Дата документу 26.08.2024Справа № 554/5425/24
Провадження № 1-кс/554/8726/2024
про тимчасовий доступ до речей і документів
26 серпня 2024 року м. Полтава
Слідчий суддя Октябрського районного суду міста Полтави ОСОБА_1 , при секретарі ОСОБА_2 , розглянувши клопотання прокурора відділу Полтавської обласної прокуратури ОСОБА_3 про тимчасовий доступ до речей і документів, погоджене прокурором, за матеріалами досудового розслідування внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань за №12024170000000360 від 18.05.2024 року за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 364, ч. 4 ст. 190 КК України,-
Прокурор звернувся до суду із вище зазначеним клопотанням, яке мотивує наступним.
У провадженні СУ ГУНП в Полтавській області перебувають матеріали досудового розслідування, внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань за №12024170000000360 від 18.05.2024 року за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 364, ч. 4 ст. 190 КК України.
З матеріалів кримінального провадження вбачається, що службові особи ІНФОРМАЦІЯ_1 протягом 2021 року, зловживаючи своїм службовим становищем за попередньою змовою з фізичними особами та суб'єктом господарської діяльності яким здійснюється розробка технічної документації із землеустрою, вчинили ряд заздалегідь спланованих та скоординованих дій, спрямованих на одержання фізичними особами 53 земельних ділянок, що розташовані в межах території регіонального ландшафтного парку « ІНФОРМАЦІЯ_2 » з порушенням земельного законодавства, внаслідок чого територіальній громаді Полтавської області спричинено тяжких наслідків.
Так, у ході досудового розслідування встановлено, що у 2021 році службові особи ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_3 » за попередньою змовою з службовими ІНФОРМАЦІЯ_1 підшукали підставних осіб за яких здійснено подачу до міської ради заяв
про надання дозволу на розробку проекту землеустрою, укладено договори
з ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_4 » та подано заяви на затвердження проектів землеустрою та відведення земельних ділянок у приватну власність заздалегідь підшуканих громадян, внаслідок чого з комунальної власності громади протиправно вибуло 53 земельних ділянки, що розташовуються в межах території регіонального ландшафтного парку « ІНФОРМАЦІЯ_2 ».
Після чого, ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_3 » уклало фіктивні договори оренди земельних ділянок із заздалегідь підшуканими особами на яких зареєстровано право власності на земельні ділянки, зокрема з: ОСОБА_4 , ОСОБА_5 , ОСОБА_6 , ОСОБА_7 , ОСОБА_8 , ОСОБА_9 , ОСОБА_10 , ОСОБА_11 , ОСОБА_12 , ОСОБА_13 , ОСОБА_14 , ОСОБА_15 , ОСОБА_16 , ОСОБА_17 , ОСОБА_18 , ОСОБА_19 , ОСОБА_20 , ОСОБА_21 , ОСОБА_22 , ОСОБА_23 , ОСОБА_24 , ОСОБА_25 , ОСОБА_26 , ОСОБА_27 , ОСОБА_28 , ОСОБА_29 , ОСОБА_30 .
Крім того, від ІНФОРМАЦІЯ_5 отримано відповідь на запит з якої вбачається, що 53 земельних ділянки розташовані в господарській зоні в межах регіонального ландшафтного парку « ІНФОРМАЦІЯ_2 ». Також, до ІНФОРМАЦІЯ_6 не надходили для погодження проекти землеустрою для ведення особистого фермерського господарства на вказані земельні ділянки.
При цьому, ІНФОРМАЦІЯ_5 зазначено про те, що до земель комунальної власності, які не можуть передаватись у приватну власність, належать землі під об'єктами природно-заповідного фонду, історико-культурного та оздоровчого призначення, що мають особливу екологічну, оздоровчу, наукову, естетичну та історико-культурну цінність (ч.4 ст.83 Земельного кодексу України).
