24 вересня 2024 р. Справа № 520/5286/24
Другий апеляційний адміністративний суд у складі колегії:
Головуючого судді: Русанової В.Б.,
Суддів: Присяжнюк О.В. , Перцової Т.С. ,
розглянувши в порядку письмового провадження у приміщенні Другого апеляційного адміністративного суду адміністративну справу за апеляційною скаргою Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Харківській області на рішення Харківського окружного адміністративного суду від 11.04.2024, головуючий суддя І інстанції: Зінченко А.В., по справі № 520/5286/24
за позовом ОСОБА_1
до Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Харківській області
про визнання бездіяльності протиправною та зобов'язання вчинити певні дії,
ОСОБА_1 (далі - позивач) звернувся до суду з позовом до Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Харківській області (далі - відповідач), в якому просив:
- визнати протиправною бездіяльність ГУ Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Харківській області, яка полягає у невнесенні відомостей щодо відсоткового розміру щомісячної премії - 429 % в довідку №353 від 03.07.2023 року про розмір грошового забезпечення ОСОБА_1 станом на 01.01.2023.
- зобов'язати ГУ Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Харківській області підготувати та надати до ГУ ПФ України в Харківській області довідку про розмір грошового забезпечення ОСОБА_1 станом на 01.01.2023 із збереженням показників посадового окладу - 4300,00 грн.; окладу за військовим (спеціальним) званням Сержант - 1130,00 грн.; надбавки за вислугу років 45% - 2443,50 грн.; надбавки за особливості проходження служби 50% - 3936,75 грн.; та з зазначенням відомостей про розмір щомісячної премії - 429% з урахуванням тарифного розряду за займаною (прирівняною) посадою, яку займав ОСОБА_1 на час звільнення, для здійснення обчислення та перерахунку з 01.02.2023 пенсії ОСОБА_1 .
В обґрунтування позову зазначив, що ГУ ДСНС у Харківській області виготовив довідку про розмір грошового забезпечення позивача для перерахунку пенсії, в якій розмір премії - 188% не відповідає розміру премії, визначеною наказом аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС України у Харківській області від 13.02.2023 №33, яким встановлено щомісячну премію згідно з тарифною посадою позивача в розмірі 429%.
Рішенням Харківського окружного адміністративного суду від 11.04.2024 позов задоволено.
Відповідач, не погодившись з рішенням суду першої інстанції в частині задоволення позову, подав апеляційну скаргу в якій, посилаючись на порушення судом першої інстанції норм матеріального та процесуального права, що призвело до неправильного вирішення справи, просив його скасувати та прийняти нове, яким відмовити в задоволенні позову.
В обґрунтування апеляційної скарги зазначає, що суд першої інстанції необґрунтовано зобов'язав ГУ ДСНС України в Харківській області встановити у довідці про розмір грошового забезпечення розмір премії 429%. Вказує, що позивач необґрунтовано посилається на наказ ГУ ДСНС, яким встановлено розмір премії до 430%, оскільки останній застосовується з 01.02.2023, при цьому позивач просить виготовити довідку станом на 01.01.2023.
Зазначає, що Головне управління на підставі рішення суду правомірно видало Позивачу довідку про розмір грошового забезпечення станом на 01.01.2023, з тими розмірами які фактично виплачені та передбачені фондом оплати праці (преміювання), і відповідають розміру грошового забезпечення за аналогічною посадою.
Позивач правом подання відзиву на апеляційну скаргу не скористався.
У зв'язку із тимчасовою непрацездатністю судді Жигилія С.П., на підставі повторного автоматизованого розподілу судової справи між суддями, визначений новий склад колегії: головуючий суддя Русанова В.Б., судді Перцова Т.С., Присяжнюк О.В.
Відповідно до ч. 1 ст. 308, п.3 ч.1 ст.311 КАС України справа розглянута в межах доводів апеляційної скарги, в порядку письмового провадження.
Колегія суддів, заслухавши суддю-доповідача, перевіривши рішення суду першої інстанції, доводи апеляційної скарги, дослідивши докази по справі, вважає, що апеляційна скарга підлягає частковому задоволенню з наступних підстав.
Судом першої інстанції встановлено та підтверджено апеляційним судом, що ОСОБА_1 перебуває на обліку в Головному управлінні Пенсійного фонду України в Харківській області та отримує пенсію, призначену відповідно до Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб".
