Ухвала від 27.08.2024 по справі 400/1825/24

П'ЯТИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

УХВАЛА

27 серпня 2024 р. Справа № 400/1825/24

Головуючий І інстанції суддя - Величко А.В.

Колегія суддів П'ятого апеляційного адміністративного суду

у складі:

головуючого - Ступакової І.Г.

суддів - Бітова А.І.

- Лук'янчук О.В.

розглянувши можливість відкриття апеляційного провадження за апеляційною скаргою Регіонального сервісного центру ГСЦ МВС в Одеській, Миколаївський та Херсонський областях (філія ГСЦ МВС) на ухвалу Миколаївського окружного адміністративного суду від 24 липня 2024 року у справі за адміністративним позовом ОСОБА_1 до Державної установи «Територіального медичного об'єднання Міністерства внутрішніх справ України по Миколаївській області» про визнання відмови протиправною та зобов'язання вчинити певні дії,-

ВСТАНОВИЛА:

Ухвалою Миколаївського окружного адміністративного суду від 24 липня 2023 року заяву про процесуальне правонаступництво задоволено. Замінено сторону у виконавчому провадженні.

Не погоджуючись із вказаною ухвалою, Регіональним сервісним центром ГСЦ МВС в Одеській, Миколаївський та Херсонський областях (філія ГСЦ МВС) подано апеляційну скаргу, яка не відповідає вимогам ст. 169 КАС України, а саме по справі не сплачено судовий збір.

Ухвалою П'ятого апеляційного адміністративного суду від 05 серпня 2024 року апеляційна скарга була залишена без руху з наданням строку для усунення недоліків, а саме сплати судового збору за подання апеляційної скарги в розмірі 2422,40 грн. та надання клопотання про поновлення строку на апеляційне оскарження протягом 10 днів з моменту отримання ухвали.

Згідно довідки про доставку електронного листа від 06.08.2024р., копію ухвали П'ятого апеляційного адміністративного суду від 05.08.2024 року апелянтом отримано 05.08.2024 року.

При цьому, станом на 27 серпня 2024 року апелянтом не усунуто недоліки встановлені ухвалою суду про залишення апеляційної скарги без руху.

Відповідно до вимог ч.4 ст. 169, ч.2 ст. 298 КАС України апеляційна скарга повертається особі, що її подала, якщо цією особою не усунуто недоліків, залишеної без руху апеляційної скарги .

Отже, враховуючи те, що Регіональним сервісном центру ГСЦ МВС в Одеській, Миколаївський та Херсонський областях (філія ГСЦ МВС) не виконано вимоги ухвали П'ятого апеляційного адміністративного суду від 05 серпня 2024 року є підстави для повернення апеляційної скарги.

Керуючись ч.4 ст. 169, ст. 296, ч.2 ст. 298 КАС України, колегія суддів, -

УХВАЛИЛА:

Апеляційну скаргу Регіонального сервісного центру ГСЦ МВС в Одеській, Миколаївський та Херсонський областях (філія ГСЦ МВС) на ухвалу Миколаївського окружного адміністративного суду від 24 липня 2024 року у справі за адміністративним позовом ОСОБА_1 до Державної установи «Територіального медичного об'єднання Міністерства внутрішніх справ України по Миколаївській області» про визнання відмови протиправною та зобов'язання вчинити певні дії - повернути апелянту.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та може бути оскаржена у касаційному порядку до Верховного Суду протягом тридцяти днів з дня складання повного тексту.

Головуючий: І.Г. Ступакова

Судді: А.І. Бітов

О.В. Лук'янчук

Попередній документ
121252893
Наступний документ
121252895
Інформація про рішення:
№ рішення: 121252894
№ справи: 400/1825/24
Дата рішення: 27.08.2024
Дата публікації: 30.08.2024
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Адміністративне
Суд: П'ятий апеляційний адміністративний суд
Категорія справи: Адміністративні справи (з 01.01.2019); Справи зі спорів з приводу реалізації публічної політики у сферах праці, зайнятості населення та соціального захисту громадян та публічної житлової політики, зокрема зі спорів щодо; управління, нагляду, контролю та інших владних управлінських функцій (призначення, перерахунку та здійснення страхових виплат) у сфері відповідних видів загальнообов’язкового державного соціального страхування, з них; загальнообов’язкового державного пенсійного страхування, з них; осіб, звільнених з публічної служби
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Призначено склад суду (19.07.2024)
Дата надходження: 19.07.2024
Предмет позову: заміна сторони виконавчого провадження
Учасники справи:
головуючий суддя:
СТУПАКОВА І Г
суддя-доповідач:
ВЕЛИЧКО А В
СТУПАКОВА І Г
відповідач (боржник):
Державна установа "Територіальне медичне об'єднання Міністерства внутрішніх справ України по Миколаївській області "
Державна установа "Територіальне медичне об`єднання Міністерства внутрішніх справ України по Миколаївській області"
Державна установа"Територіальне медичне об'єднання Міністерства внутрішніх справ України по Миколаївській області
Регіональний сервісний центр ГСЦ МВС в Одеській, Миколаївській та Херсонській областей (філія ГСЦ МВС)
за участю:
Татарин Б.Т.
заявник апеляційної інстанції:
Державна установа"Територіальне медичне об'єднання Міністерства внутрішніх справ України по Миколаївській області
Регіональний сервісний центр ГСЦ МВС в Одеській, Миколаївський та Херсонський областях (філія ГСЦ МВС)
позивач (заявник):
Крючкова Олена Станіславівна
представник:
Кириченко Світлана Максимівна
представник позивача:
адвокат Єрьоміна Вікторія Анатоліївна
секретар судового засідання:
Гудзікевич Я.А.
суддя-учасник колегії:
БІТОВ А І
ЛУК'ЯНЧУК О В