Будучи допитаний в якості свідка ОСОБА_31 (начальник ІНФОРМАЦІЯ_1 ) пояснив, що заяви, які подавались до ІНФОРМАЦІЯ_1 на реєстрацію права власності вказаних земельних ділянок, що розташовані в межах території РЛП « ІНФОРМАЦІЯ_2 » виконані одним почерком та стилем, що вказує на їх підробку та виконання однією особою. Також, ОСОБА_32 зазначено, що вказані ділянки мають обмеження відповідно до відомостей з ДЗК - 10.3 «регіональні ландшафтні парки», у зв'язку з чим, вказані ділянки відповідно до законодавства не могли відводитись у приватну власність громадян для «ведення сільськогосподарського господарства».
Таким чином, злочинними діями службових осіб ІНФОРМАЦІЯ_1 та ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_4 », якою всупереч земельного законодавства розроблено технічну документацію із землеустрою, припинено здійснення головних завдань регіонального ландшафтного парку « ІНФОРМАЦІЯ_2 », а саме регулювання суспільних відносин щодо організації, охорони і використання територій та об'єктів природно-заповідного фонду, відтворення їх природних комплексів, управління у цій галузі, визначених ст.1 Закону України «Про природно-заповідний фонд України».
Разом з тим, в ході досудового розслідування встановлено, що особи, які причетні до вчинення кримінального правопорушення, продовжують вчиняти скоординовані дії, спрямовані на завдання збитків ІНФОРМАЦІЯ_7 , шляхом незаконного виведення із комунальної власності земельних ділянок.
Відповідно до ст.3 Закону України «Про природно-заповідний фонд України» визначено, що до природно-заповідного фонду України належать: природні території та об'єкти - природні заповідники, біосферні заповідники, національні природні парки, регіональні ландшафтні парки, заказники, пам'ятки природи, заповідні урочища.
Відповідно до ст. 43 Земельного кодексу України, землі природно-заповідного фонду - це ділянки суші і водного простору з природними комплексами та об'єктами, що мають особливу природоохоронну, екологічну, наукову, естетичну, рекреаційну та іншу цінність, яким відповідно до закону надано статус територій та об'єктів природно-заповідного фонду.
Тим самим згідно ст.83 Земельного кодексу України, землі під об?єктами природно-заповідного фонду, історико-культурного та оздоровчого призначення, що мають особливу екологічну, оздоровчу, наукову, естетичну та історико-культурну цінність, якщо інше не передбачено законом належать до земель, що не можуть передаватися у приватну власність.
Разом з тим, передача вказаних земельних ділянок у власність відбулася з порушенням вимог законодавства, оскільки дані земельні ділянки знаходяться на території Регіонального ландшафтного парку « ІНФОРМАЦІЯ_2 » та на них встановлено обмеження 10.3, проте службові особи ІНФОРМАЦІЯ_1 , в порушення вимог п. в ч. 4 ст. 83 Земельного кодексу України, відповідно до якої до земель комунальної власності, які не можуть передаватись у приватну власність, належать, землі під об'єктами природно-заповідного фонду, історико-культурного та оздоровчого призначення, що мають особливу екологічну, оздоровчу, наукову, естетичну та історико-культурну цінність, якщо інше не передбачено законом, - передали земельну ділянку під об'єктом природно-заповідного фонду у власність як землі сільськогосподарського призначення.
Таким чином, передача у приватну власність вищевказаних земельних ділянок, розташованих в межах Регіонального ландшафтного парку « ІНФОРМАЦІЯ_2 » для ведення особистого селянського господарства не відповідає меті створення та допустимим видам використання такої території об'єкту природно-заповідного фонду.
Крім того, моніторингом Єдиного державного реєстру судових рішень встановлено, що 19.06.2024 ІНФОРМАЦІЯ_8 задоволено частково позов заступника керівника ІНФОРМАЦІЯ_9 в інтересах держави в особі ІНФОРМАЦІЯ_10 до ІНФОРМАЦІЯ_11 , та ОСОБА_4 про визнання недійсним рішення 14 позачергової сесії ІНФОРМАЦІЯ_1 від 19.11.2021, повернення земельної ділянки з кадастровим номером 5321885400:00:007:0183 площею 2 га, розташованої на території Кобеляцької міської ради Полтавського району Полтавської області та скасування її державної реєстрації (справа №532/20/24).
