Ухвала від 27.08.2024 по справі 699/794/24

Справа № 699/794/24

Номер провадження 2-сз/699/15/24

УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

27.08.2024 рокум.Корсунь-Шевченківський

Корсунь-Шевченківський районний суд Черкаської області в складі: головуючого - судді Гусарової В.В., за участю секретаря судового засідання - Таран О.В., розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі судових засідань Корсунь-Шевченківського районного суду заяву ТОВ «Фінансова компанія «Європейська агенція з повернення боргів» про повернення судового збору,

ВСТАНОВИВ:

До Корсунь-Шевченківського районного суду Черкаської області надійшла заява ТОВ «Фінансова компанія «Європейська агенція з повернення боргів» про повернення судового збору.

Судом встановлено, що ухвалою Корсунь-Шевченківського районного суду Черкаської області від 21.05.2024 року у справі № 699/794/24 позовну заяву ТОВ «Фінансова компанія «Європейська агенція з повернення боргів» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за кредитним договором повернуто разом із доданими до неї документами позивачеві. Питання про повернення судового збору не вирішувалося.

При зверненні до суду з даним позовом позивачем сплачено судовий збір у розмірі 344 грн., що підтверджується платіжною інструкцією №63694 від 02.04.2024 року.

Фіксування судового процесу за допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснювалося на підставі ч. 14 ст. 7, ч. 2 ст. 247 ЦПК України, оскільки жоден із учасників справи у судове засідання не викликався.

Згідно ч.2 ст.133 ЦПК України розмір судового збору, порядок його сплати, повернення і звільнення від сплати встановлюється законом.

Відповідно до п.2 ч.1 ст.7 Закону України «Про судовий збір» у разі повернення заяви або скарги, сплачена сума судового збору повертається за клопотанням особи, яка його сплатила, за ухвалою суду.

Положеннями ч.5 ст.7 Закону України «Про судовий збір» передбачено, що повернення сплаченої суми судового збору здійснюється в порядку, встановленому центральним органом виконавчої влади із забезпечення реалізації державної фінансової політики.

З урахуванням вказаного, суд уважає за необхідне задовольнити заяву ТОВ «Фінансова компанія «Європейська агенція з повернення боргів» та повернути йому судовий збір у розмірі 344 грн.

Керуючись ст.ст. 133, 260-261 ЦПК України, суд

УХВАЛИВ:

Задовольнити заяву ТОВ «Фінансова компанія «Європейська агенція з повернення боргів» про повернення судового збору.

Повернути ТОВ «Фінансова компанія «Європейська агенція з повернення боргів» (м.Київ вул.Симона Петлюри б.30, код ЄРДПОУ 35625014 ), судовий збір у розмірі 344 грн., який було сплачено відповідно до платіжної інструкції №63694 від 02.04.2024 року.

Ухвала оскарженню не підлягає та набирає законної сили з моменту підписання суддею.

СуддяГусарова В. В.

Попередній документ
121221468
Наступний документ
121221470
Інформація про рішення:
№ рішення: 121221469
№ справи: 699/794/24
Дата рішення: 27.08.2024
Дата публікації: 29.08.2024
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Корсунь-Шевченківський районний суд Черкаської області
Категорія справи: Окремі процесуальні питання; Інші процесуальні питання
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Призначено до судового розгляду (29.08.2024)
Дата надходження: 26.08.2024
Предмет позову: про повернення судового збору