03.07.2023 на виконання рішення Харківського окружного адміністративного суду від 01.06.2023 у справі № 520/8413/23, ГУ ДСНС України у Харківській області видало позивачу довідку про розмір грошового забезпечення станом на 01.01.2023, для перерахунку пенсії №353, в якій визначило такі складові грошового забезпечення: посадовий оклад - 4300,00 грн., оклад за військовим (спеціальним) званням - 1130,00 грн., надбавка за вислугу років (45%) - 2443,00 грн., надбавку за особливості проходження служби (50%) - 3936,75, премія (188%) - 8084,00 грн. (а.с.6)
Вважаючи протиправними дії відповідача щодо видачі довідки про розмір грошового забезпечення без урахування премії у розмірі 429% від посадового окладу, позивач звернувся до суду з цим позовом.
Задовольняючи позовні вимоги, суд першої інстанції виходив з того, що відповідач повинен був застосовувати розміри щомісячної премії виключно у розмірі 429%, при цьому, підстави встановлення відповідачем у довідці №353 від 03.07.2023 розміру щомісячної премії у розмірі 188% посадового окладу не унормовані жодним нормативно-правовим актом та визначення саме вказаного розміру щомісячної премії є, на думку суду, необґрунтованим.
Надаючи правову оцінку встановленим обставинам справи, колегія суддів вважає за необхідне зазначити наступне.
Відповідно до ч.2 ст. 19 Конституції України органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.
Згідно ч. 5 ст. 17 Конституції України держава забезпечує соціальний захист громадян України, які перебувають на службі у Збройних Силах України та в інших військових формуваннях, а також членів їхніх сімей.
Умови, норми і порядок пенсійного забезпечення громадян України із числа осіб, які перебували на військовій службі, службі в органах внутрішніх справ, Національній поліції, Службі судової охорони, державній пожежній охороні, Державній службі спеціального зв'язку та захисту інформації України, органах і підрозділах цивільного захисту, податковій міліції чи Державній кримінально-виконавчій службі України, та деяких інших осіб, які мають право на пенсію визначає Закон № 2262-ХІІ.
Цим Законом держава гарантує гідне пенсійне забезпечення осіб, які мають право на пенсію, шляхом встановлення їм пенсій не нижче прожиткового мінімуму, визначеного законом, перерахунок призначених пенсій у зв'язку із збільшенням рівня грошового забезпечення, надання передбачених законодавством державних соціальних гарантій, вжиття на державному рівні заходів, спрямованих на їх соціальний захист.
Частиною першою статті 1 Закону № 2262-ХІІ передбачено, що особи офіцерського складу, прапорщики і мічмани, військовослужбовці надстрокової служби та військової служби за контрактом, особи, які мають право на пенсію за цим Законом, при наявності встановленої цим Законом вислуги на військовій службі, службі в органах внутрішніх справ, Національній поліції, Службі судової охорони і в державній пожежній охороні, службі в Державній службі спеціального зв'язку та захисту інформації України, в органах і підрозділах цивільного захисту, податкової міліції, Державної кримінально-виконавчої служби України мають право на довічну пенсію за вислугу років.
Відповідно до частини третьої статті 52 Закону № 2262-ХІІ перерахунок пенсій у зв'язку із зміною розміру хоча б одного з видів грошового забезпечення відповідних категорій військовослужбовців, осіб, які мають право на такий перерахунок згідно з цим Законом, або у зв'язку із введенням для зазначених категорій осіб нових щомісячних додаткових видів грошового забезпечення (надбавок, доплат, підвищень) та премій у розмірах, встановлених законодавством, не проведений з вини органів Пенсійного фонду України та/або державних органів, які видають довідки для перерахунку пенсії, провадиться з дати виникнення права на нього без обмеження строком.
За змістом частини четвертої статті 63 Закону № 2262-ХІІ усі призначені за цим Законом пенсії підлягають перерахунку у зв'язку з підвищенням грошового забезпечення відповідних категорій військовослужбовців, осіб, які мають право на пенсію за цим Законом, на умовах, у порядку та розмірах, передбачених Кабінетом Міністрів України. У разі якщо внаслідок перерахунку пенсій, передбаченого цією частиною, розміри пенсій звільненим із служби військовослужбовцям, особам, які мають право на пенсію за цим Законом, є нижчими, зберігаються розміри раніше призначених пенсій.