Зокрема, згідно вказаного рішення, судом встановлено, що ІНФОРМАЦІЯ_12 , всупереч інтересам територіальної громади, вчинені неправомірні дії щодо передачі у власність ОСОБА_4 спірної земельної ділянки. Порушення цього порядку та протиправне надання землі у власність з порушенням чинного законодавства, завдає шкоду власності відповідної територіальної громади та суперечить інтересам держави в цілому.
У подальшому, допитаний в якості свідка ОСОБА_4 , який являється власником земельної ділянки з кадастровим номером 5321885400:00:007:0183, де останній показав, що фактично у власність земельну ділянку не отримував, заяв до ІНФОРМАЦІЯ_1 про надання дозволу на розробку та затвердження проекту технічної документації із землеустрою не подавав, договорів на розробку проекту технічної документації із землеустрою не підписував та заяв про державну реєстрацію права власності на вказану земельну ділянку до ІНФОРМАЦІЯ_1 не подавав. Крім того, ОСОБА_4 вказано, що в червні 2021 року до нього звернувся ОСОБА_33 , який запропонував йому та іншим знайомим чи родичам ОСОБА_4 за 500 доларів США отримати законним шляхом земельну ділянку, на яку передбачено право кожному громадянину згідно земельного законодавства та після реєстрації права власності земельної ділянки її буде реалізовано по договору купівлі-продажу на користь ОСОБА_34 . Також, ОСОБА_4 вказав, що договори оренди земельних ділянок, які зареєстровані на праві власності за ОСОБА_9 , ОСОБА_25 та ОСОБА_27 не підписувались останніми з ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_3 », оскільки він особисто знає їх та вказані особи перебували, на той час, за межами кордону України.
21.08.2024 року на адресу ІНФОРМАЦІЯ_1 скеровано запит в порядку ст. 93 КПК України з метою витребування відомостей щодо перебування у її розпорядженні оригіналів проектної документації із землеустрою щодо відведення у власність громадянам земельних ділянок з кадастровими номерами: 5321885400:00:007:0183, 5321885400:00:007:0176, 5321885400:00:007:0177, 5321885400:00:007:0190, 5321885400:00:007:0191, 5321885400:00:007:0174, 5321885400:00:007:0175, 5321885400:00:007:0199, 5321885400:00:007:0200, 5321885400:00:007:0170, 5321885400:00:007:0173, 5321885400:00:007:0171, 5321885400:00:007:0172, 5321885400:00:007:0185, 5321885400:00:007:0186, 5321885400:00:007:0195, 5321885400:00:007:0197, 5321885400:00:007:0196, 5321885400:00:007:0198, 5321885400:00:007:0180, 5321885400:00:007:0181, 5321885400:00:007:0178, 5321885400:00:007:0179, 5321885400:00:007:0187, 5321885400:00:007:0189, 5321885400:00:007:0193, 5321885400:00:007:0194, 5321885400:00:007:0188, 5321885400:00:007:0192, 5321885400:00:007:0184, 5321885400:00:007:0204, 5321885400:00:007:0208, 5321885400:00:007:0217, 5321885400:00:007:0205, 5321885400:00:007:0209, 5321885400:00:007:0212, 5321885400:00:007:0218, 5321885400:00:007:0219, 5321885400:00:007:0210, 5321885400:00:007:0211, 5321885400:00:007:0213, 5321885400:00:007:0222, 5321885400:00:007:0206, 5321885400:00:007:0207, 5321885400:00:007:0221, 5321885400:00:007:0220, 5321885400:00:007:0203, 5321885400:00:007:0202, 5321885400:00:007:0201, 5321885400:00:007:0161, 5321885400:00:007:0214, 5321885400:00:007:0216, 5321885400:00:007:0215.
22.08.2024 року від ІНФОРМАЦІЯ_1 отримано відповідь з якої вбачається, що у володінні ІНФОРМАЦІЯ_1 перебуває 22 оригінали проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянам для ведення особистого селянського господарства за межами населених пунктів на території Кобеляцької міської ради.
Крім того, ІНФОРМАЦІЯ_12 зазначено, що вказана документація зберігається в ІНФОРМАЦІЯ_13 , а також міська рада не заперечує та надає згоду щодо на вилучення оригіналів проектів землеустрою.
