Постанова від 10.09.2024 по справі 548/1848/24

Справа № 548/1848/24

Провадження № 3/548/521/24

ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

10.09.2024 року м. Хорол

Суддя Хорольського районного суду Полтавської області Старокожко В.П., розглянувши адміністративний матеріал, що надійшов від Державної податкової служби України Головного управління ДФС у Полтавській області про притягнення до адміністративної відповідальності

ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , уродженки с. Хильківка Хорольського району Полтавської області, українки, гр. України, з середньою-спеціальною освітою, продавця, неодруженої, не інваліда, мешканки АДРЕСА_1 , не судимої, такої, що до адміністративної відповідальності не притягувалася,

за ч. 1 ст. 155-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення,

ВСТАНОВИВ:

12.08.2024 о 11 год 38 хв під час перевірки магазину "BEER & WINE", що розташований за адресою м. Хорол, вулиця Незалежності, 74 Лубенського району Полтавської області, встановлено, що ОСОБА_1 порушила порядок проведення розрахунків у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, а саме: не забезпечено проведення розрахункової операції через реєстратор розрахункових операції на повну суму покупки, чим порушено п.1 ст. 3 ЗУ "Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг" від 06.07.95 року N 265/95-ВР із змінами та доповненнями, за що передбачена відповідальність ст. 155-1 ч. 1 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

В судовому засіданні ОСОБА_1 свою вину у вчиненні адміністративного правопорушення визнала повністю, розкаялася. Крім письмових пояснень, її вина підтверджується протоколом про адміністративне правопорушення, актом фактичної перевірки, пояснюючою запискою головного державного ревізора-інспектора відділу фактичних перевірок.

Дослідивши протокол з доданими до нього матеріалами, приходжу до висновку щодо доведеності вини ОСОБА_1 у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 155-1 КУпАП. Враховуючи, що ОСОБА_1 розкаялася у вчиненому, що є пом'якшуючою обставиною покарання, а також відсутність обтяжуючих обставин, вперше притягується до адміністративної відповідальності, правопорушення є незначним, вважаю за можливе звільнити останню від адміністративної відповідальності, передбаченої ч.1 ст.155-1 КУпАП, за малозначністю вчиненого відповідно до ст. 22 КУпАП, обмежившись усним зауваженням.

Керуючись ч. 1 ст. 155-1, 22 КУпАП, суддя

ПОСТАНОВИВ:

ОСОБА_1 визнати винною у вчиненні правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 155-1 КУпАП та звільнити її від адміністративної відповідальності у зв'язку із малозначністю вчиненого та обмежитись відносно неї усним зауваженням.

Провадження у справі про адміністративне правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 155-1 КУпАП, вчинене ОСОБА_1 , - закрити.

Постанова може бути оскаржена до Полтавського апеляційного суд протягом 10 діб з дня її винесення.

Суддя В.П. Старокожко

Попередній документ
121538494
Наступний документ
121538496
Інформація про рішення:
№ рішення: 121538495
№ справи: 548/1848/24
Дата рішення: 10.09.2024
Дата публікації: 13.09.2024
Форма документу: Постанова
Форма судочинства: Адмінправопорушення
Суд: Хорольський районний суд Полтавської області
Категорія справи: Справи про адмінправопорушення (з 01.01.2019); Адміністративні правопорушення в галузі торгівлі, громадського харчування, сфері послуг, в галузі фінансів і підприємницькій діяльності; Порушення порядку проведення розрахунків
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Розглянуто: рішення набрало законної сили (10.09.2024)
Дата надходження: 15.08.2024
Предмет позову: порушення порядку проведення розрахунків
Розклад засідань:
10.09.2024 08:20 Хорольський районний суд Полтавської області
Учасники справи:
головуючий суддя:
Старокожко В.П.
СТАРОКОЖКО ВОЛОДИМИР ПЕТРОВИЧ
суддя-доповідач:
Старокожко В.П.
СТАРОКОЖКО ВОЛОДИМИР ПЕТРОВИЧ
особа, яка притягається до адмін. відповідальності:
Мисак Наталія Сергіївна