Позиція Верховного Суду щодо застосування статті 63 Закону № 2262-ХІІ, викладена, зокрема у постановах від 07 вересня 2018 року у справі № 806/1472/16, від 01 червня 2022 року у справі № 814/659/18, від 24 січня 2024 року у справі № 200/613/23, від 28 березня 2024 року у справі № 160/3235/23, від 04 квітня 2024 року у справі № 380/859/23
30 серпня 2017 Кабінет Міністрів України прийняв постанову № 704, якою збільшив розмір грошового забезпечення посадових осіб начальницького складу органів і підрозділів цивільного захисту.
Пунктом 2 постанови КМУ № 704 встановлено, що грошове забезпечення військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу складається з посадового окладу, окладу за військовим (спеціальним) званням, щомісячних (підвищення посадового окладу, надбавки, доплати, винагороди, які мають постійний характер, премії) та одноразових додаткових видів грошового забезпечення.
Відповідно до пункту 5 Постанови № 704 керівникам державних органів у межах асигнувань, що виділяються на їх утримання надано право установлювати, зокрема надбавку за особливості проходження служби військовослужбовцям (крім військовослужбовців строкової служби) та особам рядового і начальницького складу в розмірі до 100 відсотків посадового окладу з урахуванням окладу за військовим (спеціальним) званням та надбавки за вислугу років, а також здійснювати преміювання військовослужбовців (крім військовослужбовців строкової служби), осіб рядового і начальницького складу відповідно до їх особистого внеску в загальний результат служби у межах фонду преміювання, утвореного в розмірі не менш як 10 відсотків посадових окладів та економії фонду грошового забезпечення.
Згідно з пунктом 3 постанови №704 Виплату грошового забезпечення військовослужбовцям, особам рядового і начальницького складу здійснювати в порядку, що затверджується, зокрема Міністерством внутрішніх справ.
З огляду на це, Наказом Міністерства внутрішніх справ України від 20.07.2018 року № 623 затверджено Інструкцією про порядок виплати грошового забезпечення та одноразової грошової допомоги при звільненні особам рядового і начальницького складу служби цивільного захисту (далі - Інструкція №623), пунктом 1 якою визначено, що ця Інструкція визначає порядок, умови та розміри виплати грошового забезпечення особам рядового і начальницького складу служби цивільного захисту (далі - особи рядового і начальницького складу), а також порядок виплат одноразової грошової допомоги при звільненні осіб рядового і начальницького складу.
Інструкцію №623 розроблено, зокрема відповідно до постанови КМУ № 704.
Грошове забезпечення осіб рядового і начальницького складу визначається залежно від посади, спеціального звання, тривалості та умов служби, кваліфікації, наукового ступеня і вченого звання. (пункт 2 Інструкції №623)
Пунктом 3 Інструкції №623 визначено, що грошове забезпечення осіб рядового і начальницького складу складається з посадового окладу, окладу за спеціальним званням, щомісячних (підвищення посадового окладу, надбавки, доплати, винагороди, які мають постійний характер, премії) та одноразових додаткових видів грошового забезпечення.
Пунктом 1 розділу XVI Інструкції №623 визначено, що керівники органів управління (підрозділів) мають право в межах фонду преміювання та економії грошового забезпечення здійснювати преміювання осіб рядового і начальницького складу відповідно до їх особистого внеску в загальний результат служби.
Преміювання осіб рядового і начальницького складу здійснюється в межах фонду преміювання, утвореного в розмірі, визначеному наказом ДСНС на відповідний рік, але не менше 10 відсотків фонду посадових окладів.
Колегія суддів зазначає, що спірні правовідносини у цій справі виникли з приводу протиправного, на думку позивача, зазначення ГУ Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Харківській області у виданій ОСОБА_1 станом на 01.01.2023 довідці про грошове забезпечення для перерахунку пенсії щомісячної премії у розмірі 188% від посадового окладу. При цьому, за твердженням позивача, премія має бути зазначена у довідці у розмірі 429%, оскільки саме такі розміри зазначені у наказі аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС України у Харківській області від 13.02.2023 №33.
Таким чином, спірним питанням у даній справі є розмір премії, який необхідно зазначати у довідці про грошове забезпечення для перерахунку пенсії.
