Ухвала від 03.09.2024 по справі 420/10694/24

П'ЯТИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

УХВАЛА

03 вересня 2024 р.м. ОдесаСправа № 420/10694/24

Суддя-доповідач П'ятого апеляційного адміністративного суду Шеметенко Л.П., розглянувши апеляційну скаргу Головного управління Державної міграційної служби України в Одеській області на рішення Одеського окружного адміністративного суду від 31 липня 2024 року по справі за адміністративним позовом ОСОБА_1 до Головного управління Державної міграційної служби України в Одеській області про визнання протиправною відмову, зобов'язання прийняти декларацію про відмову від громадянства, -

ВСТАНОВИВ:

До П'ятого апеляційного адміністративного суду надійшла апеляційна скарга Головного управління Державної міграційної служби України в Одеській області на рішення Одеського окружного адміністративного суду від 31 липня 2024 року.

Разом з тим, суддею-доповідачем встановлено, що вказана апеляційна скарга подана скаржником у відповідності до ст. 297 КАС України, безпосередньо до суду апеляційної інстанції.

На підставі викладеного, враховуючи, відсутність даної справи в суді апеляційної інстанції, суддя-доповідач вважає за необхідне витребувати справу №420/10694/24 з Одеського окружного адміністративного суду та відкласти вирішення питання щодо можливості залишення апеляційної скарги без руху, повернення апеляційної скарги, відкриття або відмови у відкритті апеляційного провадження у даній справі до її надходження з суду першої інстанції.

Керуючись ст.ст. 297, 321, 325 КАС України,-

УХВАЛИВ:

Витребувати з Одеського окружного адміністративного суду матеріали справи №420/10694/24 за адміністративним позовом ОСОБА_1 до Головного управління Державної міграційної служби України в Одеській області про визнання протиправною відмову, зобов'язання прийняти декларацію про відмову від громадянства.

Відкласти вирішення питання щодо можливості залишення апеляційної скарги без руху, повернення апеляційної скарги, відкриття або відмови у відкритті апеляційного провадження до надходження матеріалів справи №420/10694/24 до П'ятого апеляційного адміністративного суду, необхідних для розгляду апеляційної скарги Головного управління Державної міграційної служби України в Одеській області на рішення Одеського окружного адміністративного суду від 31 липня 2024 року.

Ухвала набирає законної сили з моменту підписання та оскарженню не підлягає.

Суддя - доповідач: Л.П. Шеметенко

Попередній документ
121357890
Наступний документ
121357892
Інформація про рішення:
№ рішення: 121357891
№ справи: 420/10694/24
Дата рішення: 03.09.2024
Дата публікації: 05.09.2024
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Адміністративне
Суд: П'ятий апеляційний адміністративний суд
Категорія справи: Адміністративні справи (з 01.01.2019); Справи щодо захисту політичних (крім виборчих) та громадянських прав, зокрема щодо; реалізації владних управлінських функцій у сфері громадянства
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Розглянуто (10.03.2025)
Дата надходження: 28.02.2025
Предмет позову: про ухвалення додаткового рішення