Справа № 331/5796/24
Провадження № 3/331/2192/2024
23 вересня 2024 року м. Запоріжжя
Суддя Жовтневого районного суду м. Запоріжжя Кольц Д.М., розглянувши адміністративний матеріал, за об'єднаними протоколами № 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 від 19.09.2024 року, що надійшли з Запорізької спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Східного регіону про притягнення до адміністративної відповідальності:
ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , уродженця м. Охтирка Сумської області, громадянина України, начальника служби забезпечення та експлуатації військової техніки військової частини, що має вищу освіту, одруженого, проживаючого за адресою: АДРЕСА_1 ,
про притягнення до адміністративної відповідальності за ч. 2 ст. 172-15 КУпАП, -
20.09.2024 року в провадження судді Жовтневого районного суду м. Запоріжжя Кольц Д.М. надійшла справа про адміністративне правопорушення №331/5798/24 (провадження № 3/331/2194/2024) про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 за 2 ст. 172-15 КУпАП.
Також у провадження судді Жовтневого районного суду м. Запоріжжя Кольц Д.М. надійшли справи про адміністративні правопорушення №331/5797/24 (провадження № 3/331/2193/2024) №331/5799/24 (провадження №3/331/2195/2024), №331/5800/24 ( провадження №3/331/2196/2024), №331/5801/24 (провадження № 3/331/2197/2024), №331/5802/24 (провадження №3/331/2198/2024), №331/5803/24 (провадження №3/331/2199/2024), №331/5805/24 ( провадження №3/331/2200/2024) про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 за 2 ст. 172-15 КУпАП.
Крім того, в провадженні судді Жовтневого районного суду м. Запоріжжя Кольц Д.М. перебуває справа про адміністративне правопорушення за №331/5796/24 (провадження №3/331/2192/2024) про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 за ч. 2 ст. 172-15 КУпАП.
Вивчивши матеріали справ про адміністративні правопорушення, суд встановив, що зазначені протоколи про адміністративні правопорушення складені щодо однієї й тієї ж особи, розглядаються судом одночасно, доцільно об'єднати справи в одне провадження.
Відповідно до опису протоколів № 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 від 19.09.2024 - старший лейтенант ОСОБА_1 , будучи військовою службовою особою, в порушення приписів статтей 9, 11, 16, 58, 59, 95 Статуту внутрішньої служби Збройних Сил України, статтей 14 Дисциплінарного статуту Збройних Сил України, п.п. 1.3, 3.20, 3.21, 3.31, 342 Інструкції з використання автомобільної техніки у Міністерстві оборони та Збройних Сил України, затвердженої наказом Міністерства оборони України від 12.12.2016 №678, будучи начальником служби забезпечення та експлуатації військової техніки військової частини НОМЕР_1 всупереч вимог статуту та інших нормативно-правових актів в період листопада 2023 по теперішній час перебуваючи за адресою: м. Запоріжжя, пр. Соборний ( номер будинку не вказується з міркувань нерозголошення точного місця розташування), недбало поставився до виконання службових обов'язків під час оформлення документів з обліку автомобілів NISSAN NAVARA VIN № НОМЕР_2 в/н НОМЕР_3 , NISSAN NAVARA VIN № НОМЕР_4 в/н НОМЕР_5 , NISSAN NAVARA VIN № НОМЕР_6 в/н НОМЕР_7 , NISSAN NAVARA VIN № НОМЕР_8 в/н НОМЕР_9 , NISSAN NAVARA VIN № НОМЕР_10 в/н НОМЕР_11 , NISSAN NAVARA VIN № НОМЕР_12 в/н НОМЕР_13 , NISSAN NAVARA VIN № НОМЕР_14 в/н НОМЕР_15 , MITSUBISHI L200 VIN № НОМЕР_16 в/н НОМЕР_17 , MITSUBISHI L200 VIN № НОМЕР_18 в/н НОМЕР_19 допустив використання машин з непрацюючим одометром, тобто технічну несправну до використання, не перевіряв правильність оформлення дорожніх листів та вказаних в них даних, не вживав заходів щодо відновлення технічного стану автомобілів та ремонту одометра, здійснював списання палива навмання без працюючого прибору обліку, чим вчинив недбале ставлення до військової служби в умовах особливого періоду, тобто вчинив правопорушення, передбачене ч. 2 ст. 172-15 КУпАП.