Колегія суддів, оцінюючи обґрунтованість вимог позивача щодо необхідності складення відповідачем довідки про розмір грошового забезпечення станом на 01.01.2023 для перерахунку пенсії з урахуванням премії у розмірі 429 % від посадового окладу, враховує таке.
Механізм проведення перерахунку пенсій, призначених відповідно до Закону № 2262-ХІІ визначений Порядком проведення перерахунку пенсій, призначених відповідно до Закону України “Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб», затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 13 лютого 2008 року № 45 (далі - Порядок № 45), згідно із пунктом 1 якого пенсії, призначені відповідно до Закону № 2262-ХІІ, у зв'язку з підвищенням грошового забезпечення відповідних категорій військовослужбовців, осіб, які мають право на пенсію згідно із Законом, перераховуються на умовах та в розмірах, передбачених Кабінетом Міністрів України.
Внаслідок визнання нечинними змін до пункту 5 і додатку 2 Порядку № 45 рішенням Окружного адміністративного суду міста Києва від 12 грудня 2018 року у справі № 826/3858/18, залишеним без змін постановою Шостого апеляційного адміністративного суду від 05 березня 2019 року, з 05 березня 2019 року діє редакція пункту 5 Порядку № 45, що була чинною до внесення таких змін.
Аналогічний підхід застосований Великою Палатою Верховного Суду у постанові від 9 червня 2022 року у справі № 520/2098/19, а також Верховним Судом, зокрема, у постановах від 19 червня 2023 року у справі № 160/14974/21, від 12 березня 2024 року у справі № 640/35681/21 та від 26 березня 2024 року у справі № 460/11381/21.
Так, пунктом 5 Порядку № 45 у редакції, чинній до внесення змін постановою Кабінету Міністрів України “Про перерахунок пенсій особам, які звільнені з військової служби, та деяким іншим категоріям осіб» від 01 лютого 2018 року № 103, передбачено, що для перерахунку пенсій грошове забезпечення враховується у розмірі, встановленому за відповідною посадою (посадами), в межах визначеної законодавством максимальної величини бази нарахування єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування з урахуванням таких його видів:
посадовий оклад, оклад за військовим (спеціальним) званням та відсоткова надбавка за вислугу років - у розмірах, установлених Кабінетом Міністрів України або керівником державного органу у межах його повноважень на момент виникнення права на перерахунок за відповідною посадою та військовим (спеціальним) званням;
надбавки за знання та використання в роботі іноземної мови, почесне звання “заслужений» чи “народний», службу в умовах режимних обмежень, спортивні звання, доплата за науковий ступінь кандидата або доктора наук та вчене звання - у розмірах, установлених Кабінетом Міністрів України на момент виникнення права на перерахунок, якщо вони були фактично встановлені особі;
щомісячні надбавки, доплати та підвищення, конкретні розміри яких за відповідними посадами (категоріями) установлені Кабінетом Міністрів України - у зазначених розмірах на момент виникнення права на перерахунок;
інші щомісячні надбавки, доплати (крім доплати, розмір якої визначається як різниця між розміром грошового забезпечення до і після запровадження нових умов його виплати), підвищення та щомісячна премія - у середніх розмірах, що фактично виплачені за місяць, у якому виникло право на перерахунок пенсії за відповідною посадою (посадами) у тому державному органі, звідки особа звільнилася на пенсію.
Додаткові види грошового забезпечення (надбавки, доплати, підвищення) та премії, скасовані чи такі, що не виплачуються на момент виникнення права на перерахунок пенсії за відповідною посадою (посадами), крім зазначених у абзаці шостому цього пункту, для перерахунку пенсії не враховуються.
Щодо розміру премії, як додаткового види грошового забезпечення, колегія суддів вказує таке.
Підпунктом 2 пункту 5 постанови КМУ № 704 надано право керівникам державних органів у межах асигнувань, що виділяються на їх утримання, здійснювати преміювання військовослужбовців (крім військовослужбовців строкової військової служби), осіб рядового і начальницького складу відповідно до їх особистого внеску в загальний результат служби в межах фонду преміювання, утвореного в розмірі не менш як 10% посадових окладів та економії фонду грошового забезпечення.
Пунктом 1 розділу XVI Інструкції №623 також передбачено що преміювання осіб рядового і начальницького складу здійснюється в межах фонду преміювання, утвореного в розмірі, визначеному наказом ДСНС на відповідний рік, але не менше 10 відсотків фонду посадових окладів.
