Ухвала від 12.09.2024 по справі 554/8517/24

Дата документу 12.09.2024Справа № 554/8517/24

Провадження № 2-н/554/1244/2024

УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

12.09.2024 року суддя Октябрського районного суду м. Полтави Бугрій В.М., розглянувши заяву товариства з обмеженою відповідальністю "Газопостачальна компанія "Нафтогаз України" про видачу судового наказу про стягнення заборгованості з ОСОБА_1 , -

ВСТАНОВИВ:

Заявник звернувся до Октябрського районного суду м. Полтави з заявою, в якій просить видати судовий наказ про стягнення з ОСОБА_1 заборгованості.

Відповідно до вимог ч. 5 ст. 165 ЦПК України судом надіслано запит про місце реєстрації боржника фізичної особи.

Згідно відповіді управління реєстрації, зняття з реєстрації місця проживання фізичних осіб Департаменту з питань реєстрації Полтавської міської ради, ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , знята ІНФОРМАЦІЯ_2 з реєстрації за адресою: АДРЕСА_1 , у зв'язку зі смертю.

Згідно п.4 ч.1 ст.165 ЦПК України, суддя відмовляє у видачі судового наказу, якщо наявні обставини, передбачені ч.1 ст.186 ЦПК України.

У свою чергу, відповідно до п.6 ч.1 ст.186 ЦПК України, суддявідмовляє у відкриттіпровадження, якщо настала смерть фізичної особи, до якоїпред'явленовимогу.

За таких обставин, оскільки встановлено, що боржник згідно отриманих судом відомостей помер, у видачі судового наказу за заявою товариства з обмеженою відповідальністю "Газопостачальна компанія "Нафтогаз України" слід відмовити.

Керуючись ст.ст.165, 186, 353 ЦПК України

УХВАЛИВ:

У видачі судового наказу про стягнення з ОСОБА_1 на користь товариства з обмеженою відповідальністю "Газопостачальна компанія "Нафтогаз України" заборгованості - відмовити.

Ухвала суду може бути оскаржена до апеляційного суду Полтавської області шляхом подачі апеляційної скарги протягом 15 днів з дня її проголошення.

Учасник справи, якому ухвала суду не була вручена у день її складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження, якщо апеляційна скарга подана протягом п'ятнадцяти днів з дня вручення йому відповідної ухвали суду.

Суддя: В.М. Бугрій

Попередній документ
121660560
Наступний документ
121660562
Інформація про рішення:
№ рішення: 121660561
№ справи: 554/8517/24
Дата рішення: 12.09.2024
Дата публікації: 19.09.2024
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Шевченківський районний суд міста Полтави
Категорія справи: Цивільні справи (з 01.01.2019); Справи наказного провадження; Справи щодо стягнення заборгованості за оплату житлово-комунальних послуг, телекомунікаційних послуг, послуг телебачення та радіомовлення з урахуванням індексу інфляції та трьох відсотків річних, нарахованих заявником на суму заборгованості
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Розглянуто (12.09.2024)
Результат розгляду: відмовлено у видачі судового наказу
Дата надходження: 16.08.2024
Предмет позову: Про видачу судового наказу про стягнення заборгованості за споживчий природний газ