У судовому засіданні ОСОБА_1 вину у вчиненні адміністративних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 172-15 КУпАП визнав. Підтвердив обставини, вказані в протоколах. Вказав, що знав про несправності автомобілів, однак у встановленому чинним законодавством порядку не інформував відповідних військових посадив осіб, що призвело до використання транспортних засобів із дефектами одометрів, та списанню палива із порушенням встановленого порядку. Зробив висновки.
Вислухавши пояснення ОСОБА_1 , дослідивши протоколи та додані до них матеріали, суд приходить до наступних висновків.
Відповідно до ст. 9 КУпАП адміністративним правопорушенням (проступком) визнається протиправна, винна (умисна або необережна) дія чи бездіяльність, яка посягає на громадський порядок, власність, права і свободи громадян, на встановлений порядок управління і за яку законом передбачено адміністративну відповідальність.
Відповідно до вимог ст.ст.245, 280, 256 КУпАП, одним із завдань провадження у справах про адміністративне правопорушення є своєчасне, всебічне, повне й об'єктивне з'ясування обставин кожної справи. Необхідно також встановити, чи вчинено правопорушення, чи винна особа у його вчиненні, а також інші обставини, які мають значення для справи. Наявним у матеріалах справи доказам, суд повинен дати належну оцінку.
Частина 1 ст. 172-15 КУпАП передбачає адміністративну відповідальність за недбале ставлення військової службової особи до військової служби
Частиною 2 ст. 172-15 КУпАП встановлено відповідальність за вчинення діяння, передбаченого частиною першою цієї статті, в умовах особливого періоду.
Так, об'єктивна сторона правопорушення передбаченого ч.2 ст. 172-15 КУпАП, характеризується суспільно-небезпечною бездіяльністю у вигляді недбалого ставлення до служби та суспільно-небезпечними наслідками у вигляді шкоди і причинним зв'язком між вказаними бездіяльністю і наслідками. Недбале ставлення до служби передбачає невиконання або неналежне виконання військовою службовою особою своїх службових обов'язків через недбале чи несумлінне ставлення до них.
Недбале ставлення до військової служби характеризується невиконанням або неналежним виконанням військовою службовою особою своїх обов'язків, передбачених законами, військовими статутами, положеннями, інструкціями, наказами, через несумлінне ставлення до них, наявністю негативних наслідків, що порушують встановлений порядок здійснення військовими службовими особами своїх функцій щодо забезпечення належного рівня військової дисципліни, статутного порядку, збереження військового майна, що є складовою воєнної безпеки України. Невиконання службових обов'язків означає невиконання військовою службовою особою дій, передбачених нормативними актами (статутами, наказами, інструкціями, постановами тощо) які є безумовними для виконання нею.
Визначення особливого періоду у чинному законодавстві надається Законом України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію».
Так, відповідно до положень ст. 1 цього закону, особливий період - період функціонування національної економіки, органів державної влади, інших державних органів, органів місцевого самоврядування, Збройних Сил України, інших військових формувань, сил цивільного захисту, підприємств, установ і організацій, а також виконання громадянами України свого конституційного обов'язку щодо захисту Вітчизни, незалежності та територіальної цілісності України, який настає з моменту оголошення рішення про мобілізацію (крім цільової) або доведення його до виконавців стосовно прихованої мобілізації чи з моменту введення воєнного стану в Україні або в окремих її місцевостях та охоплює час мобілізації, воєнний час і частково відбудовний період після закінчення воєнних дій.
Указом Президента України від 26 липня 2023 року №451 (затвердженим Законом України від 27 липня 2023), на території України з 05 години 30 хвилин 18 серпня 2023 року продовжено дію воєнного стану строком на 90 діб.
Указом Президента України від 23 липня 2024 року №469 (затвердженим Законом України від 23 липня 2024), на території України з 05 години 30 хвилин 12 серпня 2024 року продовжено дію воєнного стану строком на 90 діб.
Таким чином станом на листопад 2023 року та на теперішній час на території України діяв особливий стан.
Вина ОСОБА_1 у вчиненні адміністративних правопорушень підтверджується:
-протоколами № 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 від 19.09.2024, в яких викладено всю суть адміністративних правопорушень;
--поясненнями, які надав ОСОБА_1 в судовому засіданні, які тотожні тим, які він надав в судовому засіданні;
--згідно листа начальника ІНФОРМАЦІЯ_2 ОСОБА_2 , в ході проведення перевірки порядку обліку використання автомобільної техніки у військовій частина НОМЕР_1 було встановлено наступне. Автомобіль NISSAN NAVARA шасі VIN № НОМЕР_4 в/н НОМЕР_5 , 2006 року випуску, акт технічного стану на автомобіль складено та зареєстровано 16.11.2023, а акт прийому автомобілю комісією військової частини НОМЕР_20 було складено 07.12.2023, тобто пізніше. Формуляри на автомобілі складав старший лейтенант ОСОБА_1 .. У формулярі МОУ №057584 станом на 09.11.2023 року автомобіль має пробіг 295439 км, в акті технічного стану пробіг зазначений 187952 км. На автомобілі не працює одометр, який вираховує пробіг автомобіля. Щодо автомобіля NISSAN NAVARA шасі VIN № НОМЕР_2 в/н НОМЕР_3 , 2006 року, встановлено, що згідно акту технічного стану військової частини НОМЕР_20 автомобіль має напрацювання 287613 км. Згідно акту технічного стану військової частини НОМЕР_1 від 16.11.2023 №52 автомобіль має напрацювання 287613 км. Прийом вищезазначеного автомобіля здійснювався старшим лейтенантом ОСОБА_1 Формуляр МОУ №057589 станом на 03.11.2023 має позначку напрацювання 238156 км. Також на автомобілі одометр не працює. Стосовно автомобіля NISSAN NAVARA шасі VIN № НОМЕР_12 в/н НОМЕР_13 , згідно акту прийому/передачі транспортний засіб отриманий військовою частиною НОМЕР_20 22.11.2023 року. Акт прийому складений 07.12.2023 №5966. Згідно акту технічного стану військової частини НОМЕР_20 , автомобіль має напрацювання 251309 км. Згідно акту технічного стану військової частини НОМЕР_1 від 16.11.2023 автомобіль має напрацювання 204632 км. Прийом автомобіля здійснювався старшим лейтенантом ОСОБА_1 Наказом командира військової частини НОМЕР_1 від 09.11.2023 №31 NISSAN NAVARA VIN № НОМЕР_12 в/н НОМЕР_13 введений в експлуатацію. Формуляр МОУ №057585 на транспортний засіб станом на 09.11.2023 має напрацювання 384816 км. Також встановлено, що на вказаному автомобілі одометр перебуває у неробочому стані. Щодо автомобіля NISSAN NAVARA шасі VIN № НОМЕР_14 в/н НОМЕР_15 , 2007 року, зазначений автомобіль згідно акту від 07.12.2023 №5975 прийнятий військовою частиною НОМЕР_20 . Згідно акту технічного стану в/ч НОМЕР_20 автомобіль має напрацювання 217468 км. Згідно акту технічного стану військової частини НОМЕР_1 від 16.11.2023 №48 автомобіль має напрацювання 217468 км. Згідно формуляру МОУ №057586, автомобіль NISSAN NAVARA VIN № НОМЕР_14 в/н НОМЕР_15 станом на 09.11.2023 року має напрацювання 331184 км. На момент перевірки автомобіль перебував на ремонті. Автомобіль NISSAN NAVARA шасі VIN № НОМЕР_6 в/н НОМЕР_7 2006 року, згідно акту технічного стану військової частини НОМЕР_20 має напрацювання 264288 км. Згідно акту технічного стану військової частини НОМЕР_1 від 16.11.2023 №50 автомобіль має напрацювання 264288 км. Згідно формуляру МОУ №057588 напрацювання автомобіля станом на 09.11.2023 року - 177269 км. Під час перевірки автомобіля станом на 05.08.2024 одометр автомобіля 202788 км. Стосовно автомобіля NISSAN NAVARA шасі VIN № НОМЕР_8 в/н НОМЕР_9 , 2002 року, тимчасовий реєстраційний талон ХХР №071007 рік виготовлення автомобіля 2002 . Згідно акту від 08.12.2023 №6048 комісія військової частини НОМЕР_20 прийняла автомобіль. Згідно акту технічного стану військової частини НОМЕР_20 , автомобіль має напрацювання 205120 км, рік виготовлення 2008. Згідно акту технічного стану військової частини НОМЕР_1 від 17.11.2023 №68 автомобіль NISSAN NAVARA VIN № НОМЕР_8 в/н НОМЕР_9 має напрацювання 287613 км, рік виготовлення 2009. Прийом цього автомобіля також здійснював старший лейтенант ОСОБА_1 Формуляр МОУ №060027 має позначку напрацювання станом на 25.11.2023 - 205120 км. Щодо автомобіля NISSAN NAVARA шасі VIN № НОМЕР_10 в/н НОМЕР_11 , 2007 року, згідно акту прийому/передачі автомобіль був прийнятий військовою частиною НОМЕР_20 22.11.2023. Згідно акту технічного стану військової частини НОМЕР_20 NISSAN NAVARA VIN № НОМЕР_10 в/н НОМЕР_11 має напрацювання 192755 км. Згідно акту технічного стану військової частини НОМЕР_1 від 16.11.2023 автомобіль має напрацювання 192755 км. Згідно формуляру військової частини НОМЕР_1 МОУ № НОМЕР_21 станом на 09.11.2023 автомобіль має напрацювання 194777 км. Автомобіль MITSUBISHI L200 шасі VIN № НОМЕР_16 в/н НОМЕР_17 , згідно акту технічного стану від 17.11.2024№70 легковий автомобіль має напрацювання 184107 км. Перший дорожній лист від 02.12.2023 №148 має відмітку про показання спідометру 241344 км. Дорожній лист від 02.07.2024 №1267 має відмітку про показання пробігу 245295 км. Перевіркою автомобіля встановлено, що показання одометру вираховуються в милях та станом на 05.08.2024 мають значення - 118173 милі. Вищевказані акти щодо технічних станів автомобілів долучені та досліджені судом;
-згідно службової характеристики, ОСОБА_1 за час проходження військової служби на посаді начальника служби забезпечення та експлуатації військової техніки зарекомендував себе як грамотний та підготовлений військовослужбовець. В обсязі займаної посади підготовлений добре, обов'язки знає та виконує. В повсякденній діяльності приділяє увагу підтриманню техніки військової частини в постійній готовності до використання за призначенням, її своєчасному обслуговуванню та ремонту, дотриманню заходів безпеки. Постійно працює над підвищенням своєї професійної майстерності, особиста професійна підготовка оцінюється добре, здатний в короткий термін оволодіти необхідними навичками та уміннями. Особисто дисциплінований, військову та державну таємницю зберігати вміє;
-відповідно до медичної характеристики, ОСОБА_1 за час проходження військової служби за медичною допомогою до медичного пункту частини не звертався з приводу хронічних захворювань, лікувався в стаціонарі. На обліку лікаря нарколога та психіатра не перебуває;
-згідно статуту, затвердженого командиром військової частини НОМЕР_1 ОСОБА_3 від 26.09.2023 року, на автомобільну службу військової частини покладається своєчасне забезпечення частин і підрозділів автомобільною технікою та автомобільним майном по встановлених нормах, облік та перерозподіл автомобільної техніки та автомобільного майна, організація технічно правильної експлуатації автомобільної техніки та підтримка її в стані постійної бойової готовності, організація своєчасного і якісного ремонту автомобільної техніки, ……..контроль за експлуатацією та ремонтом автомобільної техніки, за дотриманням вимог наказів і директив Міністра оборони України, начальника Генерального штабу Збройних Сил України, інструкцій і керівництв з питань автомобільної служби;. Керівництво автомобільною службою здійснюється командирами військових частини, їх заступниками з озброєння та начальниками автомобільної служби згідно з обов'язками та правами, встановленими військовими статутами Збройних Сил України. Начальник автомобільної служби військової частини керується ст.82, 83, 95 Статуту внутрішньої служби Збройних сил України, п. 3.2.12 Положення про військове ( корабельне) господарство Збройних Сил України, крім того начальник зобов'язаний…….контролювати відповідність технічним вимогам пального, мастильних і інших експлуатаційних матеріалів і правильність їх застосування, а також своєчасність освіження ( заміни) пального в баках машин і додаткових ємностях, планувати і здійснювати заходи по ощадливій витраті моторерусрів автомобільної техніки, пального, мастильних і інших експлуатаційних матеріалів. Начальник автомобільної служби частини відповідає за технічне забезпечення частини, згідно з їх обов'язками, а також за технічний стан техніки, раціональне її використання, обслуговування, ремонт та безаварійну експлуатацію, спеціальну підготовку особового складу частини за своїм фахом бойову та мобілізаційну готовність служби…;