Таким чином, згідно постанови КМУ № 704 та Інструкції №263 розмір щомісячної премії не може бути меншим аніж 10% посадового окладу.
Суд першої інстанції, задовольняючи позовні вимоги, відповідач повинен був застосувати розмір щомісячної премії у відповідності до наказу аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління ДСНС України у Харківській області від 13.02.2023 року № 33, а саме, виключно у розмірі 429% .
Проте, колегія суддів зазначає, що матеріали справи не містять копію наказу аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління ДСНС України у Харківській області від 13.02.2023 року № 33, отже, останній судом першої інстанції не досліджувався.
Разом з цим, наказом ДСНС України від 13.01.2023 №35 (а.с.34), визначено здійснювати, починаючи з січня 2023 року (премія за грудень 2022 року), щомісячне преміювання осіб рядового і начальницького складу служби цивільного захисту, у розмірах згідно з додатком (а.с.36), відповідно до якого, розмір щомісячної премії за 5 тарифним розрядом з вислугою років понад один років становить до 263% посадового окладу.
Отже вказаним наказом не встановлено конкретний розмір премії, а визначено її граничну величину.
Тобто, максимальний розмір премії за посадою, яку займав позивач станом на 1 січня 2023 року не міг перевищувати 263% посадового окладу, чого не врахував суд першої інстанції та дійшов помилкового висновку про встановлення розміру премії у 429%.
Водночас, виходячи з положень абзацу п'ятого пункту 5 Порядку № 45 така щомісячна виплата як премія має бути зазначена у відповідній довідці про розмір грошового забезпечення у середньому розмірі, що фактично виплачені за місяць, у якому виникло право на перерахунок пенсії за відповідною посадою (посадами) у тому державному органі, звідки особа звільнилася на пенсію.
Частиною 4 статті 9 КАС України передбачено, що суд вживає визначені законом заходи, необхідні для з'ясування всіх обставин у справі, у тому числі щодо виявлення та витребування доказів з власної ініціативи.
На виконання Ухвали Другого апеляційного адміністративного суду від 30.07.2024 ГУ ДСНС у Харківській області надано довідку від 05.08.2024 № 6, відповідно до якої, за прирівняною посадою пожежний пожежного рукавного відділення групи по ремонту пожежних рукавів аварійно-рятувального загону спеціального призначення визначено 5 тарифний розряд, розмір щомісячної премії за січень 2023 року становить 255%.
Враховуючи вищевикладене, суд першої інстанції дійшов невірного висновку про визнання протиправною бездіяльності відповідача, яка полягає у невнесенні відомостей щодо відсоткового розміру щомісячної премії - 429% в довідку №353 від 03.07.2023 про розмір грошового забезпечення позивача станом на 01.01.2023 та зобов'язання підготувати та надати довідку із зазначенням відомостей про розмір премії - 429%, оскільки розмір премії має бути визначений у довідці про розмір грошового забезпечення, у середньому розмірі, що фактично виплачений за місяць, у якому виникло право на перерахунок пенсії за відповідною посадою, з якої його було звільнено на пенсію, тобто - 255% посадового окладу, а не 429%, як просив позивач та задовольнив суд першої інстанції в оскаржуваному рішенні, що свідчить про наявність підстав для часткового задоволення позовних вимог в цій частині.
Відповідно до ст. 242 КАС України рішення суду повинно ґрунтуватися на засадах верховенства права, бути законним і обґрунтованим. Законним є рішення, ухвалене судом відповідно до норм матеріального права при дотриманні норм процесуального права. Обґрунтованим є рішення, ухвалене судом на підставі повно і всебічно з'ясованих обставин в адміністративній справі, підтверджених тими доказами, які були досліджені в судовому засіданні, з наданням оцінки всім аргументам учасників справи.
Відповідно до пункту 2 частини першої статті 315 КАС України суд апеляційної інстанції за наслідками розгляду апеляційної скарги на судове рішення суду першої інстанції має право скасувати судове рішення повністю або частково і ухвалити нове судове рішення у відповідній частині або змінити судове рішення.
