про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції
поза межами приміщення суду
21 серпня 2024 року Справа № 915/467/24
м. Миколаїв
Господарський суд Миколаївської області у складі судді Ржепецького В.О., розглянувши заяву представника кредитора від 19.08.2024 про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду у справі
про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю "АПОЛЛО-Н" (55000, Миколаївська область, м. Южноукраїнськ, пр.Незалежності (Леніна), буд. 26, кв. 44, код ЄДРПОУ 34129134)
кредитор: Акціонерне товариство Комерційний Банк "ПриватБанк" (01001, м. Київ, вул. Грушевського, 1Д, ЄДРПОУ 14360570)
кредитор: Головне управління ДПС у Миколаївській області (м. Миколаїв вул. Лягіна, 6, код ЄДРПОУ 44104027)
розпорядник майна: арбітражний керуючий Слостін Андрій Геннадійович
(без повідомлення (виклику) учасників справи),
В провадженні Господарського суду Миколаївської області перебуває справа №915/467/24 за заявою Акціонерного товариства Комерційний Банк "ПриватБанк" про відкриття провадження у справі про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю "АПОЛЛО-Н".
Судове засідання у справі призначено на 28 серпня 2024 року об 11:00 год.
Заявою від 19.08.2024 представник кредитора просить суд забезпечити можливість участі у судовому засіданні у справі, призначеному на 28.08.2024 об 11:00 год, в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів.
Розглянувши подану заяву, судом встановлено наступне.
Відповідно до ч. 1, 2 ст. 197 ГПК України учасники справи мають право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за умови наявності у суді відповідної технічної можливості, про яку суд зазначає в ухвалі про відкриття провадження у справі, крім випадків, коли явка цього учасника справи в судове засідання визнана судом обов'язковою.
Учасники справи подають заяву про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду не пізніше ніж за п'ять днів до судового засідання. Копія заяви в той самий строк надсилається іншим учасникам справи.
Відповідно до ч. 3 ст. 197 ГПК України учасники справи беруть участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів та електронного цифрового підпису згідно з вимогами Положення про Єдину судову інформаційно-телекомунікаційну систему.
Заява представника кредитора відповідає вимогам ст. 197 ГПК України.
Відповідно до п.4 ч.5 ст.13 ГПК України суд, зберігаючи об'єктивність і неупередженість, зокрема, сприяє учасникам судового процесу в реалізації ними прав, передбачених цим Кодексом.
Враховуючи зазначені обставини та технічну можливість для проведення судових засідань в режимі відеоконференції, суд вважає за можливе задовольнити заяву представника кредитора.
Керуючись ст.ст.197, 232 - 235, 254 ГПК України, суд-
1.Заяву представника Акціонерного товариства Комерційний Банк "ПриватБанк" від 19.08.2024 про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду - задовольнити.
2.Забезпечити участь представника Акціонерного товариства Комерційний Банк "ПриватБанк" у судовому засіданні у справі №915/467/24, призначеному на 28 серпня 2024 року об 11:00 год, в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів.
3. Учасники справи беруть участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів та електронного підпису згідно з вимогами Положення про Єдину судову інформаційно-телекомунікаційну систему та/або положень, що визначають порядок функціонування її окремих підсистем (модулів).
4.Особи, які братимуть участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду:
- представник Акціонерного товариства Комерційний Банк "ПриватБанк" - Шевченко Любов Павлівна (ел. пошта: ІНФОРМАЦІЯ_1 , тел. НОМЕР_1 ).
5.Копію даної ухвали направити представнику кредитора.
6.Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та не підлягає оскарженню окремо від рішення суду (ст. 235, 255 ГПК України).
Суддя В.О. Ржепецький