Справа № 132/2226/24
Ухвала
Іменем України
02 серпня 2024 року місто КАЛИНІВКА
Слідчий суддя Калинівського районного суду Вінницької області ОСОБА_1 , при секретарі судового засідання ОСОБА_2 , за участі: представника скаржника ОСОБА_3 - адвоката ОСОБА_4 , розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду міста Калинівка Хмільницького району Вінницької області, скаргу ОСОБА_3 , в інтересах якого діє адвокат ОСОБА_5 , на бездіяльність уповноваженої особи відділення поліції № 1 Хмільницького районного відділу поліції Головного управління Національної поліції у Вінницькій області, яка полягає у невнесенні відомостей про кримінальне правопорушення до Єдиного реєстру досудових розслідувань після отримання заяви про кримінальне правопорушення,
Оскільки складання судового рішення у формі ухвали вимагає значного часу, слідчий суддя обмежується складанням і оголошенням його резолютивної частини.
Керуючись ст.ст.2, 7, 303-307, 309, 372, ст.376 КПК України, слідчий суддя, -
Скаргу ОСОБА_3 , в інтересах якого діє адвокат ОСОБА_5 , на бездіяльність уповноваженої особи відділення поліції № 1 Хмільницького районного відділу поліції Головного управління Національної поліції у Вінницькій області, яка полягає у невнесенні відомостей про кримінальне правопорушення до Єдиного реєстру досудових розслідувань після отримання заяви про кримінальне правопорушення - задовольнити.
Зобов'язати уповноважену особу ВП № 1 Хмільницького районного відділу поліції Головного управління Національної поліції у Вінницькій області невідкладно розглянути в порядку статті 214 КПК України - заяву ОСОБА_3 , яка датована 02 липня 2024 року, отримана органом поліції 02 липня 2024 року за вхідним номером 2330/218-2024, та зареєстрована в інформаційно-телекомунікаційній системі «Інформаційний портал Національної поліції України» (журналі єдиного обліку) 02 липня 2024 року за номером 3021, про внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених статтями 185, 191 КК України, та за наявності для цього правових підстав, вирішити питання щодо внесення відповідних відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань, або у разі їх відсутності, прийняти рішення відповідно до норм кримінально-процесуального закону.
Повний текст ухвали буде виготовлено не пізніше 06 серпня 2024 року, та доведений до відома заявника.
Ухвала оскарженню не підлягає, заперечення проти неї можуть бути подані під час підготовчого провадження в суді.
Слідчий суддя