Згідно з частиною 1 статті 317 КАС України підставами для скасування судового рішення суду першої інстанції повністю або частково та ухвалення нового рішення у відповідній частині або зміни рішення є: неповне з'ясування судом обставин, що мають значення для справи; недоведеність обставин, що мають значення для справи, які суд першої інстанції визнав встановленими; невідповідність висновків, викладених у рішенні суду першої інстанції, обставинам справи; неправильне застосування норм матеріального права або порушення норм процесуального права.
Відповідно до ч.4 ст. 317 КАС України зміна судового рішення може полягати в доповненні або зміні його мотивувальної та (або) резолютивної частини.
Враховуючи, що суд першої інстанції дійшов вірного висновку про наявність у позивача права на отримання довідки про розмір грошового забезпечення станом на 01.01.2023 для перерахунку пенсії з 01.02.2023, проте невірно визначив розмір премії, що має бути зазначений у вказаній довідці, колегія суддів вважає, що рішення Харківського окружного адміністративного суду від 11.04.2024 по справі № 520/5286/24 в частині задоволених позовних вимог підлягає зміні шляхом викладення мотивувальної частини рішення в редакції цієї постанови, а абзац другий та третій резолютивної частини рішення підлягає зміні.
Стосовно розподілу витрат зі сплати судового збору, колегія суддів зазначає наступне.
Відповідно до ч. 6 ст. 139 КАС України якщо суд апеляційної інстанції ухвалить нове, він відповідно змінює розподіл судових витрат.
Згідно з ч. 3 ст. 139 КАС України при частковому задоволенні позову судові витрати покладаються на обидві сторони пропорційно до розміру задоволених позовних вимог. При цьому суд не включає до складу судових витрат, які підлягають розподілу між сторонами, витрати суб'єкта владних повноважень на правничу допомогу адвоката та сплату судового збору.
Судом першої інстанції стягнуто з відповідача на користь позивача судовий збір в розмірі 968,96 грн.
Враховуючи, що за наслідками апеляційного перегляду позов задоволено частково, відповідно до ст. 139 КАС України, судові витрати підлягають перерозподілу, та на користь позивача підлягає стягненню судовий збір пропорційно до задоволеної частини позовних вимог в сумі 484,48 грн. за рахунок бюджетних асигнувань Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Харківській області.
Керуючись ст. ст. 311, 315, 317, 321, 325 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -
Апеляційну скаргу Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Харківській області - задовольнити частково.
Рішення Харківського окружного адміністративного суду від 11.04.2024 по справі № 520/5286/24 - змінити шляхом викладення мотивувальної частини та абзаців другого, третього та четвертого резолютивної частини рішення в редакції цієї постанови:
Визнати протиправною бездіяльність Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Харківській області (61013, м. Харків, вул. Шевченка, 8, код ЄДРПОУ 38631015), яка полягає у невнесенні відомостей щодо відсоткового розміру щомісячної премії - 255 % в довідку №353 від 03.07.2023 року про розмір грошового забезпечення ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 , РНОКПП НОМЕР_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 ) станом на 01.01.2023.
Зобов'язати Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Харківській області (61013, м. Харків, вул. Шевченка, 8, код ЄДРПОУ 38631015) підготувати та надати до Головного управління Пенсійного фонду України в Харківській області довідку про розмір грошового забезпечення ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 , РНОКПП НОМЕР_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 ) станом на 01.01.2023 із збереженням показників посадового окладу - 4300,00 грн.; окладу за військовим (спеціальним) званням Сержант - 1130,00 грн.; надбавки за вислугу років 45% - 2443,50 грн.; надбавки за особливості проходження служби 50% - 3936,75 грн.; та з зазначенням відомостей про розмір щомісячної премії - 255 % з урахуванням тарифного розряду за займаною (прирівняною) посадою, яку займав ОСОБА_1 на час звільнення, для здійснення обчислення та перерахунку з 01.02.2023 пенсії ОСОБА_1 .
Стягнути за рахунок бюджетних асигнувань Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Харківській області (61013, м. Харків, вул. Шевченка, 8, код ЄДРПОУ 38631015) на користь ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 , РНОКПП НОМЕР_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 ) сплачений судовий збір в розмірі 484,48 (чотириста вісімдесят чотири) гривні 48 коп.
Постанова набирає законної сили з дати її прийняття та не підлягає касаційному оскарженню, крім випадків, передбачених п. 2 ч. 5 ст. 328 КАС України.
Головуючий суддя В.Б. Русанова
Судді О.В. Присяжнюк Т.С. Перцова