Таким чином, з метою встановлення обставин вчинення даного кримінального правопорушення щодо незаконних дій службових осіб ІНФОРМАЦІЯ_1 ,
ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_3 » та ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_4 », виникла необхідність в отриманні тимчасового доступу до речей і документів, що перебувають у володінні ІНФОРМАЦІЯ_14 , зокрема:
-оригінал проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ОСОБА_35 , кадастровий номер 5321885400:00:007:0203;
-оригінал проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ОСОБА_36 , кадастровий номер 5321885400:00:007:0213;
-оригінал проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ОСОБА_37 , кадастровий номер 5321885400:00:007:0202;
-оригінал проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ОСОБА_38 , кадастровий номер 5321885400:00:007:0222;
-оригінал проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ОСОБА_39 , кадастровий номер 5321885400:00:007:0220;
-оригінал проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ОСОБА_40 , кадастровий номер 5321885400:00:007:0206;
-оригінал проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ОСОБА_41 , кадастровий номер 5321885400:00:007:0204;
-оригінал проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ОСОБА_42 , кадастровий номер 5321885400:00:007:0215;
-оригінал проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ОСОБА_43 , кадастровий номер 5321885400:00:007:0221;
-оригінал проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ОСОБА_44 , кадастровий номер 5321885400:00:007:0216;
-оригінал проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ОСОБА_45 , кадастровий номер 5321885400:00:007:0211;
-оригінал проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ОСОБА_46 , кадастровий номер 5321885400:00:007:0209;
-оригінал проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ОСОБА_47 , кадастровий номер 5321885400:00:007:0208;
-оригінал проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Халілові Аліму, кадастровий номер 5321885400:00:007:0205;
-оригінал проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ОСОБА_48 , кадастровий номер 5321885400:00:007:0201;
-оригінал проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ОСОБА_49 , кадастровий номер 5321885400:00:007:0214;
-оригінал проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ОСОБА_50 , кадастровий номер 5321885400:00:007:0210;
-оригінал проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ОСОБА_51 , кадастровий номер 5321885400:00:007:0212;
-оригінал проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ОСОБА_52 , кадастровий номер 5321885400:00:007:0219;
-оригінал проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ОСОБА_53 , кадастровий номер 5321885400:00:007:0207;
-оригінал проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ОСОБА_54 , кадастровий номер 5321885400:00:007:0217;
-оригінал проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ОСОБА_55 , кадастровий номер 5321885400:00:007:0218.
На даний час, наявні достатні підстави вважати, що вищевказані відомості перебувають у володінні ІНФОРМАЦІЯ_15 за адресою:
АДРЕСА_1 , та мають важливе значення для встановлення обставин кримінального провадження, а також необхідні при проведенні ряду судових експертиз, зокрема: почеркознавчих, технічних, земельно-технічних, оціночно-земельних, що надасть повно та об'єктивно встановити обставини вчинення кримінального правопорушення та розмір збитків, заподіяних ІНФОРМАЦІЯ_7 .
Крім того, згідно показів начальника ІНФОРМАЦІЯ_1 , вищевказані документи, до яких планується отримати тимчасовий доступ містять підписи інших осіб, яких можливо встановити лише після вилучення оригіналів документації та проведення судових почеркознавчих експертиз.
У зв'язку із чим, зазначені речі та документи, а також відомості, які вони містять, можуть бути використані як докази кримінального правопорушення, а також використані як під час досудового розслідування, так і судового розгляду кримінального провадження. Іншими способами довести обставини за допомогою цих речей і документів не вбачається за можливе, однак інформація, що міститься у вказаних речах та документах може бути використана як доказ факту чи обставин, що встановлюються під час здійснення досудового розслідування у кримінальному провадженні № 12024170000000360 від 18.05.2024.
На підставі викладеного, прокурор просить задовольнити заявлене клопотання.
З огляду на наявність достатніх підстав вважати, що існує реальна загроза зміни або знищення речей та документів, зазначених у клопотанні, розгляд даного клопотання прокурор вважав за необхідне проводити відповідно до ч. 2 ст.163 КПК України без виклику особи, у володінні якої вони знаходяться.
