Справа № 201/7155/24
Провадження № 2/953/3483/24
06 вересня 2024 року м. Харків
Суддя Київського районного суду м. Харкова Глос М.Л., розглянувши позовну заяву ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу,
Позивач звернулась до Жовтневого районного суду м. Дніпропетровська з позовом до відповідача про розірвання шлюбу.
Ухвалою Жовтневого районного суду м. Дніпропетровська від 09.07.2024 року справу передано за підсудністю до Київського районного суду м. Харкова.
Згідно із протоколом автоматизованого розподілу судової справи між суддями
від 03.09.2024 року справу передано для розгляду судді Глос М.Л.
Позовна заява відповідає вимогам статей 175-177 ЦПК України.
Підстави, визначені статтями 185-186 ЦПК України, для залишення позовної заяви без руху, повернення позовної заяви чи відмови у відкритті провадження у справі відсутні. Тому її слід прийняти до розгляду та відкрити провадження у справі.
Під час вирішення питання про розгляд справи у порядку спрощеного або загального позовного провадження суддя враховує вимоги ч. 1, 4 ст. 274 ЦПК України.
Відповідно до положень ст. 19 ЦПК України дана справа є малозначною, тому підлягає розгляду у порядку спрощеного позовного провадження.
З метою повного та всебічного з'ясування обставин справи, створення умов для захисту прав і законних інтересів сторін, суд вважає за необхідне на підставі ч. 5 ст. 279 ЦПК України, розгляд справи проводити у судовому засіданні з повідомленням (викликом) сторін.
На підставі наведеного та керуючись ст.ст. 19, 84, 175,177,187,274,277,279
ЦПК України,
Прийняти до розгляду та відкрити провадження у справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу.
Розгляд справи проводити в порядку спрощеного позовного провадження з повідомленням (викликом) сторін.
Призначити судове засідання на 08 жовтня 2024 року 14 годину 00 хвилин
у приміщенні Київського районного суду м. Харкова за адресою: 61168, м. Харків,
вул. Валентинівська, 7-Б, каб № 13.
Копію ухвали про відкриття провадження у справі разом з копією позовної заяви та копіями доданих до неї матеріалів надіслати сторонам.
Встановити відповідачу п'ятнадцятиденний строк з дня вручення даної ухвали для подання відзиву на позовну заяву. У зазначений строк відповідач має право надіслати суду відзив на позовну заяву, який повинен відповідати вимогам ст. 178 ЦПК України, і всі письмові та електронні докази (які можливо доставити до суду), висновки експертів і заяви свідків, що підтверджують заперечення проти позову. Відповідно до вимог ч. 4 ст. 178 ЦПК України одночасно з надісланням (наданням) відзиву до суду відповідач зобов'язаний надіслати іншим учасникам справи копію відзиву та доданих до нього документів. У разі ненадання відповідачем відзиву у встановлений судом строк без поважних причин суд вирішує справу за наявними матеріалами (ч. 8 ст. 178 ЦПК України).
Відповідно до ч. 1 ст. 193 ЦПК України у строк для подання відзиву відповідач має право пред'явити зустрічний позов.
Встановити позивачу п'ятиденний строк з дня отримання відзиву для подання відповіді на відзив, яка має відповідати вимогам частини третьої п'ятої ст. 178 ЦПК України, копія якої одночасно з поданням до суду повинна бути надіслана іншим учасникам справи.
Встановити відповідачу п'ятиденний строк з дня отримання відповіді на відзив для подання заперечення, копія якого одночасно з поданням до суду повинна бути надіслана іншим учасникам справи.
Учасники справи можуть отримати інформацію щодо справи за вебадресою: https://ki.hr.court.gov.ua/ на офіційному вебпорталі судової влади України.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання й оскарженню не підлягає.
Суддя: М.Л. Глос