Справа № 523/10439/24
Номер провадження 3/523/5390/24
"23" вересня 2024 р. м. Одеса
Суддя Суворовського районного суду міста Одеси Шкуренков М.В., розглянувши матеріали, які надійшли з Управління патрульної поліції у місті Одесі, у відношенні:
ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , громадянина України, згідно протоколу про адміністративне правопорушення офіційно не працевлаштованого, фактично проживаючого за адресою: АДРЕСА_1 ,
про притягнення до адміністративної відповідальності, передбаченої ст.126 ч.3УпАП,
До Суворовського районного суду після дооформлення з Управління патрульної поліції у місті Одесі надійшли матеріали по справі про адміністративне правопорушення відносно ОСОБА_1 .
Згідно наданих матеріалів, 09.06.2024 року о 22 годині 20 хвилин, водій ОСОБА_1 , керував транспортним засобом марки «Volvo FH12» номерний знак НОМЕР_1 з напівпричепом марки «BENALU» номерний знак НОМЕР_2 на вулиці Хуторська,75 будучи при цьому обмеженим у праві керування транспортними засобами відповідно до ВП № 39203251 від 11.03.2024 року Біляївським відділом державної виконавчої служби. Зафіксовано на ПВР №№ 471358, 470943.
Таким чином, ОСОБА_1 вмінено порушення вимоги ЗУ «Про виконавче провадження», за що передбачена відповідальність по ч.3 ст.126 КУпАП.
Як вбачається з матеріалів які надійшли на розгляд в суд до протоколу складеного відносно ОСОБА_1 не додано відеозаписів ПВР №№ 471358, 470943, які зазначені в протоколі як додатки, копія постанови державного виконавця не завірена належним чином, що унеможливлює розгляд справи про адміністративне правопорушення.
У зв'язку з викладеним, 17.07.2024 року судом ухвалено постанову про повернення матеріалів справи на належне дооформлення.
Згідно супровідного листа, який надійшов із Управління патрульної поліції в Одеській області, суд повідомлено про відсутність матеріалів відеозаписів, які мали бути та вказані як такі, що додані до протоколу серії ААД №813086 від 09.06.2024 року.
Таким чином, при вивченні матеріалів справи після повернення з належного дооформлення, суду стало відомо, що відеозаписи подій 09.06.2024 року відсутні, а отже відсутній ключовий доказ правопорушення, не усунені недоліки вказані у мотивувальній частині постанови від 17.07.2024 року.
Разом з тим, на підставі п.7 ст.247 КУпАП провадження по справі про адміністративне правопорушення підлягає закриттю у випадку закінчення на момент розгляду справи про адміністративне правопорушення строків, передбачених ст.38 КУпАП.
Згідно ч.2 ст.38 КУпАП, якщо справи про адміністративні правопорушення у відповідності з даним Кодексом та іншими законами підвідомчі суду (судді), адміністративне стягнення може бути накладено не пізніше як через три місяці з дня вчинення правопорушення, а при триваючому правопорушенні - три місяці з дня його виявлення.
Як вбачається з матеріалів про притягнення ОСОБА_1 до адміністративної відповідальності, передбаченої ч.3 ст.126 КУпАП, правопорушення було скоєно 09.06.2024 року.
Приймаючи до уваги, що на момент розгляду матеріалів про адміністративне правопорушення, закінчились строки накладення адміністративного стягнення, передбачені ч.2 ст.38 КУпАП, що є підставою для закриття провадження по справі,
керуючись ст.ст.38, 126, 247, 276-280, 283 КУпАП, суддя -
Адміністративне провадження про притягнення ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , до адміністративної відповідальності, передбаченої ч.3 ст.126 КУпАП, закрити у зв'язку із закінченням строків накладення адміністративного стягнення, передбачених ст.38 КУпАП.
Постанова може бути оскаржена до Одеського апеляційного суду шляхом подачі апеляції через Суворовський районний суд міста Одеси на протязі 10 діб з дня винесення.
Суддя: