Постанова від 11.09.2024 по справі 458/876/24

Справа № 458/876/24

3/458/476/2024

ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

11.09.2024 м. Турка

Суддя Турківського районного суду Львівської області Ференц Р.І., розглянувши матеріали, які надійшли з відділення поліції № 2 Самбірського районного відділу поліції Головного управління Національної поліції у Львівській області про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , громадянин України, місце реєстрації: АДРЕСА_1 , місце проживання АДРЕСА_2 , раніше притягався до адміністративної відповідальності згідно постанови Турківського районного суду Львівської області від 14.08.2024 року, яка набрала законної сили 27.08.2024 року, у справі №458/744/24, за скоєння адміністративних правопорушень, передбачених ч.2 ст.187 КУпАП, -

ВСТАНОВИВ:

Згідно з протоколом автоматизованого розподілу судової справи між суддями від 11.09.2024 року у провадження судді Турківського районного суду Львівської області Ференц Р.І. передана справа №458/876/24 про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 за ч.2 ст.187 КУпАП.

Згідно з протоколом передачі судової справи раніше визначеному складу суду від 11.09.2024 року у провадження судді Турківського районного суду Львівської області Ференц Р.І. передана справа №458/877/24 про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 за ч.2 ст.187 КУпАП.

Згідно з протоколом передачі судової справи раніше визначеному складу суду від 11.09.2024 року у провадження судді Турківського районного суду Львівської області Ференц Р.І. передана справа №458/878/24 про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 за ч.2 ст.187 КУпАП.

Згідно з протоколом передачі судової справи раніше визначеному складу суду від 11.09.2024 року у провадження судді Турківського районного суду Львівської області Ференц Р.І. передана справа №458/879/24 про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 за ч.2 ст.187 КУпАП.

Згідно з протоколом передачі судової справи раніше визначеному складу суду від 11.09.2024 року у провадження судді Турківського районного суду Львівської області Ференц Р.І. передана справа №458/880/24 про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 за ч.2 ст.187 КУпАП.

Згідно з протоколом передачі судової справи раніше визначеному складу суду від 11.09.2024 року у провадження судді Турківського районного суду Львівської області Ференц Р.І. передана справа №458/881/24 про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 за ч.2 ст.187 КУпАП.

Згідно з протоколом передачі судової справи раніше визначеному складу суду від 11.09.2024 року у провадження судді Турківського районного суду Львівської області Ференц Р.І. передана справа №458/882/24 про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 за ч.2 ст.187 КУпАП.

Згідно з протоколом передачі судової справи раніше визначеному складу суду від 11.09.2024 року у провадження судді Турківського районного суду Львівської області Ференц Р.І. передана справа №458/883/24 про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 за ч.2 ст.187 КУпАП.

Відповідно до ч.2 ст.36 КУпАП якщо особа, яка вчинила кілька адміністративних правопорушень, справи про які одночасно розглядаються одним і тим же органом (посадовою особою), стягнення накладається в межах санкції встановленої за більш серйозне правопорушення з числа вчинених.

Постановою Турківського районного суду Львівської області від 11.09.2024 року справу №458/876/24 (провадження 3/458/476/2024) про адміністративне правопорушення, передбачене ч.2 ст.187 КУпАП щодо ОСОБА_1 , об'єднати в одне провадження зі справою №458/877/24 (провадження 3/458/477/2024) про адміністративне правопорушення, передбачене ч.2 ст.187 КУпАП, №458/878/24 (провадження 3/458/478/2024) про адміністративне правопорушення, передбачене ч.2 ст.187 КУпАП, №458/879/24 (провадження 3/458/479/2024) про адміністративне правопорушення, передбачене ч.2 ст.187 КУпАП, №458/880/24 (провадження 3/458/480/2024) про адміністративне правопорушення, передбачене ч.2 ст.187 КУпАП, №458/881/24 (провадження 3/458/481/2024) про адміністративне правопорушення, передбачене ч.2 ст.187 КУпАП, №458/882/24 (провадження 3/458/482/2024) про адміністративне правопорушення, передбачене ч.2 ст.187 КУпАП, №458/883/24 (провадження 3/458/483/2024) про адміністративне правопорушення, передбачене ч.2 ст.187 КУпАП щодо ОСОБА_1 . Об'єднаній справі присвоєно №458/876/24 (провадження 3/458/476/2024).

Згідно вимог ст.278 КУпАП справа про адміністративне правопорушення підвідомча Турківському районному суду Львівської області. Відповідно до ст.221 КУпАП судді районних судів розглядають справи передбачені ст.187 КУпАП.

Опис обставин, установлених судом під час розгляду справи

1. Згідно супровідного листа відділення поліції № 2 Самбірського районного відділу поліції Головного управління Національної поліції у Львівській області за вихідним № 3919/01/60-2024 від 04.09.2024 року на адресу Турківського районного суду Львівської області було скеровано матеріали про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 за скоєння адміністративного правопорушення, передбаченого ч.2 ст.187 КУпАП, які надійшли в Турківський районний суд Львівської області 11.09.2024 року за вхідним №3818/24.

З протоколу про адміністративне правопорушення серії ВАД №374415 від 21.08.2024 року, складеного дільничним офіцером поліції сектору превенції відділення поліції № 2 Самбірського районного відділу поліції Головного управління поліції у Львівській області капітаном поліції Старостою В.М., вбачається, що 18.08.2024 року станом 04.15 год ОСОБА_1 , який притягався до адміністративної відповідальності за ч.2 ст.187 КУпАП згідно постанови Турківського районного суду Львівської області від 14.08.2024 року, яка набрала законної сили 27.08.2024 року, у справі №458/744/24, був відсутній за місцем свого проживання, чим порушив вимоги ухвали Турківського районного суду Львівської області від 26.03.2024 року у справі №448/1296/20, провадження 1-в/458/7/2024, чим вчинив правопорушення, передбачене ч.2 ст.187 КУпАП.

Зі складеним з приводу виявленого адміністративного правопорушення протоколом про адміністративне правопорушення порушник ознайомився, було роз'яснено права, передбачені ст.63 Конституції України а також ст.268 КУпАП, повідомлено, що справа про адміністративне правопорушення буде розглянута у строки, визначені ст.277 КУпАП, про що зроблено відмітка та поставлено підпис особи, яка притягається до адміністративної відповідальності.

Поліцейський, складаючи відносно згаданої особи протокол про адміністративне правопорушення передбачене ч.2 ст.187 КУпАП вбачав в діях такої особи порушення.

ОСОБА_1 при складанні працівником поліції протоколу про адміністративне правопорушення, передбачене ч.2 ст.187 КУпАП був присутній, йому роз'яснено права, передбачені ст.63 Конституції України, а також ст.268 КУпАП, повідомлено, що справи про адміністративні правопорушення буде розглянуто у строки, визначені ст.277 КУпАП, про що зроблено відмітка.

Особа, яка притягається до адміністративної відповідальності, в адміністративному протоколі, складеному відносно такої особи, ознайомилася, та поставила свій підпис у ньому.

2. Згідно супровідного листа відділення поліції № 2 Самбірського районного відділу поліції Головного управління Національної поліції у Львівській області за вихідним № 3920/01/60-2024 від 04.09.2024 року на адресу Турківського районного суду Львівської області було скеровано матеріали про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 за скоєння адміністративного правопорушення, передбаченого ч.2 ст.187 КУпАП, які надійшли в Турківський районний суд Львівської області 11.09.2024 року за вхідним №3819/24.

З протоколу про адміністративне правопорушення серії ВАД №374417 від 21.08.2024 року, складеного дільничним офіцером поліції сектору превенції відділення поліції № 2 Самбірського районного відділу поліції Головного управління поліції у Львівській області капітаном поліції Старостою В.М., вбачається, що 16.08.2024 року станом 01.25 год ОСОБА_1 , який притягався до адміністративної відповідальності за ч.2 ст.187 КУпАП згідно постанови Турківського районного суду Львівської області від 14.08.2024 року, яка набрала законної сили 27.08.2024 року, у справі №458/744/24, був відсутній за місцем свого проживання, чим порушив вимоги ухвали Турківського районного суду Львівської області від 26.03.2024 року у справі №448/1296/20, провадження 1-в/458/7/2024, чим вчинив правопорушення, передбачене ч.2 ст.187 КУпАП.

Зі складеним з приводу виявленого адміністративного правопорушення протоколом про адміністративне правопорушення порушник ознайомився, було роз'яснено права, передбачені ст.63 Конституції України а також ст.268 КУпАП, повідомлено, що справа про адміністративне правопорушення буде розглянута у строки, визначені ст.277 КУпАП, про що зроблено відмітка та поставлено підпис особи, яка притягається до адміністративної відповідальності.

Поліцейський, складаючи відносно згаданої особи протокол про адміністративне правопорушення передбачене ч.2 ст.187 КУпАП вбачав в діях такої особи порушення.

ОСОБА_1 при складанні працівником поліції протоколу про адміністративне правопорушення, передбачене ч.2 ст.187 КУпАП був присутній, йому роз'яснено права, передбачені ст.63 Конституції України, а також ст.268 КУпАП, повідомлено, що справи про адміністративні правопорушення буде розглянуто у строки, визначені ст.277 КУпАП, про що зроблено відмітка.

Особа, яка притягається до адміністративної відповідальності, в адміністративному протоколі, складеному відносно такої особи, ознайомилася, та поставила свій підпис у ньому.

3. Згідно супровідного листа відділення поліції № 2 Самбірського районного відділу поліції Головного управління Національної поліції у Львівській області за вихідним №3921/01/60-2024 від 04.09.2024 року на адресу Турківського районного суду Львівської області було скеровано матеріали про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 за скоєння адміністративного правопорушення, передбаченого ч.2 ст.187 КУпАП, які надійшли в Турківський районний суд Львівської області 11.09.2024 року за вхідним №3820/24.

З протоколу про адміністративне правопорушення серії ВАД №374414 від 21.08.2024 року, складеного дільничним офіцером поліції сектору превенції відділення поліції № 2 Самбірського районного відділу поліції Головного управління поліції у Львівській області капітаном поліції Старостою В.М., вбачається, що 19.08.2024 року станом 01.40 год ОСОБА_1 , який притягався до адміністративної відповідальності за ч.2 ст.187 КУпАП згідно постанови Турківського районного суду Львівської області від 14.08.2024 року, яка набрала законної сили 27.08.2024 року, у справі №458/744/24, був відсутній за місцем свого проживання, чим порушив вимоги ухвали Турківського районного суду Львівської області від 26.03.2024 року у справі №448/1296/20, провадження 1-в/458/7/2024, чим вчинив правопорушення, передбачене ч.2 ст.187 КУпАП.

Зі складеним з приводу виявленого адміністративного правопорушення протоколом про адміністративне правопорушення порушник ознайомився, було роз'яснено права, передбачені ст.63 Конституції України а також ст.268 КУпАП, повідомлено, що справа про адміністративне правопорушення буде розглянута у строки, визначені ст.277 КУпАП, про що зроблено відмітка та поставлено підпис особи, яка притягається до адміністративної відповідальності.

Поліцейський, складаючи відносно згаданої особи протокол про адміністративне правопорушення передбачене ч.2 ст.187 КУпАП вбачав в діях такої особи порушення.

ОСОБА_1 при складанні працівником поліції протоколу про адміністративне правопорушення, передбачене ч.2 ст.187 КУпАП був присутній, йому роз'яснено права, передбачені ст.63 Конституції України, а також ст.268 КУпАП, повідомлено, що справи про адміністративні правопорушення буде розглянуто у строки, визначені ст.277 КУпАП, про що зроблено відмітка.

Особа, яка притягається до адміністративної відповідальності, в адміністративному протоколі, складеному відносно такої особи, ознайомилася, та поставила свій підпис у ньому.

4. Згідно супровідного листа відділення поліції № 2 Самбірського районного відділу поліції Головного управління Національної поліції у Львівській області за вихідним №3922/01/60-2024 від 04.09.2024 року на адресу Турківського районного суду Львівської області було скеровано матеріали про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 за скоєння адміністративного правопорушення, передбаченого ч.2 ст.187 КУпАП, які надійшли в Турківський районний суд Львівської області 11.09.2024 року за вхідним №3821/24.

З протоколу про адміністративне правопорушення серії ВАД №374416 від 21.08.2024 року, складеного дільничним офіцером поліції сектору превенції відділення поліції № 2 Самбірського районного відділу поліції Головного управління поліції у Львівській області капітаном поліції Старостою В.М., вбачається, що 17.08.2024 року станом 01.40 год ОСОБА_1 , який притягався до адміністративної відповідальності за ч.2 ст.187 КУпАП згідно постанови Турківського районного суду Львівської області від 14.08.2024 року, яка набрала законної сили 27.08.2024 року, у справі №458/744/24, був відсутній за місцем свого проживання, чим порушив вимоги ухвали Турківського районного суду Львівської області від 26.03.2024 року у справі №448/1296/20, провадження 1-в/458/7/2024, чим вчинив правопорушення, передбачене ч.2 ст.187 КУпАП.

Зі складеним з приводу виявленого адміністративного правопорушення протоколом про адміністративне правопорушення порушник ознайомився, було роз'яснено права, передбачені ст.63 Конституції України а також ст.268 КУпАП, повідомлено, що справа про адміністративне правопорушення буде розглянута у строки, визначені ст.277 КУпАП, про що зроблено відмітка та поставлено підпис особи, яка притягається до адміністративної відповідальності.

Поліцейський, складаючи відносно згаданої особи протокол про адміністративне правопорушення передбачене ч.2 ст.187 КУпАП вбачав в діях такої особи порушення.

ОСОБА_1 при складанні працівником поліції протоколу про адміністративне правопорушення, передбачене ч.2 ст.187 КУпАП був присутній, йому роз'яснено права, передбачені ст.63 Конституції України, а також ст.268 КУпАП, повідомлено, що справи про адміністративні правопорушення буде розглянуто у строки, визначені ст.277 КУпАП, про що зроблено відмітка.

Особа, яка притягається до адміністративної відповідальності, в адміністративному протоколі, складеному відносно такої особи, ознайомилася, та поставила свій підпис у ньому.

5. Згідно супровідного листа відділення поліції № 2 Самбірського районного відділу поліції Головного управління Національної поліції у Львівській області за вихідним №3923/01/60-2024 від 04.09.2024 року на адресу Турківського районного суду Львівської області було скеровано матеріали про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 за скоєння адміністративного правопорушення, передбаченого ч.2 ст.187 КУпАП, які надійшли в Турківський районний суд Львівської області 11.09.2024 року за вхідним №3822/24.

З протоколу про адміністративне правопорушення серії ВАД №374442 від 03.09.2024 року, складеного дільничним офіцером поліції сектору превенції відділення поліції № 2 Самбірського районного відділу поліції Головного управління поліції у Львівській області капітаном поліції Старостою В.М., вбачається, що 30.08.2024 року станом 02.15 год ОСОБА_1 , який притягався до адміністративної відповідальності за ч.2 ст.187 КУпАП згідно постанови Турківського районного суду Львівської області від 14.08.2024 року, яка набрала законної сили 27.08.2024 року, у справі №458/744/24, був відсутній за місцем свого проживання, чим порушив вимоги ухвали Турківського районного суду Львівської області від 26.03.2024 року у справі №448/1296/20, провадження 1-в/458/7/2024, чим вчинив правопорушення, передбачене ч.2 ст.187 КУпАП.

Зі складеним з приводу виявленого адміністративного правопорушення протоколом про адміністративне правопорушення порушник ознайомився, було роз'яснено права, передбачені ст.63 Конституції України а також ст.268 КУпАП, повідомлено, що справа про адміністративне правопорушення буде розглянута у строки, визначені ст.277 КУпАП, про що зроблено відмітка та поставлено підпис особи, яка притягається до адміністративної відповідальності.

Поліцейський, складаючи відносно згаданої особи протокол про адміністративне правопорушення передбачене ч.2 ст.187 КУпАП вбачав в діях такої особи порушення.

ОСОБА_1 при складанні працівником поліції протоколу про адміністративне правопорушення, передбачене ч.2 ст.187 КУпАП був присутній, йому роз'яснено права, передбачені ст.63 Конституції України, а також ст.268 КУпАП, повідомлено, що справи про адміністративні правопорушення буде розглянуто у строки, визначені ст.277 КУпАП, про що зроблено відмітка.

Особа, яка притягається до адміністративної відповідальності, в адміністративному протоколі, складеному відносно такої особи, ознайомилася, та поставила свій підпис у ньому.

6. Згідно супровідного листа відділення поліції № 2 Самбірського районного відділу поліції Головного управління Національної поліції у Львівській області за вихідним №3924/01/60-2024 від 04.09.2024 року на адресу Турківського районного суду Львівської області було скеровано матеріали про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 за скоєння адміністративного правопорушення, передбаченого ч.2 ст.187 КУпАП, які надійшли в Турківський районний суд Львівської області 11.09.2024 року за вхідним №3823/24.

З протоколу про адміністративне правопорушення серії ВАД №374420 від 02.09.2024 року, складеного дільничним офіцером поліції сектору превенції відділення поліції № 2 Самбірського районного відділу поліції Головного управління поліції у Львівській області капітаном поліції Старостою В.М., вбачається, що 28.08.2024 року станом 02.10 год ОСОБА_1 , який притягався до адміністративної відповідальності за ч.2 ст.187 КУпАП згідно постанови Турківського районного суду Львівської області від 14.08.2024 року, яка набрала законної сили 27.08.2024 року, у справі №458/744/24, був відсутній за місцем свого проживання, чим порушив вимоги ухвали Турківського районного суду Львівської області від 26.03.2024 року у справі №448/1296/20, провадження 1-в/458/7/2024, чим вчинив правопорушення, передбачене ч.2 ст.187 КУпАП.

Зі складеним з приводу виявленого адміністративного правопорушення протоколом про адміністративне правопорушення порушник ознайомився, було роз'яснено права, передбачені ст.63 Конституції України а також ст.268 КУпАП, повідомлено, що справа про адміністративне правопорушення буде розглянута у строки, визначені ст.277 КУпАП, про що зроблено відмітка та поставлено підпис особи, яка притягається до адміністративної відповідальності.

Поліцейський, складаючи відносно згаданої особи протокол про адміністративне правопорушення передбачене ч.2 ст.187 КУпАП вбачав в діях такої особи порушення.

ОСОБА_1 при складанні працівником поліції протоколу про адміністративне правопорушення, передбачене ч.2 ст.187 КУпАП був присутній, йому роз'яснено права, передбачені ст.63 Конституції України, а також ст.268 КУпАП, повідомлено, що справи про адміністративні правопорушення буде розглянуто у строки, визначені ст.277 КУпАП, про що зроблено відмітка.

Особа, яка притягається до адміністративної відповідальності, в адміністративному протоколі, складеному відносно такої особи, ознайомилася, та поставила свій підпис у ньому.

7. Згідно супровідного листа відділення поліції № 2 Самбірського районного відділу поліції Головного управління Національної поліції у Львівській області за вихідним №3925/01/60-2024 від 04.09.2024 року на адресу Турківського районного суду Львівської області було скеровано матеріали про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 за скоєння адміністративного правопорушення, передбаченого ч.2 ст.187 КУпАП, які надійшли в Турківський районний суд Львівської області 11.09.2024 року за вхідним №3824/24.

