Справа № 953/4624/24
н/п 2/953/2617/24
(вступна та резолютивна частина)
"05" вересня 2024 р. Київський районний суд м.Харкова
у складі головуючого судді Колесник С.А.,
за участю секретаря судового засідання Смаль Ю.О.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м.Харкові в порядку спрощеного позовного провадження з повідомленням (викликом) сторін цивільну справу № 953/4624/24 за позовом Акціонерного товариства «Акцент-Банк» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості, -
У відповідності до ст. 259 ЦПК України суд оголошує в судовому засіданні вступну та резолютивну частини рішення, відклавши складання повного судового рішення на десять днів.
Керуючись ст. 4, 5, 141, 258, 263, 265, 280 ЦПК України, ст. 4, 5, 526, 611, 612, 651, 1050, 1054 ЦК України, суд, -
Позов Акціонерного товариства «Акцент-Банк» до ОСОБА_1 - задовольнити частково.
Стягнути з ОСОБА_1 на користь Акціонерного товариства «Акцент-Банк» заборгованість за кредитним договором №б/н від 17.08.2021 в сумі 36 744 (тридцять шість тисяч сімсот сорок чотири) грн. 39 коп.
Стягнути з ОСОБА_1 на користь Акціонерного товариства «Акцент-Банк» витрати по сплаті судового збору в сумі 1341 (одна тисяча триста сорок одну) грн. 22 коп.
В іншій частині позовних вимог - відмовити.
Стягнути з Акціонерного товариства «Акцент-Банк» на користь ОСОБА_1 судові витрати у виді витрат на правничу допомогу в розмірі 5 (п'ять тисяч) гривень.
Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, а якщо апеляційну скаргу подано - після закінчення апеляційного провадження.
Апеляційна скарга на рішення суду подається безпосередньо до Харківського апеляційного суду протягом тридцяти днів, з дня його проголошення.
Учасник справи, якому повне рішення не було вручено у день його проголошення або складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження на рішення суду - якщо апеляційна скарга подана протягом тридцяти днів з дня вручення йому повного рішення суду.
Сторони та учасники справи:
Позивач: АТ «Акцент Банк», адреса: 49074, м. Дніпро, вул. Батумська, буд.11.
Відповідач: ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , РНОКПП НОМЕР_1 , адреса: АДРЕСА_1 .
Повне судове рішення буде складено протягом 5 днів.
Суддя Колесник С.А.