Справа № 344/11684/24
Провадження № 1-кп/344/1053/24
(резолютивна частина)
25 вересня 2024 року м.Івано-Франківськ
Керуючись ч.2 ст.376 КПК України, суд, -
Кримінальне провадження про обвинувачення ОСОБА_1 у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.4 ст.185 КК України - закрити згідно п.4-1 ч.1 ст.284 КПК України у зв'язку з втратою чинності закону, яким встановлювалася кримінальна протиправність діяння.
Речові докази:
- DVD-R диски із надписом “Fiesta», (4,7 GB, 120min), які постановами старшого слідчого від 05.03.2024 року та 10.04.2024 року визнані речовими доказами - залишити при матеріалах кримінального провадження;
- мобільний телефон марки “Xiaomi Redmi 9 C» NFC, ІМЕІ-1 - НОМЕР_1 , ІМЕІ-2 - НОМЕР_2 , чорного кольору, який постановою слідчого від 21.03.2024 року визнано речовим доказом та передано на зберігання до камери зберігання речових доказів Івано-Франківського РУП ГУНП в Івано-Франківській області - повернути потерпілому ОСОБА_2 .
Витрати за проведення судових експертиз в розмірі 1 893,20 грн. віднести на рахунок Державного бюджету України.
Копію ухвали направити до Івано-Франківського районного управління поліції в Івано-Франківській області для прийняття рішення в порядку КУпАП України.
Ухвала суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, якщо таку скаргу не було подано. Ухвала може бути оскаржена до Івано-Франківського апеляційного суду протягом семи днів з дня її оголошення, шляхом подачі апеляційної скарги через Івано-Франківський міський суд.
Оголошення повного тексту ухвали відбудеться 25 вересня 2024 року о 11-00 год.
Суддя ОСОБА_3