З протоколу про адміністративне правопорушення серії ВАД №37441 від 03.09.2024 року, складеного дільничним офіцером поліції сектору превенції відділення поліції № 2 Самбірського районного відділу поліції Головного управління поліції у Львівській області капітаном поліції Старостою В.М., вбачається, що 29.08.2024 року станом 00.14 год ОСОБА_1 , який притягався до адміністративної відповідальності за ч.2 ст.187 КУпАП згідно постанови Турківського районного суду Львівської області від 14.08.2024 року, яка набрала законної сили 27.08.2024 року, у справі №458/744/24, був відсутній за місцем свого проживання, чим порушив вимоги ухвали Турківського районного суду Львівської області від 26.03.2024 року у справі №448/1296/20, провадження 1-в/458/7/2024, чим вчинив правопорушення, передбачене ч.2 ст.187 КУпАП.

Зі складеним з приводу виявленого адміністративного правопорушення протоколом про адміністративне правопорушення порушник ознайомився, було роз'яснено права, передбачені ст.63 Конституції України а також ст.268 КУпАП, повідомлено, що справа про адміністративне правопорушення буде розглянута у строки, визначені ст.277 КУпАП, про що зроблено відмітка та поставлено підпис особи, яка притягається до адміністративної відповідальності.

Поліцейський, складаючи відносно згаданої особи протокол про адміністративне правопорушення передбачене ч.2 ст.187 КУпАП вбачав в діях такої особи порушення.

ОСОБА_1 при складанні працівником поліції протоколу про адміністративне правопорушення, передбачене ч.2 ст.187 КУпАП був присутній, йому роз'яснено права, передбачені ст.63 Конституції України, а також ст.268 КУпАП, повідомлено, що справи про адміністративні правопорушення буде розглянуто у строки, визначені ст.277 КУпАП, про що зроблено відмітка.

Особа, яка притягається до адміністративної відповідальності, в адміністративному протоколі, складеному відносно такої особи, ознайомилася, та поставила свій підпис у ньому.

8. Згідно супровідного листа відділення поліції № 2 Самбірського районного відділу поліції Головного управління Національної поліції у Львівській області за вихідним №3926/01/60-2024 від 04.09.2024 року на адресу Турківського районного суду Львівської області було скеровано матеріали про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 за скоєння адміністративного правопорушення, передбаченого ч.2 ст.187 КУпАП, які надійшли в Турківський районний суд Львівської області 11.09.2024 року за вхідним №3825/24.

З протоколу про адміністративне правопорушення серії ВАД №37419 від 02.09.2024 року, складеного дільничним офіцером поліції сектору превенції відділення поліції № 2 Самбірського районного відділу поліції Головного управління поліції у Львівській області капітаном поліції Старостою В.М., вбачається, що 27.08.2024 року станом 01.30 год ОСОБА_1 , який притягався до адміністративної відповідальності за ч.2 ст.187 КУпАП згідно постанови Турківського районного суду Львівської області від 14.08.2024 року, яка набрала законної сили 27.08.2024 року, у справі №458/744/24, був відсутній за місцем свого проживання, чим порушив вимоги ухвали Турківського районного суду Львівської області від 26.03.2024 року у справі №448/1296/20, провадження 1-в/458/7/2024, чим вчинив правопорушення, передбачене ч.2 ст.187 КУпАП.

Зі складеним з приводу виявленого адміністративного правопорушення протоколом про адміністративне правопорушення порушник ознайомився, було роз'яснено права, передбачені ст.63 Конституції України а також ст.268 КУпАП, повідомлено, що справа про адміністративне правопорушення буде розглянута у строки, визначені ст.277 КУпАП, про що зроблено відмітка та поставлено підпис особи, яка притягається до адміністративної відповідальності.

Поліцейський, складаючи відносно згаданої особи протокол про адміністративне правопорушення передбачене ч.2 ст.187 КУпАП вбачав в діях такої особи порушення.

ОСОБА_1 при складанні працівником поліції протоколу про адміністративне правопорушення, передбачене ч.2 ст.187 КУпАП був присутній, йому роз'яснено права, передбачені ст.63 Конституції України, а також ст.268 КУпАП, повідомлено, що справи про адміністративні правопорушення буде розглянуто у строки, визначені ст.277 КУпАП, про що зроблено відмітка.

Особа, яка притягається до адміністративної відповідальності, в адміністративному протоколі, складеному відносно такої особи, ознайомилася, та поставила свій підпис у ньому.

Зазначення нормативного акта, що передбачає відповідальність за адміністративне правопорушення.

Згідно диспозиції ч.1 ст.187 КУпАП передбачена адміністративна відповідальність за порушення правил адміністративного нагляду особами, щодо яких встановлено такий нагляд, а саме: 1) неявка за викликом органу Національної поліції у вказаний термін і ненадання усних або письмових пояснень з питань, пов'язаних з виконанням правил адміністративного нагляду; 2) неповідомлення працівників Національної поліції, які здійснюють адміністративний нагляд, про зміну місця роботи чи проживання або про виїзд за межі району (міста) у службових справах; 3) порушення заборони виходу з будинку (квартири) у визначений час, який не може перевищувати восьми годин на добу; 4) порушення заборони перебування у визначених місцях району (міста); 5) нереєстрація в органі Національної поліції.

Згідно диспозиції ч.2 ст.187 КУпАП передбачена адміністративна відповідальність за дії, передбачені ч.1 ст.187 КУпАП, якщо вони вчинені повторно протягом року після накладення адміністративного стягнення.

Дослідивши матеріали адміністративних справ стосовно особи, яка притягається до адміністративної відповідальності, всебічно, повно і об'єктивно дослідивши всі обставини справи у їх сукупності, суд встановив наступне.

Судом встановлено, що відсутні обставини, що виключають розгляд справи, складений протокол про адміністративне правопорушення, передбачене ч.2 ст.187 КУпАП складено уповноваженою державою особою, оскільки від імені органів Національної поліції оформляти справи про адміністративні правопорушення мають право працівники органів і підрозділів Національної поліції, які мають спеціальні звання, відповідно до покладених на них повноважень, протокол про адміністративне правопорушення та інші матеріали свідчать про подію та склад адміністративних правопорушень, про осудність особи, яка вчинила протиправну дію, про вчинення дій собою не в стані крайньої необхідності.

Судом встановлено, що на момент розгляду справи не закінчилися строки, передбачені ст.38 КУпАП, оскільки працівник поліції, в компетенцію і в повноваження якого входить складання таких протоколів, після виявлення фактів порушення, своєчасно склав протокол, який скерував в суд для прийняття рішення, оскільки в даному випадку зі сторони правопорушника було вчинено триваюче правопорушення, особа була відсутні на місці свого проживання, в працівника поліції були відсутні підстави складати протоколи стосовно відсутньої особи з метою недопущення порушення прав такої особи, у зв'язку з чим при триваючому правопорушенні притягнення відбувається на протязі двох місяців з дня його виявлення.

На думку суду, дата складання протоколів відносно порушника і в присутності порушника, це є дата, коли працівник поліції встановив і виявив основну ознаку складу правопорушення в присутності самого правопорушника.

Відповідно до ст.268 КУпАП особа, яка притягається до адміністративної відповідальності має право: знайомитися з матеріалами справи, давати пояснення, подавати докази, заявляти клопотання; при розгляді справи користуватися юридичною допомогою адвоката, іншого фахівця у галузі права, який за законом має право на надання правової допомоги особисто чи за дорученням юридичної особи, виступати рідною мовою і користуватися послугами перекладача, якщо не володіє мовою, якою ведеться провадження; оскаржити постанову по справі. Справа про адміністративне правопорушення розглядається в присутності особи, яка притягається до адміністративної відповідальності. Під час відсутності цієї особи справу може бути розглянуто лише у випадках, коли є дані про своєчасне її сповіщення про місце і час розгляду справи і якщо від неї не надійшло клопотання про відкладення розгляду справи.

За приписами ч.1 ст.277 КУпАП справа про адміністративне правопорушення розглядається у п'ятнадцятиденний строк з дня одержання органом (посадовою особою), правомочним розглядати справу, протоколу про адміністративне правопорушення та інших матеріалів справи.

За приписами ст.268 КУпАП справа про адміністративне правопорушення розглядається в присутності особи, яка притягується до адміністративної відповідальності, а за відсутності цієї особи справу може бути розглянуто лише у випадках, коли є дані щодо своєчасного повідомлення особи про місце і час розгляду справи та якщо не надійшло клопотання про відкладення цього розгляду.

У судове засідання ОСОБА_1 прибув, за фактом вчинення порушень пояснив, що перебував у своєї співмешканки, де проживає фактично, а саме - за адресою АДРЕСА_2 .

Заяви (клопотання) учасників справи.

ОСОБА_1 через канцелярію Турківського районного суду Львівської області подав заяву про закриття провадження у справі, оскільки перебував у своєї співмешканки, де проживає фактично в с. Верхній Турів Самбірський район Львівська область.

Зазначення нормативного акта, що передбачає відповідальність за адміністративне правопорушення.

Відповідно до ч.1 ст.251 КУпАП доказами в справі про адміністративне правопорушення, є будь-які фактичні дані, на основі яких у визначеному законом порядку орган (посадова особа) встановлює наявність чи відсутність адміністративних правопорушень, винність даної особи в його вчиненні та інші обставини, що мають значення для правильного вирішення справи. Ці дані встановлюються протоколом про адміністративне правопорушення, поясненнями особи, яка притягається до адміністративної відповідальності, потерпілих, свідків, висновком експерта, речовими доказами, показаннями технічних приладів та технічних засобів, що мають функції фото- і кінозйомки, відеозапису, у тому числі тими, що використовуються особою, яка притягається до адміністративної відповідальності, або свідками, а також працюючими в автоматичному режимі, чи засобів фото- і кінозйомки, відеозапису, у тому числі тими, що використовуються особою, яка притягається до адміністративної відповідальності, або свідками, а також працюючими в автоматичному режимі або в режимі фотозйомки (відеозапису), які використовуються при нагляді за виконанням правил, норм і стандартів, що стосуються забезпечення безпеки дорожнього руху та паркування транспортних засобів, актом огляду та тимчасового затримання транспортного засобу, протоколом про вилучення речей і документів, а також іншими документами.

