послуги пожежної та техногенної безпеки, та для отримання послуг пожежної та техногенної безпеки почали звертатися саме до вказаного ОСОБА_7 ТОВ «Білдінг протект».

Надалі, 09.05.2022 року ТОВ «Білдінг протект» згідно з Актом надання послуг № 237 від 09.05.2022 на підставі договору № Т/22-03/4 від 14.03.2022 року надано ТОВ «Інтерфом-Захід», яке було поставлено у відповідні вимушені умови, послуги з перекатування рукавів пожежних кран-комплектів на загальну суму (з ПДВ) 1274, 94 грн., згідно з Актом надання послуг № 240 від 09.05.2022 року на підставі договору № Т/22-04/1 від 04.04.2022 року надано послуги з технічного обслуговування вогнегасників на загальну суму (з ПДВ) 1917, 00 грн., оплата за вищевказані послуги на суму 3191, 94 грн. на рахунок ТОВ «Білдінг протект» згідно рахунків № 242 та № 243 від 09.05.2022 року здійснена ТОВ «Інтерфом-Захід» 18.05.2022 року.

Також, 20.05.2022 року ТОВ «Білдінг протект» згідно з Актом надання послуг № 268 від 20.05.2022 року на підставі договору № Т/22-03/4 від 14.03.2022 року надано ТОВ «Інтерфом-Захід», яке було поставлено у відповідні вимушені умови, послуги з перекатування рукавів пожежних кран-комплектів на загальну суму (з ПДВ) 679, 97 грн., згідно з Актом надання послуг № 267 від 20.05.2022 року на підставі договору № Т/22-04/1 від 04.04.2022 року надано послуги з технічного обслуговування вогнегасників на загальну суму (з ПДВ) 1971, 00 грн.

Крім цього, 23.05.2022 року ТОВ «Білдінг протект» згідно з Актом надання послуг № 273 від 23.05.2022 на підставі договору № Т/22-03/4 від 14.03.2022 року надано ТОВ «Інтерфом- Захід», яке було поставлено у відповідні вимушені умови, послуги з перекатування рукавів пожежних кран-комплектів на загальну суму (з ПДВ) 594, 97 грн., згідно з Актом надання послуг №274 від 23.05.2022 року надано послуги з технічного обслуговування вогнегасників на загальну суму (з ПДВ) 2274, 00 грн.

Оплата за вищевказані послуги на суму 5519, 94 грн. на рахунок ТОВ «Білдінг протект» згідно рахунків № 266 та № 267 від 20.05.2022 та рахунків № 273 та № 274 від 23.05.2022 року здійснена ТОВ «Інтерфом-Захід» 26.05.2022 року.

В свою чергу ОСОБА_7 о 10 год. 13 хв. 17.06.2022 року(місце вчинення кримінального правопорушення встановити неможливо) шляхом отримання грошового переказу на банківську карту своєї матері ОСОБА_13 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , з банківської карти, яка належить ОСОБА_10 , за вчинені ним в інтересах ТОВ «Вогнезахист сервіс плюс» та ТОВ «Білдінг протект» з використанням наданого йому службового становища дії, а саме схиляння суб'єкта господарської діяльності скористатись послугами саме ТОВ «Вогнезахист сервіс плюс» та ТОВ «Білдінг протект», одержав від ОСОБА_10 неправомірну вигоду у виді частини отриманих ТОВ «Вогнезахист сервіс плюс» та ТОВ «Білдінг протект» за вказані вище надані послуги коштів в розмірі 3989 грн. 95 коп.

Окрім того, реалізуючи свій злочинний умисел, усвідомлюючи суспільно- небезпечні наслідки своїх діянь та бажаючи їх настання, ОСОБА_7 з метою протиправного особистого збагачення, діючи повторно, вчинив злочин за наступних обставин.

Так, ОСОБА_7 , використовуючи свої службові повноваження, здійснюючи заходи державного нагляду (контролю) за додержанням і виконанням вимог законодавства у сферах пожежної і техногенної безпеки та цивільного захисту суб'єктами господарювання на території Гримайлівської селищної громади, перебуваючи за місцем здійснення господарської діяльності АДРЕСА_1 (місцезнаходження виробничих потужностей), 23, спонукав та схилив вказаного суб'єкта користуватися послугами пожежної та техногенної безпеки саме у ТОВ «Вогнезахист сервіс плюс».

Після цього працівники ПАП «Аркадія», розуміючи, що ОСОБА_7 здійснює стосовно підприємства контрольно-наглядові повноваження та систематично проводить відповідні заходи державного нагляду (контролю), в 2021 році змінило суб'єкта, який надавав послуги пожежної та техногенної безпеки, та для отримання послуг пожежної та техногенної безпеки почали звертатися саме до вказаного ОСОБА_7 ТОВ «Вогнезахист сервіс плюс».

Надалі, 17.05.2023 року згідно з Актом надання послуг № 183 від 17.05.2023 року ТОВ «Вогнезахист сервіс плюс» на підставі договору №Т/23-05/123 від 17.05.2023 року надано ПАП «Аркадія», яке було поставлено у відповідні вимушені умови, послуги з технічного обслуговування вогнегасників на загальну суму (з ПДВ) 47880, 00 грн., оплата за які на суму 47880, 00 грн. на рахунок ТОВ «Вогнезахист сервіс плюс» згідно рахунку №240 від 17.05.2023 року здійснена ПАП «Аркадія» 22.05.2023 року.

