Гайворонський районний суд Кіровоградської області
м.Гайворон, вул.Великого Кобзаря, 3 Кіровоградської області, 26300
Справа № 385/1394/24
2-о/385/51/24
03.10.2024 року Суддя Гайворонського районного суду Кіровоградської області Панасюк І.В., розглянувши заяву ОСОБА_1 , заінтересовані особи: ОСОБА_2 , Заваллівська селищна рада Голованівського району Кіровоградської області про встановлення факту родинних відносин,-
В провадженні Гайворонського районного суду знаходиться цивільна справа за заявою ОСОБА_1 , заінтересовані особи: ОСОБА_2 , Заваллівська селищна рада Голованівського району Кіровоградської області про встановлення факту родинних відносин.
Згідно відповіді Гайворонської державної нотаріальної контори спадкова справа після смерті ОСОБА_3 , померлої ІНФОРМАЦІЯ_1 , перебуває в провадженні приватного нотаріуса Голованівського районного нотаріального округу Кримської Наталії Петрівни.
За нормою ч. 1ст. 81 ЦПК України кожна сторона повинна довести ті обставини, на які вона посилається як на підставу своїх вимог або заперечень, крім випадків, встановлених цим Кодексом.
Відповідно до ч.2 ст.294 ЦПК України, з метою з'ясування обставин справи суд може за власною ініціативою витребувати необхідні докази.
Вирішуючи питання щодо витребування доказів за власної ініціативою, суд також керується ч. 7 ст. 81 ЦПК України, згідно якої суд не може збирати докази, що стосуються предмета спору, з власної ініціативи, крім витребування доказів судом у випадку, коли він має сумніви у добросовісному здійсненні учасниками справи їхніх процесуальних прав або виконанні обов'язків щодо доказів, а також інших випадків, передбачених цим Кодексом.
Враховуючи вищевикладене, суд приходить до висновку щодо наявності правових підстав для витребування, з власної ініціативи, у приватного нотаріуса Голованівського районного нотаріального округу Кримської Наталії Петрівни спадкової справи після смерті ОСОБА_3 , померлої ІНФОРМАЦІЯ_1 .
На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 81, 84 Цивільного процесуального кодексу України, -
Витребувати у приватного нотаріуса Голованівського районного нотаріального округу Кримської Наталії Петрівни, оригінал спадкової справи зареєстрованої в реєстрі під №72433964 до майна померлої ІНФОРМАЦІЯ_1 ОСОБА_3 або належним чином завірену її копію для огляду в судовому засіданні.
Оригінал спадкової справи зареєстрованої в реєстрі під №72433964 до майна померлої ІНФОРМАЦІЯ_1 ОСОБА_3 або належним чином завірену її копію надати суду до 15.10.2024 року.
Ухвала суду оскарженню не підлягає.
Суддя: Ігор ПАНАСЮК