19 вересня 2024 року
м. Київ
справа № 712/7896/23
провадження № 61-12679ск24
Верховний Суд у складі колегії суддів Другої судової палати Касаційного цивільного суду: Краснощокова Є. В. (суддя-доповідач), Гудими Д. А., Пархоменка П. І., розглянув касаційну скаргу ОСОБА_1 , поданою її представником ОСОБА_2 , на постанову Черкаського апеляційного суду від 17 липня 2024 року у справі за позовом Приватного акціонерного товариства «Страхова компанія «Арсенал Страхування» до ОСОБА_1 , третя особа -Товариство з обмеженою відповідальністю «Група Компаній «Автострада», про стягнення страхового відшкодування,
У серпні 2023 року ПАТ «СК «Арсенал Страхування» звернулося до суду з позовом доОСОБА_1 , в якому просило стягнути з відповідача на свою користь, в рахунок відшкодування витрат, пов'язаних зі сплатою страхового відшкодування 41 535,70 грн.
Рішенням Придніпровського районного суду міста Черкас від 02 травня 2024 року у задоволенні позовних вимог ПАТ «СК «Арсенал Страхування» відмовлено.
ПостановоюЧеркаського апеляційного суду від 17 липня 2024 року апеляційну скаргу ПАТ «СК «Арсенал Страхування» задоволено. Рішення Придніпровського районного суду міста Черкас від 02 травня 2024 року скасовано. Ухвалено нове рішення про задоволення позову. Стягнено з ОСОБА_3 на користь ПАТ «СК «Арсенал Страхування» суму сплаченого страхового відшкодування у розмірі 41 535,70 грн. Вирішено питання розподілу судових витрат.
У серпні 2024 року до Верховного Суду надійшла касаційна скарга ОСОБА_1 , подана її представником ОСОБА_2 , на постанову Черкаського апеляційного суду від 17 липня 2024 року.
Ухвалою Верховного Судувід 26 серпня 2024 року відмовлено у відкритті касаційного провадження (пункт 1 частини другої статті 394 ЦПК України).
12 вересня 2024 року засобами поштового зв'язку ОСОБА_1 повторно подаладо Верховного Суду касаційну скаргу.
Суд відмовляє у відкритті касаційного провадження у справі, якщо є постанова про залишення касаційної скарги цієї особи без задоволення або ухвала про відмову у відкритті касаційного провадження за касаційною скаргою цієї особи на це саме судове рішення (пункт 3 частини другої статті 394 ЦПК України).
Оскільки є ухвала Верховного Суду від 26 серпня 2024 року про відмову у відкритті касаційного провадження за касаційною скаргою ОСОБА_1 на постанову Черкаського апеляційного суду від 17 липня 2024 року, у відкритті касаційного провадження необхідно відмовити.
Керуючись статтями 260, 394 ЦПК України, Верховний Суд у складі колегії суддів Другої судової палати Касаційного цивільного суду,
Відмовити у відкритті касаційного провадження за касаційною скаргою ОСОБА_1 на постанову Черкаського апеляційного суду від 17 липня 2024 року у справі № 712/7896/23.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та оскарженню не підлягає.
Судді: Є. В. Краснощоков
Д. А. Гудима
П. І. Пархоменко