Обов'язок щодо збирання доказів, в силу вимог ч.2 ст.251 КУпАП, покладається на осіб, уповноважених на складання протоколів про адміністративні правопорушення, визначених статтею 255 цього Кодексу. Стаття 7 КУпАП передбачає, що ніхто не може бути підданий заходу впливу в зв'язку з адміністративним правопорушенням, інакше як на підставах і в порядку, встановлених законом. Об'єктами правопорушення, передбаченого ч.2 ст.187 КУпАП є суспільні відносини у сфері здійснення адміністративного нагляду за окремими категоріями раніше судимих осіб.

Об'єктом даного виду правопорушення є суспільні відносини у сфері здійснення адміністративного нагляду за окремими категоріями раніше судимих осіб. Відповідно до ст. 1 Закону України "Про адміністративний нагляд за особами, звільненими з місць позбавлення волі", адміністративний нагляд - це система тимчасових примусових профілактичних заходів спостереження і контролю за поведінкою окремих осіб, звільнених з місць позбавлення волі, що здійснюються органами внутрішніх справ. Об'єктивна сторона правопорушення виражається у таких формах: 1) неявка за викликом органу внутрішніх справ у вказаний термін і ненадання усних або письмових пояснень з питань, пов'язаних з виконанням правил адміністративного нагляду; 2) неповідомлення працівників органу внутрішніх справ, які здійснюють адміністративний нагляд, про зміну місця роботи чи проживання або про виїзд за межі району (міста) у службових справах; 3) порушення заборони виходу з будинку (квартири) у визначений час, який не може перевищувати восьми годин на добу; 4) порушення заборони перебування у визначених місцях району (міста); 5) нереєстрація в органі внутрішніх справ. Всі склади - формальні. Суб'єкт адміністративного проступку - особливий (особа, яка знаходиться під адміністративним наглядом).

Відповідно до ухвали Турківського районного суду Львівської області від 26.03.2024 року у справі №448/1296/20, провадження 1-в/458/7/2024 подання т.в.о. начальника відділення поліції № 2 Самбірського районного відділу поліції Головного управління Національної поліції у Львівській області полковника поліції Доскоча М.Р. про встановлення адміністративного нагляду відносно ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , уродженець м. Турка Турківський район Львівська область, громадянин України, місце реєстрації за адресою: АДРЕСА_1 , місце проживання за адресою: АДРЕСА_2 - задоволено. Встановлено відносно ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , уродженець м.Турка Турківський район Львівська область, громадянин України, місце реєстрації за адресою: АДРЕСА_1 , місце проживання за адресою: АДРЕСА_2 адміністративний нагляд терміном на 12 місяців. Встановлено ОСОБА_1 наступні обмеження: заборона виходу з будинку по місцю реєстрації за адресою: АДРЕСА_1 , а також по місцю проживання за адресою: АДРЕСА_2 з 22:00 год по 07:00 год в зимовий період часу та з 22:00 год по 06:00 год в літній період часу, з метою недопущення порушень громадського порядку в нічний час, якщо вихід не пов'язаний з виконанням роботи на виробництві; заборона виїзду за межі території Самбірського району без дозволу поліції. Зобов'язано ОСОБА_1 двічі на місяць (першого та третього вівторка місяця протягом дня) реєструватися у відділенні поліції №2 Самбірського РВП ГУНП у Львівській області для забезпечення ефективного профілактичного впливу, проведення індивідуально попереджувальної роботи.

Підставою для складення протоколів про адміністративні правопорушення серії ВАД №374415 від 21.08.2024 року, серії ВАД №374417 від 21.08.2024 року, серії ВАД №374414 від 21.08.2024 року, серії ВАД №374416 від 21.08.2024 року, серії ВАД №374442 від 03.09.2024 року, серії ВАД №374420 від 02.09.2024 року, серії ВАД №37441 від 03.09.2024 року, серії ВАД №37419 від 02.09.2024 року відносно ОСОБА_1 стала відсутність його за місцем свого проживання 18.08.2024 року станом 04.15 год, 16.08.2024 року станом 01.25 год, 19.08.2024 року станом 01.40 год, 17.08.2024 року станом 01.40 год, 30.08.2024 року станом 02.15 год, 28.08.2024 року станом 02.10 год, 29.08.2024 року станом 00.14 год, 27.08.2024 року станом 01.30 год відповідно.

