Справа № 932/6191/24
Провадження № 2/932/2284/24
30 вересня 2024 року м. Дніпро
Бабушкінський районний суд м. Дніпропетровська у складі судді Ярощук О.В., розглянувши цивільну справу за позовом Комунального підприємства «Теплоенерго» Дніпропетровської міської ради, в інтересах якого діє представник ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення заборгованості-
ТОВ «Фінансова компанія управління активами», через представника, звернулося до суду з вказаним позовом, у якому просили стягнути з відповідача заборгованість у розмірі 78 216 грн.15 коп.
Ухвалою судді 24.07.2024 року відкрито провадження у справі та справу призначено до розгляду за правилами спрощеного позовного провадження без виклику сторін.
До суду повернувся конверт з ухвалою про відкриття провадження по справі та копією позовної заяви з додатками, який надсилався відповідачу, з відміткою «Адресат відсутній».
Зважаючи на відсутність відзиву та будь-яких відомостей щодо отримання відповідачем кореспонденції, з метою недопущення порушення прав сторін та розгляду справи в розумні строки, суд вважає за необхідне здійснити перехід зі спрощеного позовного провадження без виклику сторін до спрощеного позовного порядку з повідомленням (викликом) сторін.
Відповідно до ч. 5 ст. 279 ЦПК України, суд розглядає справу в порядку спрощеного позовного провадження без повідомлення сторін за наявними у справі матеріалами, за відсутності клопотання будь-якої зі сторін про інше. За клопотанням однієї із сторін або з власної ініціативи суду розгляд справи проводиться в судовому засіданні з повідомленням (викликом) сторін.
Враховуючи обставини, встановлені при вивченні матеріалів справи після відкриття провадження у справі, до початку розгляду справи, суд вважає за необхідне розглядати справу в порядку спрощеного провадження з повідомленням (викликом) сторін.
Таким чином, суд вважає за необхідне, здійснити перехід з розгляду справи в порядку спрощеного провадження без повідомлення (виклику) до розгляду справи в порядку спрощеного провадження з повідомленням (викликом) сторін.
Судом враховано строки перебування судді у відпустці з 16.09.24 по 30.09.24.
На підставі викладеного, керуючись ст. 279, 260 ЦПК України, суд -
Здійснити перехід з розгляду в порядку спрощеного провадження без виклику (повідомлення) сторін до розгляду справи у порядку спрощеного провадження з викликом (повідомленням) сторін в цивільній справі за позовом Комунального підприємства «Теплоенерго» Дніпропетровської міської ради, в інтересах якого діє представник ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення заборгованості.
Призначити судове засідання у приміщенні Бабушкінського районного суду м. Дніпропетровська на 16 годину 00 хвилин 30 жовтня 2024 року.
У судове засідання викликати учасників справи.
Здійснити виклик у судове засідання відповідача ОСОБА_2 через оголошення на офіційному веб-сайті судової влади України.
Учасники справи можуть отримати інформацію щодо справи на офіційному вебпорталі судової влади України за веб-адресою https://bs.dp.court.gov.ua/sud0403/people/csz/.
Ухвала остаточна і оскарженню не підлягає.
Суддя Ярощук О.В.