-військовий квиток серії НОМЕР_22 виданий 20.03.2002 року на ім'я ОСОБА_1 , який призваний на військову службу 09.03.2022 року до ЗСУ за мобілізацією. Призначений на посаду начальника служби військової частини НОМЕР_1 ;
-згідно витягу з наказу командира військової частини НОМЕР_1 ( по стройовій частині) від 29.09.2023 №248 В. Шпакова, старшого лейтенанта , який проходить військову службу за призовом під час мобілізації, ОСОБА_1 , начальник служби забезпечення та експлуатації військової техніки логістики військової частини НОМЕР_1 призначено на посаду;
-в письмових поясненнях ОСОБА_4 вказано, що за ним закріплений військовий автомобіль MITSUBISHI L200 шасі VIN № НОМЕР_16 в/н НОМЕР_17 , в автомобілі одометр показує пробіг в милях. Заповнення дорожніх листів здійснюється ним особисто, зазначає показники з одометра. По закінченню шляхового листа, забирає його командир підрозділу, після отримує начальник служби;
- ОСОБА_5 в письмових поясненнях вказав, що до його функціональних обов'язків входить перевірка технічного стану автомобільного транспорту перед виїздом та при заїзді. Щодо автомобілів NISSAN NAVARA шасі VIN № НОМЕР_2 в/н НОМЕР_3 , NISSAN NAVARA шасі VIN № НОМЕР_12 в/н НОМЕР_13 , MITSUBISHI L200 шасі VIN № НОМЕР_16 в/н НОМЕР_17 , NISSAN NAVARA шасі VIN № НОМЕР_4 в/н НОМЕР_5 вказав, що знав, що одометр на ньому не працює, коли саме він вийшов з ладу йому невідомо, заходів щодо його ремонту чи заміни він не вживав, рапортів не подавав;
- ОСОБА_6 зазначив в письмових поясненнях, що в автомобілі NISSAN NAVARA шасі VIN № НОМЕР_4 в/н НОМЕР_5 , NISSAN NAVARA шасі VIN № НОМЕР_12 в/н НОМЕР_13 , NISSAN NAVARA шасі VIN № НОМЕР_2 в/н НОМЕР_3 не працює одометр, з якого саме часу ОСОБА_6 невідомо, письмових рапортів на командира частини він не подавав, про те, що автомобіль з не працюючим одометром заборонено експлуатувати останній не знав;
-в письмових поясненнях ОСОБА_7 зазначив, що до його функціональних обов'язків входить отримання пального, організація його зберігання та розподілу, перевірка норм витрати пального, подання звітної документації по списанню ПММ. Підрозділ ВЧ НОМЕР_1 отримує та витрачає в місяць пального приблизно ДП-20 кубів, АБ-10 кубів. Пробіг у шляховому листі повинен вказуватись у кілометрах. Звідки у водія військового автомобіля 6128 Р4 копія шляхового листа №1267 від 05.07.2024 із зазначенням пробігу в милях ОСОБА_7 невідомо, шляховий лист повинен заповнюватись показниками в кілометрах.
За ст. 16 Статуту внутрішньої служби Збройних Сил України, кожний військовослужбовець зобов'язаний виконувати службові обов'язки, що визначають обсяг виконання завдань, доручених йому за посадою. Ці обов'язки визначаються статутами Збройних Сил України, а також відповідними посібниками, порадниками, положеннями, інструкціями.
Системний аналіз Закону України «Про військовий обов'язок і військову службу» та Указу ПУ «Про Положення про проходження громадянами України військової служби у Збройних Силах України» свідчать про те, що ОСОБА_1 виконував обов'язки військової служби.
У зв'язку із вищевикладеним, обставин, які б спростовували дані, що містяться в матеріалах адміністративної справи, з урахуванням наявних у справі належних доказів, судом не встановлено.
Враховуючи викладене, суд приходить до висновку, що в діях ОСОБА_1 міститься склад адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 172-15 КУпАП.
