Дата документу 10.09.2024Справа № 554/9543/24
Провадження № 2-н/554/1607/2024
10 вересня 2024 року суддя Октябрського районного суду м.Полтави Савченко Л.І., розглянувши заяву Полтавського обласного комунального виробничого підприємства теплового господарства «Полтаватеплоенерго»про видачу судового наказу про стягнення із ОСОБА_1 заборгованості за надані послуги з постачання теплової енергії та гарячої води,-
Стягувач ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго» звернувся до суду із заявою про видачу судового наказу про стягнення із ОСОБА_1 заборгованості за надані послуги з постачання теплової енергії та гарячої води за адресою: АДРЕСА_1 . Стягувач посилається на те, що боржнику надавались послуги з постачання теплової енергії та гарячої води, але остання за дані послуги не сплачувала, у зв'язку з чим за період з 01.12.2021 р. по 01.08.2024 р. утворилась заборгованість в сумі 22554 грн.15коп. Просив також стягнути на користь стягувача судовий збір в розмірі 302 грн. 80 коп.
Відповідно до ч.5 ст.165ЦПК України, у разі якщо боржником у заяві про видачу судового наказу вказана фізична особа, яка не має статусу підприємця, суддя не пізніше двох днів з дня надходження такої заяви, крім випадків подання заяви про видачу судового наказу в електронній формі до боржника, який має офіційну електронну адресу, звертається до відповідного органу реєстрації місця перебування та місця проживання особи щодо надання інформації про зареєстроване у встановленому законом порядку місце проживання фізичної особи - боржника.
Відповідно до ч.8 ст.165ЦПК України якщо за результатами розгляду отриманих судом відомостей про місцезнаходження боржника - юридичної особи або фізичної особи - підприємця буде встановлено, що заява про видачу судового наказу не підсудна цьому суду, суд не пізніше десяти днів з дня надходження заяви постановляє ухвалу про передачу заяви про видачу судового наказу разом з доданими до неї документами за підсудністю.
Згідно з положеннями ст.165ЦПК України заява про видачу судового наказу подається до суду першої інстанції за загальними правилами підсудності, встановленими цим Кодексом.
Згідно з ч.1 ст.27ЦПК України позови до фізичної особи предявляються в суд за зареєстрованим у встановленому законом порядку місцем її проживання або перебування, якщо інше не передбачено законом.
На виконання вимог ч. 6 ст. 187 ЦПК України судом направлений запит до Управління реєстрації, зняття з реєстрації місця проживання фізичних осіб Виконавчого комітету Полтавської міської ради.
З інформації з Єдиного державного демографічного реєстру, Відповідь № 778297 від 10.09.2024 року, вбачається, що боржник ОСОБА_1 зареєстрована за адресою АДРЕСА_1 , що знаходиться на території Київського району м. Полтави та належить до територіальної юрисдикції Київського районного суду м. Полтави.
Відповідно доп.1ч.1ст.31ЦПК України суд передає справу на розгляд іншому суду, якщо справа належить до територіальної юрисдикції (підсудності) іншого суду.
За таких обставин, відповідно до ч.8 ст.165 ЦПК України, суд приходить до висновку про необхідність передати дану справу за підсудністю на розгляд до Київського районного суду м. Полтави за зареєстрованим у встановленому законом порядку місцем реєстрації боржника.
Керуючись ст. ст. 27, 31, 162, 165, 260 ЦПК України, суддя,-
Заяву Полтавського обласного комунального виробничого підприємства теплового господарства «Полтаватеплоенерго»про видачу судового наказу про стягнення із ОСОБА_1 заборгованості за надані послуги з постачання теплової енергії та гарячої води передати на розгляд до Київського районного суду м. Полтави за адресою: 36034, м. Полтава, пров. Хорольський, 6.
Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до Полтавського апеляційного суду шляхом подачі апеляційної скарги протягом п'ятнадцяти днів з дня її проголошення.
Учасник справи, якому ухвалу суду не була вручена у день її проголошення або складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження якщо апеляційна скарга подана протягом п'ятнадцяти днів з дня вручення йому повної ухвали суду.
Суддя: Л.І. Савченко