В свою чергу ОСОБА_7 о 14 год. 20 хв. 23.05.2023 року (місце вчинення кримінального правопорушення встановити неможливо) шляхом отримання грошового переказу на свою банківську карту, яка йому належить, з банківської карти, яка належить ОСОБА_10 , за вчинені ним в інтересах ТОВ «Вогнезахист сервіс плюс» з використанням наданого йому службового становища дії, а саме схиляння суб'єкта господарської діяльності скористатись послугами саме ТОВ «Вогнезахист сервіс плюс», одержав від ОСОБА_10 неправомірну вигоду у вигляді частини отриманих ТОВ «Вогнезахист сервіс плюс» за вказані вище надані послуги коштів в розмірі 4723 грн. 62 коп.

На теперішній час підозрюваний ОСОБА_7 займає посаду головного інспектора відділу запобігання надзвичайним ситуаціям Чортківського районного управління ГУ ДСНС України у Тернопільській області.

Перебування ОСОБА_7 на вказаній посаді безпосередньо сприяло йому у вчиненні злочинів, передбачених ч. 1 ст. 368 КК України та ч. 3 ст. 368 КК України, а саме: надало можливість одержати від ОСОБА_10 неправомірну вигоду у вигляді частини отриманих ТОВ «Вогнезахист сервіс плюс» та ТОВ «Білдінг протект» за надані послуги коштів в розмірі 3989 грн. 95 коп. за вчинені ним в інтересах ТОВ «Вогнезахист сервіс плюс» та ТОВ «Білдінг протект» з використанням наданого йому службового становища дії, а саме схиляння суб'єкта господарської діяльності скористатись послугами саме ТОВ «Вогнезахист сервіс плюс» та ТОВ «Білдінг протект», одержав від ОСОБА_10 неправомірну вигоду у вигляді частини отриманих ТОВ «Вогнезахист сервіс плюс» та ТОВ «Білдінг протект» за вказані вище надані послуги коштів в розмірі 3989 грн. 95 коп., а також одержати від ОСОБА_10 неправомірну вигоду у вигляді частини отриманих ТОВ «Вогнезахист сервіс плюс» в розмірі 4723 грн. 62 коп. за вчинені ним в інтересах ТОВ «Вогнезахист сервіс плюс» з використанням наданого йому службового становища дії, а саме схиляння суб'єкта господарської діяльності скористатись послугами саме ТОВ «Вогнезахист сервіс плюс».

18.09.2024 року ОСОБА_7 повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 368 КК України, а саме в одержанні службовою особою неправомірної вигоди за вчинення такою службовою особою в інтересах третьої особи будь-якої дії з використанням наданого їй службового становища, а також у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України, а саме в одержанні службовою особою неправомірної вигоди за вчинення такою службовою особою в інтересах третьої особи будь-якої дії з використанням наданого їй службового становища, вчиненому повторно.

Висновки слідчого судді про обґрунтованість пред'явленої підозри колегія суддів вважає вірними, оскільки вони підтверджуються доданими до клопотання органу досудового слідства та оголошеними в судовому засіданні доказами.

Задовольняючи клопотання, слідчий суддя належним чином вмотивував своє рішення про відсторонення від посади, зазначивши про наявність ризиків, визначених в ст.177 КПК України, а саме - можливість доступу до документів, які мають важливе значення для встановлення істини у кримінальному провадженні та які на даний час ще не вилучені органом досудового розслідування, можливість підробити документи з метою створення доказів непричетності до вчинення інкримінованого йому злочину, а також можливість впливати на свідків у кримінальному провадженні, які є працівниками Чортківського районного управління ГУ ДСНС України у Тернопільській області.

Враховуючи, що кримінальне правопорушення, в якому підозрюється ОСОБА_7 , безпосередньо пов'язане з його перебуванням на займаній посаді, колегія суддів вважає, що для запобігання протиправній поведінці підозрюваного слідчий суддя, за відсутності негативних наслідків, підставно, відповідно до ст.ст. 158 КПК України, відсторонив підозрюваного від посади головного інспектора відділу запобігання надзвичайним ситуаціям Чортківського районного управління ГУ ДСНС України у Тернопільській області.

При цьому, слідчий суддя врахував, що ОСОБА_7 проживає в с. Старий Нижбірок, Чортківського району, працює на посаді головного інспектора відділу запобігання надзвичайним ситуаціям Чортківського районного управління ГУ ДСНС України у Тернопільській області і перебування на вказаній посаді сприяло вчиненню кримінальних правопорушень, в яких він підозрюється.

За таких обставин, колегія дійшла висновку, що органом досудового розслідування доведено, що підозрюваний, перебуваючи на займаній посаді, використовуючи своє службове становище, покладені на нього повноваження, з метою уникнення відповідальності може знищити чи підробити документи, які мають суттєве значення для судового розслідування, може впливати на свідків, які є його підлеглими, а від так перешкоджати кримінальному провадженню.

Враховуючи, що кримінальне правопорушення, в якому підозрюється ОСОБА_7 , безпосередньо пов'язане з його перебуванням на займаній посаді, відсутність негативних наслідків, колегія суддів вважає, що для запобігання протиправній поведінці підозрюваного слідчий суддя підставно, відсторонив його від посади головного інспектора відділу запобігання надзвичайним ситуаціям Чортківського районного управління ГУ ДСНС України у Тернопільській області.

На підставі наведеного та керуючись ст. ст. 154, 158, 404, 405, 407, 422, 424 КПК України, колегія суддів,

УХВАЛИЛА:

Апеляційну скаргу адвоката ОСОБА_8 в інтересах підозрюваного ОСОБА_7 залишити без задоволення, а ухвалу слідчого судді Тернопільського міськрайонного суду Тернопільської області від 19 вересня 2024 року щодо ОСОБА_7 - без змін.

Ухвала оскарженню в касаційному порядку не підлягає.

Судді