Згідно з положеннями ст. 23 КУпАП, адміністративні стягнення є мірою відповідальності і застосовуються з метою виховання особи, яка вчинила адміністративне правопорушення, в дусі додержання законів України, поваги до правил співжиття, а також запобігання вчинення нових правопорушень, як самим правопорушником так і іншими особами.
Згідно зі ст.36 КУпАП, якщо особа вчинила кілька адміністративних правопорушень, справи про які одночасно розглядається одним і тим же органом (посадовою особою), стягнення накладається в межах санкції, встановленої за більш серйозне правопорушення з числа вчинених. До основного стягнення в цьому разі може бути приєднано одне з додаткових стягнень.
Враховуючи обставини правопорушення, дані про особу правопорушника, суд вважає за доцільне призначити стягнення у виді однієї тисячі неоподаткованих мінімумів доходів громадян.
Відповідно до ст. 40-1 КУпАП особою, на яку накладено адміністративне стягнення, сплачується судовий збір. Розмір і порядок сплати судового збору встановлюється законом.
Згідно ч. 2 ст. 4 Закону України «Про судовий збір» у разі ухвалення судом постанови про накладення адміністративного стягнення справляється судовий збір - 0,2 розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб.
Таким чином, з правопорушника на користь держави підлягає стягненню судовий збір у розмірі 605,60 гривні.
Керуючись ст.ст. 40-1, 15, 36, 251,252, 283-285 КУпАП, суд, -
Справу № 331/5796/24 провадження № 3/331/2192/2024 про притягнення ОСОБА_1 за ч. 2 ст. 172-15 КУпАП зі справами № 331/5797/24, провадження №3/331/2193/2024, № 331/5798/24, провадження №3/331/2194/2024, № 331/5799/24, провадження №3/331/2195/2024, № 331/5800/24 провадження № 3/331/2196/2024, № 331/5801/24, провадження №3/331/2197/2024, № 331/5802/24, провадження №3/331/2198/2024, № 331/5803/24, провадження №3/331/2199/2024, № 331/5805/24, провадження №3/331/2200/2024 про притягнення ОСОБА_1 за ч. 2 ст. 172-15 КупАП об'єднати в одне провадження та надати № 331/5796/24, провадження № 3/331/2192/2024.
ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , визнати винним у скоєнні адміністративних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 172-15 КУпАП і застосувати адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі однієї тисячі неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що складає 17000 грн. (сімнадцять тисяч) 00 коп. у дохід держави.
Реквізити для оплати штрафу: Одержувач: ГУК у Запорізькій області 21081100; ЄДРПОУ: 37941997; Банк: Казначейство України (ЕАП); Рахунок: UA558999980313060106000008479; ККДБ: 21081100 «Адміністративні штрафи та інші санкції»)
Роз'яснити правопорушнику, що згідно зі ст. 307 КУпАП штраф повинен бути сплачений порушником не пізні як через п'ятнадцяти днів з дня вручення йому постанови про накладення штрафу, а в разі оскарження такої постанови не пізніше як через п'ятнадцять днів з дня повідомлення про залишення скарги без задоволення.
У разі несплати правопорушником штрафу у строк, установлений частиною ч. 1 ст. 307 КУпАП, постанова про накладення штрафу, згідно з ч. 1 ст. 308 КУпАП, надсилається для примусового виконання до відділу державно виконавчої служби за місцем проживання порушника, роботи або за місцезнаходженням його майна в порядку, встановленому законом.
У порядку примусового виконання постанови про стягнення штрафу за вчинення адміністративного правопорушення з правопорушника стягується:
- подвійний розмір штрафу, визначеного у відповідній статті КУпАП;
- витрати на облік зазначених правопорушень.
Стягнути з ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , на користь держави судовий збір у розмірі 605 грн. 60 копійок
Реквізити для сплати судового збору: Отримувач: ГУК у м.Києві/м.Київ/22030106, Код отримувача (ЄДРПОУ): 37993783, Банк отримувача: Казначейство України (ЕАП)Номер рахунку (IBAN): UA908999980313111256000026001, Код класифікації доходів бюджету: 22030106, Судовий збір (стягувачем є Державна судова адміністрація України)
Постанова набирає законної сили після закінчення строку на подання апеляційної скарги. Постанова суду може бути оскаржена до Запорізького апеляційного суду через Жовтневий районний суд м. Запоріжжя продовж 10 днів з дня її проголошення.
Суддя: Кольц Д.М.