Прокурор в судове засідання не з'явився, надав до суду заяву про розгляд справи без його участі, клопотання підтримав, просив задовольнити.
З огляду на наявність достатніх підстав вважати, що існує реальна загроза зміни або знищення такої інформації, розгляд даного клопотання необхідно проводити без виклику особи, у володінні якої знаходиться інформація, на підставі ч.2 ст.163 КПК України.
У разі неприбуття в судове засідання всіх осіб, які беруть участь у судовому провадженні, чи в разі, якщо відповідно до положень цього Кодексу судове провадження здійснюється судом за відсутності осіб, фіксування за допомогою технічних засобів кримінального провадження в суді не здійснюється, що відповідає положенням ст. 107 КПК України.
Суд, дослідивши матеріали клопотання, встановив, що клопотання підлягає задоволенню виходячи з наступного.
Згідно з ч. 1 ст. 159 КПК України тимчасовий доступ до речей і документів полягає у наданні стороні кримінального провадження особою, у володінні якої знаходяться такі речі і документи, можливості ознайомитися з ними, зробити їх копії та вилучити їх (здійснити їх виїмку).
Судом встановлено, що у провадженні СУ ГУНП в Полтавській області перебувають матеріали досудового розслідування, внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань за №12024170000000360 від 18.05.2024 року за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 364, ч. 4 ст. 190 КК України.
З матеріалів кримінального провадження вбачається, що службові особи ІНФОРМАЦІЯ_1 протягом 2021 року, зловживаючи своїм службовим становищем за попередньою змовою з фізичними особами та суб'єктом господарської діяльності яким здійснюється розробка технічної документації із землеустрою, вчинили ряд заздалегідь спланованих та скоординованих дій, спрямованих на одержання фізичними особами 53 земельних ділянок, що розташовані в межах території регіонального ландшафтного парку « ІНФОРМАЦІЯ_2 » з порушенням земельного законодавства, внаслідок чого територіальній громаді Полтавської області спричинено тяжких наслідків.
22.08.2024 року від ІНФОРМАЦІЯ_1 отримано відповідь з якої вбачається, що у володінні ІНФОРМАЦІЯ_1 перебуває 22 оригінали проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянам для ведення особистого селянського господарства за межами населених пунктів на території ІНФОРМАЦІЯ_1 .
Крім того, ІНФОРМАЦІЯ_12 зазначено, що вказана документація зберігається в ІНФОРМАЦІЯ_13 , а також міська рада не заперечує та надає згоду щодо на вилучення оригіналів проектів землеустрою.
Стаття 163 КПК України передбачає, що слідчий суддя, суд постановляє ухвалу про надання тимчасового доступу до речей і документів, якщо сторона кримінального провадження у своєму клопотанні доведе наявність достатніх підстав вважати, що ці речі або документи: перебувають або можуть перебувати у володінні відповідної фізичної або юридичної особи; самі по собі або в сукупності з іншими речами і документами кримінального провадження, у зв'язку з яким подається клопотання, мають суттєве значення для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні; не становлять собою або не включають речей і документів, які містять охоронювану законом таємницю. Слідчий суддя, суд постановляє ухвалу про надання тимчасового доступу до речей і документів, які містять охоронювану законом таємницю, якщо сторона кримінального провадження, крім обставин, передбачених частиною п'ятою цієї статті, доведе можливість використання як доказів відомостей, що містяться в цих речах і документах, та неможливість іншими способами довести обставини, які передбачається довести за допомогою цих речей і документів.
Частиною 7 ст. 163 КПК України також передбачено, що слідчий суддя, суд в ухвалі про надання тимчасового доступу до речей і документів може дати розпорядження про надання можливості вилучення речей і документів, якщо сторона кримінального провадження доведе наявність достатніх підстав вважати, що без такого вилучення існує реальна загроза зміни або знищення речей чи документів, або таке вилучення необхідне для досягнення мети отримання доступу до речей і документів.
Тимчасовий доступ до речей і документів здійснюється на підставі ухвали слідчого судді, суду.
