Ухвала від 23.09.2024 по справі 208/5708/24

справа № 208/5708/24

провадження № 2-с/208/278/24

УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

23 вересня 2024 р. м. Кам'янське

Суддя Заводського районного суду м.Дніпродзержинська Дніпропетровської області Гречана В.Г., розглянувши заяву боржника ОСОБА_1 про скасування судового наказу Заводського районного суду м.Дніпродзержинська Дніпропетровської області за № 208/5708/24 від 09 липня 2024 виданого за заявою Комунального підприємства Кам'янської міської ради «Центральні тепломережі», суд -

ВСТАНОВИВ:

29 серпня 2024 року ОСОБА_1 подала до Заводського районного суду м.Дніпродзержинська Дніпропетровської області заяву «про скасування судового наказу». Згідно до змісту заяви, просить:

- скасувати судовий наказ № 208/5708/24 від 09 липня 2024 року виданий Заводським районним судом міста Дніпродзержинська Дніпропетровської області про стягнення з ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , РНОКПП НОМЕР_1 , яка мешкає: АДРЕСА_1 , на користь Комунального підприємства Кам'янської міської ради «Центральні тепломережі» (розрахунковий рахунок: НОМЕР_2 в АТ «А-Банк», ЄДРПОУ 43158553, МФО 307770), що міститься: 51914 м. Кам'янське, вул. Тритузна, 168: 17 000 (Сімнадцять тисяч) грн. 00 коп. заборгованості по оплаті за теплопостачання, та судові витрати в розмірі 302 (триста дві) грн. 80 коп.

В обґрунтування заяви боржник ОСОБА_1 зазначила, що 13 серпня 2024 р. з Єдиного державного реєстру судових рішень їй стало відомо про існування даного судового наказу. 15.08.2024 р. вона звернулась до Заводського районного суду м.Дніпродзержинська Дніпропетровської області з заявою про скасування вищезазначеного судового наказу. 27.08.2024 р. вона дізналась, що ухвалою суду від 16.08.2024 р. її заява про скасування судового наказу 208/5708/24 від 09 липня 2024 року залишена без розгляду з причин не належного оформлення, при цьому саму ухвалу вона не отримувала. Також звертає увагу суду, на те, що заяву про видачу судового наказу з доданими до неї документами вона також не отримала. Тому вважає, що строк на звернення до чуду з заявою про скасування судового наказу вона не пропустила. У своїй заяві боржник зазначила, що з вимогами стягувача незгодна, в повному обсязі, вважає, що вимоги стягувана щодо стягнення з неї заборгованості за послуги теплопостачання є необґрунтованими та безпідставними, оскільки послуги теплопостачання за її адресою не надаються з 2015 року, прощо вона не одноразово зверталась до стягувача з претензіями, що якості та обсягів наданих послуг, про що складено відповідні акти, але всі ці факти можливо встановити та довести лише під час розгляду справи за правилами позовного провадження. Просить скасувати даний судовий наказ.

Дослідивши матеріали заяви суддя прийшов до наступного висновку.

Згідно із частиною третьою статті 171 ЦПК України у разі відсутності підстав для повернення заяви про скасування судового наказу, суддя не пізніше двох днів після її подання постановляє ухвалу про скасування судового наказу, в якій роз'яснює заявнику (стягувачу) його право звернутися до суду із тими самими вимогами в порядку спрощеного позовного провадження. В ухвалі про скасування судового наказу суд за клопотанням боржника вирішує питання про поворот виконання судового наказу в порядку, встановленому статтею 444 цього Кодексу.

Клопотання про поворот виконання судового наказу не заявлено.

Форма та зміст заяви про скасування судового наказу відповідає вимогам, викладених уст.170 ЦПК України.

Суддя вважає, що підстави для повернення заяви про скасування судового наказу відсутні, заява подана у встановлений строк, а тому судовий наказ підлягає скасуванню.

Відповідно до п.3 ч.5 ст.170 ЦПК України, до заяви про скасування судового наказу додаються клопотання про поновлення пропущеного строку, якщо заява подається після спливу строку, передбаченого частиною першою цієї статті.

За приписами частини другої статті 164 ЦПК України у разі відмови у видачі судового наказу або в разі скасування судового наказу внесена сума судового збору стягувачу не повертається. У разі пред'явлення стягувачем позову до боржника у порядку позовного провадження сума судового збору, сплаченого за подання заяви про видачу судового наказу, зараховується до суми судового збору, встановленої за подання позовної заяви.

Враховуючи викладене, суд приходить до висновку про задоволення заяви ОСОБА_1 про скасування судового наказу Заводського районного суду м.Дніпродзержинська Дніпропетровської області за № 208/5708/24 від 09 липня 2024 виданого за заявою Комунального підприємства Кам'янської міської ради «Центральні тепломережі».

На підставі вищевикладеного, керуючись ст.ст.170,171 ЦПК України, суддя, -

ПОСТАНОВИВ:

Заяву боржника ОСОБА_1 про скасування судового наказу Заводського районного суду м.Дніпродзержинська Дніпропетровської області за № 208/5708/24 від 09 липня 2024 виданого за заявою Комунального підприємства Кам'янської міської ради «Центральні тепломережі», задовольнити.

Судовий наказ по цивільній справі № 208/5708/24 від 09 липня 2024 року виданий Заводським районним судом міста Дніпродзержинська Дніпропетровської області про стягнення з ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , РНОКПП НОМЕР_1 , яка мешкає: АДРЕСА_1 , на користь Комунального підприємства Кам'янської міської ради «Центральні тепломережі» (розрахунковий рахунок: НОМЕР_2 в АТ «А-Банк», ЄДРПОУ 43158553, МФО 307770), що міститься: 51914 м. Кам'янське, вул. Тритузна, 168: 17 000 (Сімнадцять тисяч) грн. 00 коп. заборгованості по оплаті за теплопостачання, та судові витрати в розмірі 302 (триста дві) грн. 80 коп., скасувати.

Роз'яснити, що заявник має право звернутися до суду із тими самими вимогами в порядку спрощеного позовного провадження.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя В.Г. Гречана

Попередній документ
122040656
Наступний документ
122040658
Інформація про рішення:
№ рішення: 122040657
№ справи: 208/5708/24
Дата рішення: 23.09.2024
Дата публікації: 04.10.2024
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Заводський районний суд міста Кам’янського
Категорія справи: Цивільні справи (з 01.01.2019); Справи наказного провадження; Справи щодо стягнення заборгованості за оплату житлово-комунальних послуг, телекомунікаційних послуг, послуг телебачення та радіомовлення з урахуванням індексу інфляції та трьох відсотків річних, нарахованих заявником на суму заборгованості
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Розглянуто (23.09.2024)
Результат розгляду: скасовано судовий наказ
Дата надходження: 29.08.2024