Справа № 444/3649/24
Провадження № 1-кп/444/360/2024
про призначення судового розгляду
13 вересня 2024 року Жовківський районний суд Львівської області у складі:
головуючого судді ОСОБА_1
секретар судового засідання ОСОБА_2
з участю прокурора ОСОБА_3
особа відносно якої роглядається клопотання ОСОБА_4
його законного представника ОСОБА_5
захисника ОСОБА_6
під час проведення підготовчого судового засідання в залі суду в м. Жовкві Львівської області у клопотанні про застосування до ОСОБА_4 примусових заходів медичного характеру у кримінальному провадженні, внесеному до Єдиного реєстру досудових розслідувань за № 12024141400000272 від 07.06.2024 року, за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст 15 ч. 4 ст. 186 КК України,-
До Жовківського районного суду Львівської області надійшоло вказане клопотання про застосування до ОСОБА_4 примусових заходів медичного характеру у кримінальному провадженні, внесеному до Єдиного реєстру досудових розслідувань за № 12024141400000272 від 07.06.2024 року, за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст 15 ч. 4 ст. 186 КК України.
Під час підготовчого судового засідання не встановлено підстав для прийняття рішень, передбачених пунктами 1-4 частини третьої статті 314 КПК України.
Прокурор вважає, що справа може бути призначена до судового розгляду відповідно до вимог ст. 27 КПК України у закритому судовому засіданні.
Інші сторони та учасники не заперечив проти призначення справи до судового розгляду у закритому судовому засіданні.
Інших клопотань не надійшло.
Оскільки клопотань про складання досудової доповіді на адрес суду не надійшло, суд вважає, що згідно ч. 5 ст. 314 КПК України не слід зобов'язувати представника уповноваженого органу з питань пробації складати досудову доповідь.
Виходячи з вище наведеного, заслухавши думку учасників кримінального провадження суд прийшов до переконання про можливість призначити справу до судового розгляду у закритому судовому засіданні .
Керуючись ст.ст.314 - 316 КПК України, суд -
Призначити закрите судове засідання у розгляді клопотанні про застосування до ОСОБА_4 примусових заходів медичного характеру у кримінальному провадженні, внесеному до Єдиного реєстру досудових розслідувань за № 12024141400000272 від 07.06.2024 року, за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст 15 ч. 4 ст. 186 КК України, на 23 вересня 2024 року о 11 год. в приміщенні Жовківського районного суду Львівської області.
Про дату та час судового засідання повідомити учасників судового провадження.
Ухвали, постановлені під час судового провадження в суді першої інстанції до ухвалення судових рішень, окремому оскарженню не підлягають. Заперечення проти таких ухвал можуть бути включені до апеляційної скарги на судове рішення .
Суддя: ОСОБА_1