Прокурором доведено, що інформація перебуває у володінні ІНФОРМАЦІЯ_15 , має суттєве значення для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні з метою призначення експертизи, може сприяти розкриттю кримінального правопорушення, встановленню обставин та мати доказове значення у справі. Іншим способом довести обставини, які передбачається довести за допомогою вищевказаної інформації, неможливо.
Особа, зазначена в ухвалі слідчого судді, суду про тимчасовий доступ до речей і документів як володілець речей або документів, зобов'язана згідно з ч. 1 ст. 165 КПК України надати тимчасовий доступ до визначених в ухвалі речей або документів особі, вказаній у відповідній ухвалі слідчого судді, суду.
Враховуючи вищевикладене, керуючись ст.ст. 107, 159-166, 167, 372 КПК України, -
Клопотання прокурора задовольнити.
Надати прокурору відділу Полтавської обласної прокуратури ОСОБА_3 , слідчим групи слідчих СУ ГУНП в Полтавській області, а саме: ОСОБА_56 , ОСОБА_57 , ОСОБА_58 , ОСОБА_59 , ОСОБА_60 , ОСОБА_61 , дозвіл на тимчасовий доступ до речей і документів, з можливістю вилучення їх оригіналів, що знаходяться у володінні ІНФОРМАЦІЯ_15 за адресою: АДРЕСА_1 , зокрема:
-оригінал проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ОСОБА_35 , кадастровий номер 5321885400:00:007:0203;
-оригінал проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ОСОБА_36 , кадастровий номер 5321885400:00:007:0213;
-оригінал проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ОСОБА_37 , кадастровий номер 5321885400:00:007:0202;
-оригінал проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ОСОБА_38 , кадастровий номер 5321885400:00:007:0222;
-оригінал проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ОСОБА_39 , кадастровий номер 5321885400:00:007:0220;
-оригінал проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ОСОБА_40 , кадастровий номер 5321885400:00:007:0206;
-оригінал проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ОСОБА_41 , кадастровий номер 5321885400:00:007:0204;
-оригінал проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ОСОБА_42 , кадастровий номер 5321885400:00:007:0215;
-оригінал проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ОСОБА_43 , кадастровий номер 5321885400:00:007:0221;
-оригінал проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ОСОБА_44 , кадастровий номер 5321885400:00:007:0216;
-оригінал проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ОСОБА_45 , кадастровий номер 5321885400:00:007:0211;
-оригінал проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ОСОБА_46 , кадастровий номер 5321885400:00:007:0209;
-оригінал проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ОСОБА_47 , кадастровий номер 5321885400:00:007:0208;
-оригінал проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Халілові Аліму, кадастровий номер 5321885400:00:007:0205;
-оригінал проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ОСОБА_48 , кадастровий номер 5321885400:00:007:0201;
-оригінал проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ОСОБА_49 , кадастровий номер 5321885400:00:007:0214;
-оригінал проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ОСОБА_50 , кадастровий номер 5321885400:00:007:0210;
-оригінал проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ОСОБА_51 , кадастровий номер 5321885400:00:007:0212;
-оригінал проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ОСОБА_52 , кадастровий номер 5321885400:00:007:0219;
-оригінал проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ОСОБА_53 , кадастровий номер 5321885400:00:007:0207;
-оригінал проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ОСОБА_54 , кадастровий номер 5321885400:00:007:0217;
-оригінал проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ОСОБА_55 , кадастровий номер 5321885400:00:007:0218.
Контроль за виконанням ухвали покласти на слідчого в провадженні якого знаходиться кримінальне провадження.
Строк дії ухвали не може перевищувати одного місяців з дня її постановлення.
У разі невиконання ухвали про тимчасовий доступ до речей та документів слідчий суддя, суд за клопотанням сторони кримінального провадження, якій надано право на доступ до речей і документів на підставі ухвали, має право постановити ухвалу про дозвіл про проведення обшуку згідно з положеннями кримінально-процесуального кодексу України з метою відшукування та вилучення зазначених документів.
Роз'яснити, що за умисне невиконання ухвали суду, передбачена відповідальність за ст. 382 КК України.
Ухвала остаточна та оскарженню не підлягає.
Заперечення на дану ухвалу може бути подано під час підготовчого провадження в суді.
Слідчий суддя ОСОБА_1