У протоколах про адміністративні правопорушення уповноваженою особою зазначено місце проживання та місце реєстрації ОСОБА_1 за адресою АДРЕСА_1 , хоча відповідно до ухвали Турківського районного суду Львівської області від 26.03.2024 року у справі №448/1296/20, провадження 1-в/458/7/2024 ОСОБА_1 встановлено, зокрема, обмеження також по місцю проживання за адресою: АДРЕСА_2 . За кожним фактом вчинення порушення ОСОБА_1 надано письмові пояснення працівнику поліції про те, що він 18.08.2024 року станом 04.15 год, 16.08.2024 року станом 01.25 год, 19.08.2024 року станом 01.40 год, 17.08.2024 року станом 01.40 год, 30.08.2024 року станом 02.15 год, 28.08.2024 року станом 02.10 год, 29.08.2024 року станом 00.14 год, 27.08.2024 року станом 01.30 год перебував у своєї співмешканки за адресою АДРЕСА_2 , яка визначена в ухвалі суду про встановлення адміністративного нагляду.

Таким чином, суд не вбачає у діях ОСОБА_1 складу адміністративного правопорушення, передбаченого ч.2 ст.187 КУпАП.

Відповідно до п.1 ч.1 ст.247 КУпАП провадження в справі про адміністративне правопорушення не може бути розпочато, а розпочате підлягає закриттю за відсутністю події і складу адміністративного правопорушення.

З урахуванням викладеного провадження по справі закрити у зв'язку з відсутністю в діях ОСОБА_1 складу адміністративного правопорушення, передбаченого ч.2 ст.187 КУпАП.

Стосовно відшкодування шкоди.

Якщо при вирішенні питання про накладення стягнення за адміністративне правопорушення органами (посадовими особами), переліченими у п.п.1-4 ст. 213 КУпАП одночасно вирішується питання про відшкодування винним майнової шкоди, то в постанові по справі зазначаються розмір шкоди, що підлягає стягненню, порядок і строк її відшкодування.

В даній справі суд не вирішує питання про відшкодування винним майнової шкоди, що підлягає стягненню, порядок і строк її відшкодування, оскільки, на думку суду, така шкода не заподіяна по причині відсутності в матеріалах справи доказів заподіяння такої шкоди.

Стосовно вирішення питання про вилучені речі і документи.

Частиною 4 ст. 283 КУпАП передбачено, що постанова по справі повинна містити вирішення питання про вилучені речі і документи. Оскільки документи не вилучалися, суд даного питання не вирішує.

Стосовно стягнення судового збору.

Згідно із ст. 40-1КУпАП у разі винесення судом (суддею) постанови про накладення адміністративного стягнення, судовий збір сплачується особою, на яку накладено таке стягнення, а розмір і порядок сплати встановлюється Законом.

Статтею 4 Закону України «Про судовий збір» передбачено, що судовий збір справляється у відповідному розмірі від прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня календарного року.

Згідно з п.5 ч. 2 ст. 4 Закону України «Про судовий збір» №3674-VІ від 08.07.2011 року (зі змінами), особою, на яку накладено адміністративне стягнення, сплачується судовий збір в розмірі 0,2 розміру прожиткового мінімуму на одну працездатну особу.

Відповідно до ст.7 Закону України «Про Державний бюджет України на 2024 рік» № 3460-IX від 09.11.2023 року, який набрав чинності з 01.01.2024 року, прожитковий мінімум для працездатних осіб з 01.01.2024 року становить 3028 гривень.

У зв'язку з чим з 01.01.2024 року розмір судового збору за накладене адміністративне стягнення становить 605,60 грн (3028 ? 0,2 = 605,60).

Оскільки адміністративне стягнення на ОСОБА_1 не накладається, то судовий збір по справі про адміністративне правопорушення, відповідно до приписів ст. 40-1 КУпАП не сплачується.

Керуючись ст.ст.38,221,245,246,247,283,284 КУпАП, суддя -

ПОСТАНОВИВ:

Провадження по адміністративній справі про притягнення ОСОБА_1 до адміністративної відповідальності за вчинення 16.08.2024 року, 17.08.2024 року, 18.08.2024 року, 19.08.2024 року, 27.08.2024 року, 28.08.2024 року, 29.08.2024 року, 30.08.2024 року адміністративних правопорушень, передбачених ч.2 ст.187 КУпАП згідно протоколів про адміністративне правопорушення серії ВАД №374417 від 21.08.2024 року, серії ВАД №374416 від 21.08.2024 року, серії ВАД №374415 від 21.08.2024 року, серії ВАД №374414 від 21.08.2024 року, серії ВАД №37419 від 02.09.2024 року, серії ВАД №374420 від 02.09.2024 року, серії ВАД №37441 від 03.09.2024 року, серії ВАД №374442 від 03.09.2024 року, складених дільничним офіцером поліції сектору превенції відділення поліції № 2 Самбірського районного відділу поліції Головного управління поліції у Львівській області капітаном поліції Старостою В.М. - закрити на підставі п.1 ч.1 ст.247 КУпАП у зв'язку з відсутністю в діях ОСОБА_1 складу адміністративного правопорушення.

Постанова по справі про адміністративне правопорушення може бути оскаржена протягом десяти днів з дня її винесення до Львівського апеляційного суду через Турківський районний суд Львівської області прокурором у випадках, передбачених ч.5 ст.7 КУпАП та особою, щодо якої її винесено.

Постанова набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги.

Суддя Р.І. Ференц