3- 1825\2010
10листопада 2010 року суддя Калінінського районного суду м. Горлівки Донецькій області Токаренко М.А., розглянувши матеріали які надійшли від начальника відділу ДАІ м. Горлівка при УДАІ ГУМВС України в Донецькій області про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_2,ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця м. Горлівки, Донецької області, гр. України, працює шахта ім.. Калініна, мешкає за адресою АДРЕСА_1, - за ст.. 130 ч1 Кодексу України про адміністративні правопорушення,-
Органами ДАІ до суду було направлено протокол про скоєння ОСОБА_2 . адміністративного правопорушення передбаченого ст.. 130ч1 КУ про АП , а саме 28.10.2010року о12.25 годин керуючи транспортним засобом ВАЗ 2115 номерний знак НОМЕР_1 приналежним ОСОБА_3 на праві власності у м. Горлівка, по вулиці Магістральна з явними ознаками алкогольного сп'яніння ( запах алкоголю з роту, не чітка мова, шатка хода). Від проходження огляду за допомогою трубки »Контроль тверезості»ухилився, та проходження медичного огляду в установленому законом порядку ухилився шляхом відмови, в присутності двох свідків .
В суді ОСОБА_2 скоєну провину визнав, розкаявся.
Таким чином вислухавши пояснення правопорушника дослідивши докази надані органами ДАІ, а саме протокол про адміністративне правопорушення, письмові пояснення свідків ОСОБА_4, ОСОБА_5., суд вважає , що в суді знайшов факт підтвердження порушення ОСОБА_2 п.п. 2.5 ПДР, а саме водій повинен на вимогу робітника міліції пройти відповідно до встановленого порядку медичного огляду на встановлення стану алкогольного сп'яніння впливу наркотичних або речовин. Правопорушник відмовився від пояснень та підпису .
Все це свідчить про наявність у діях ОСОБА_2 складу адміністративного правопорушення передбаченого ст.. 130 ч1 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
На підставі ст. ст. 130ч 1, 283-285 Кодексу України про адміністративні правопорушення, суддя, -
На ОСОБА_2 накласти адміністративне стягнення за ст. 130ч1 Кодексу України про адміністративні правопорушення у вигляді громадських робіт строком 40(сорок ) годин.
Постанова може бути оскаржена, або на неї може бути внесено протест прокурора до Апеляційного суду Донецької області протягом десяті днів з дня винесення постанови..
Суддя: