Справа № 400/7098/24
про відкриття провадження по справі адміністративної
юрисдикції та прийняття позовної заяви до розгляду
"30" серпня 2024 р. Вознесенський міськрайонний суд Миколаївської області в складі судді Лузан Л.В., дослідивши матеріали адміністративної справи №400/7098/24 за позовом ОСОБА_1 до ІНФОРМАЦІЯ_1 про скасування постанови про накладення адміністративного стягнення за ч.3 ст.210-1 КУпАП,
в липні 2024 року ОСОБА_1 звернувся до Миколаївського окружного адміністративного суду з позовом до ІНФОРМАЦІЯ_1 про скасування постанови про притягнення до адміністративної відповідальності.
Згідно ухвали Миколаївського окружного адміністративного суду від 30 липня 2024 року адміністративну справу передано на розгляд за підсудністю до Вознесенського міськрайонного суду Миколаївської області.
27 серпня 2024 року до Вознесенського міськрайонного суду Миколаївської області надійшла вищевказана адміністративна справа.
Справа, згідно п.1 ч.1 ст.20, ч.1 ст.25, ч.1 ст.286 КАС України підсудна Вознесенському міськрайонному суду.
Позовна заява за формою та змістом відповідає вимогамст.ст.160, 161 КАС України.
Підстав для відмови у відкритті провадження по справі, залишення її без руху або повернення не вбачається.
Керуючись ст.ст. 171, 286 КАС України, суд
1. Прийняти позовну заяву ОСОБА_1 до ІНФОРМАЦІЯ_1 про скасування постанови про накладення адміністративного стягнення за ч.3 ст.210-1 КУпАП до розгляду.
2. Відкрити провадження по справі №400/7098/24 за позовом ОСОБА_1 до ІНФОРМАЦІЯ_1 про скасування постанови про накладення адміністративного стягнення за ч.3 ст.210-1 КУпАП.
4. Розгляд справи, яка відноситься до термінових адміністративних справ, проводити згідно параграфу 2 глави 11 КАС України з повідомленням (викликом) сторін.
5. Справу призначити до розгляду у відкритому судовому засіданні в приміщенні Вознесенського міськрайонного суду Миколаївської області (вул. Кібрика, 11, м. Вознесенськ, Миколаївська обл.) на 15 годину 30 хвилин 09 вересня 2024 року, про що повідомити сторони.
6.Надати відповідачу строк для подання відзиву на позов до початку розгляду справи по суті.
7. Копію ухвали судді про відкриття провадження по справі невідкладно надіслати особам, які беруть участь у справі. Копію позовної заяви із доданими до неї матеріалами невідкладно направити відповідачу.
8. Учасники справи можуть отримати інформацію щодо справи, що розглядається на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет за адресоюhttp://court.gov.ua/sud1407/ .
9.В разі неможливості особистої явки в засідання, учасники справи мають право брати участь в режимі відеоконференції за умови наявності у суді відповідної технічної можливості на дату засідання та подання відповідного клопотання згідно положень ст.212 ЦПК України.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею.
Суддя Л.В.Лузан